Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Zbieranie surowcow 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Odpowiedz z cytatem
Post Zbieranie surowcow
Slyszalem o graczach ktorzy potrafili wyciagnac nawet 6 kk ze zbierania Halitu ( podziwiam, tylko ile im to zajelo ) dlatego tez gdyby powstaly umiejetnosci pasywne:
- Im wiecej zbierasz danego surowca tym szybciej go zbierasz, rozumujac np: biegam na halit przez 20h i zbieram go zalozmy 10' do pelnego plecaka, po tych 20h moja postac awansuje na kolejny poziom zbieractwa i dzieki temu mam np: o 25% krotszy czas zbierania, Nastepnie po 50h zbierania mam krotszy czas zbierania surowca o dodatkowe 25% ( czyli juz poziom ostatni = 50 % krotszy czas oczekiwania )


Druga opcja to do konta premium dodac krotszy czas zbierania surowcow ( wartosc zalezna od rodzaju premki ), i tak konto pemium skraca czas odpoczynku co takze przyspiesza exp solo, to czemu i nie przyspieszy zbierania surowcow?, domyslam sie ze premki sa stare, zawsze to pomysl na innowacje





Trzecia opcja to dodanie nowego bufa do swiatyni, jest szybszy exp i zloto, to czemu nie zbieranie surka



Tyle z mojej str, nie zwracajcie uwagi na bledy ortograficzne, w mojej rodzinie jest to kwestia genetyczna :)

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


10 Paź 2012, o 19:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 11:21
Posty: 101
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Cytuj:
Tyle z mojej str, nie zwracajcie uwagi na bledy ortograficzne, w mojej rodzinie jest to kwestia genetyczna :)
genetyczne bycie analfabetą? to tak jak genetycznie nie umiałbyś dodawać/odejmować, przecież pisanie bez błędów jest kwestią nauczenia się zasad ortografii ._.

pomysł dobry, a tak btw duzo bledow tu nie widze >.>

_________________
Image


10 Paź 2012, o 22:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Kwi 2012, o 13:44
Posty: 82
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
A no nie głupi pomysł, jestem za:)

_________________
Roun 129
Sheed s1
Gildia: New Taern Order
AvE PvP
Pierwszy SH na s1

http://screenshooter.net/3350009/uprblld


11 Paź 2012, o 08:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Nie analfabetom :) tylko dyslektykiem, analfabeta nie umie pisac ani czytac, tak genetyczna wada, ale to juz moja sprawa :P

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


11 Paź 2012, o 10:03
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Jeśli uważasz że to choroba genetyczna, to właśnie stwierdziłeś że jesteś upośledzony umysłowo. Jestem skłonny się z tym zgodzić - cierpisz na przewlekłe lenistwo. Mnie samego w wieku 6-ciu lat zdiagnozowano jako dyslektyka, co w żadnym stopniu nie uniemożliwia mi znajomości poprawnej polszczyzny. Trzeba jedynie praktyki, czyli dużo pisania/czytania.
Wybacz, nie ma ludzi idealnych. Jeśli ktoś nie jest orłem z matematyki, to znaczy że "nie mam uzdolnień, nie ma sensu ćwiczyć; nie będę najlepszy, więc postaram się być najgłupszym. Zawsze to pierwsze miejsce na podium."
Nie dziwić się, że mamy takie, a nie inne społeczeństwo. Tak było zawsze i zapewne będzie.

Co do samego tematu: Czysty masochizm. Przez 10h można zdobyć nawet kilka poziomów, co zbliżyłoby nas do bicia ichitiona solo. Jest to znacznie bardziej opłacalny sposób zarobkowania niż halit. Potem można ewentualnie pomyśleć o zbiórce mięska. Nawet jeśli nie na sprzedaż (nawet 30k/szt), to w celu bicia miśka - całkiem spory zysk ze sprzedaży itemów.
Propagowanie zbieractwa poprzez jego ułatwianie jest błędem. Nie jest to ani najszybszy, ani najpewniejszy, ani najlepszy sposób pozyskiwania gotówki. Jak już, to można pomyśleć nad stworzeniem bardziej opłacalnego surowca. Może po prostu sprzedaż drewna/żelaza/kryształu/kamienia/jedzenia u określonego NPC za "przyzwoitą" cenę?


11 Paź 2012, o 10:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Myslisz ze jaki kolwiek lvl ktory jest w gildii z dzialka bedzie chcial sprzecdawac surki zamiast inwestowac w gildiie ?, po co dodawac nowe rodzaje surowca jak jest ich wiecej niz potrzeba, nie masz racji zastanow sie jeszcze raz nad tym co ja napisalem i co ty napisales

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


11 Paź 2012, o 12:34
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Po pierwsze; nie wszyscy należą do gildii. Po drugie; nie każdemu może zależeć na rozwoju gildii; po trzecie; nie ma surowca zarobkowego na wyższe poziomy. Zaproponowałem utworzenie nowego ALBO umożliwienie sprzedaży surowców gildiowych u NPC (zakładając, że chcemy być niezależni od innych graczy).

Jeśli nie ma sensu tworzenie lub modyfikowanie surowców, aby osiągnąć większe zyski... nie ma też sensu zmieniać halit. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i zacznij pisać poprawnie/zrozumiale.


11 Paź 2012, o 12:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Slepy jestes czy jak ? ty sb wymysliles modyfikacje halitu, ja mowie o surowcach, o ich zbieraniu, a ty mi z modyfikacjami/dodawaniem surowcow, PRZECZYTAJ CO NAPISALEM A NIE MI PISZESZ BEZ NAJMNIEJSZEGO SENSU NIE ODNOSZAC SIE DO TEMATU !!

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


11 Paź 2012, o 12:51
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Dzieci, dzieci wszędzie... 2+3=5 jest tym samym, co 3+2=5. Liczy się wyłącznie skutek, a nie metoda.
To co proponujesz, to przede wszystkim zdobywanie danej sumy w krótszym czasie. Rozumiem że jako zawołany gracz RPG lubujesz się w maksowaniu cyferek ale... expienie wydobywania surowców to nie ta gra. Nawet jeśli administracja gwałtownie zdurnieje i przystanie na taki pomysł, to będzie on nie wcześniej niż za 2 lata. Jeśli chcesz zmiany, muszą być mniej drastyczne (łatwe do wprowadzenia) lub bardziej znaczące (bardziej znaczące od balansu i podklas? Powodzenia).
Przy okazji: Zmiana systemu wydobywania wlicza się do modyfikacji systemu surowców. Jedno wlicza się w drugim i są to pojęcia sparowane.


11 Paź 2012, o 12:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Maj 2012, o 20:41
Posty: 25
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zbieranie surowcow
Dobrze gadasz polać mu:)


11 Paź 2012, o 14:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 509 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron