Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Miejsce odrodzenia po śmierci 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 12:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Miejsce odrodzenia po śmierci
Witam, natknąłem się dzisiaj na pewien "drobny" problem.
Nie jest to zapewne błąd, ale uważam to za lekko mówiąc idiotyczne. Zwiedzałem sobie mapę i znalazłem się na prawo od drugiej mapy, zaraz koło npc który się nazywa Wilczy. Zaatakowałem kłusowników, myląc ich niechcący z tymi słabszymi. Padłem i nagle niespodzianka. Pojawiłem się na jakiejś innej mapie, otoczony druidami, wilkami. wilkami z druidami... Zaraz koło mnie stoi npc Belenos, którego nigdy na oczy nie widziałem. Próbowałem się stamtąd wydostać, ale nawet nie wiem w którą stronę mam iść żeby dojść do wyjścia z tej mapy. Co jest i tak bez znaczenia, bo jak zrobię 1 krok - ginę.
W tej chwili jedyne co mi pozostaje to czekać aż ktoś mnie tutaj znajdzie albo stworzenie nowej postaci...
Ale nie piszę tego, żeby się użalać nad sobą - po prostu wydaje mi się że taki system przekierowania po śmierci jest bezsensowny. Powinna być możliwość wybrania miejsca w którym się chcę odrodzić.

Stało się to na s3, koło godziny 11, dzisiaj - nie wydaje mi się żeby to było potrzebne, ale przepisowo powinno się znaleść:P


21 Sty 2011, o 12:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odrodzenie po śmierci
Wszedłeś w inną strefę śmierci.
Śmierć w Haligardzie, Zamku, tunelach etc odsyła do Szpitala.
Śmierć w Alaril odsyła pod Karczmę
Śmierć w Lesie Kołdów odsyła pod Konar

Istnieją odstępstwa od tych reguł, jednakże są to główne miejsca gdzie ląduje się po zgonie. Jest tak jak piszesz, jeśli sam nie dajesz rady, to musisz poprosić kogoś o pomoc.

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


21 Sty 2011, o 12:29
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 12:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Miejsce odrodzenia po śmierci
To przynajmniej powinna być możliwość kupienia sobie przejazdu z tej lokacji do innej. Wydaje mi się, że w karczmie jest taka opcja.


21 Sty 2011, o 12:32
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Miejsce odrodzenia po śmierci
Patrząc na mapę powinieneś wiedzieć gdzie wylądowałeś. Możliwe, że dorzucimy podwózkę. Ale teraz masz okazję do nawiązania nowych znajomości :P


21 Sty 2011, o 12:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 12:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Miejsce odrodzenia po śmierci
nieważne, już sobie poradziłem:P


21 Sty 2011, o 12:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 243 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron