Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 "Nowe" odczarowanie 

Jak oceniasz nowe oczyszczanie? nie sugeruj się walką przeciw dr tylko jego rolą w funkcjonowaniu pt
1. Jest OK 26%  26%  [ 27 ]
2. Odczarowanie powinno być osłabione w inny sposób (tu możecie dać jakiś pomysł) 8%  8%  [ 8 ]
3. Druid powinien zostać osłabiony w inny sposób (nie poprzez osłabienie odczarowania) 67%  67%  [ 70 ]
Razem głosów : 105

 "Nowe" odczarowanie 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Mar 2012, o 21:26
Posty: 25
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
[balans] Odczarowanie u duida odczarowuje od 2 do 4 losowych buffów/debuffów w zal. od poziomu skilla.

na 1 poziomie mycia zmywa 1 buff/debuff, chyba ze moja postać nie kuma ze powinna 2
zmyć.

Wotaher napisał(a):
To niech ten dr da kilka odczarowan... co to za problem...I tak ta gra jest za latwa...


tak by wyglądała wtedy gra drutem ... oczywiście sytuacja skrajna gdyż odczarowanie na 1 poziomie
http://scr.hu/0ud/5ojr0


15 Lis 2012, o 15:44
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
wotaher...

policz sobie jak to wyglada w praktyce:

2x odczar + zr/konda (czasem 2 razem rzucasz) + leczenie 1-2

ciekawe ile wytrwaja ludzie na losowych i htadze ^^


15 Lis 2012, o 15:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Sty 2012, o 21:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł duży +

Chciałbym również zauważyć, iż ta zmiana tak naprawdę niewiele zmieni, zarówno w normalnej grze jak i w PvP.
2 czyszczenia i po problemie.

Proponuje pograjmy troszkę i potem krytykujmy.


15 Lis 2012, o 16:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Sty 2011, o 21:46
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
http://scr.hu/6ku/aiuue oto przyklad co sie dzieje jak zbugowane odczarowanie
Gratulacje dla administracji za tak idiotyczny pomysl zamiast oslabic druida w pvp to tylko i wylacznie oslabiliscie go pod party . Proponuje wdrazyc do gry uzywanie potow podczas walki jeszcze to tez bedzie swietny pomysl


15 Lis 2012, o 16:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lis 2011, o 15:28
Posty: 5
Miejscowość: Sied(L)ce
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
łatwo powiedzieć 2x odczarowanie i po problemie liczmy tak 2x odczar źródło/konda + wtopka i 1 grupowe ciekaw jestem ile się utrzymamy na 1 grupowym na nowych jak i na starych bosach mniejsze lvl

_________________
Książe Ciemności Pan Mroku Władca Podziemi Bayek

Mój PAN siedzi na tronie...
Kopytem stuka o wieko...
Z ironią patrzy na świat...
Lwy pożrą Chrześcijan...
a Pogan zadepczą słonie...


S2 Druid - Bayek - 100+


15 Lis 2012, o 16:56
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lis 2012, o 23:07
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
Dla mnie to nwm po co ta zmiana wgl jest druid chyba od tego jest zeby wzmocnil druzyne aby przetrwac na bosie... Jak zaczynałem gre wszystko było ok teraz jakies ,, zmiany wygladow postaci'' po co to nikomu to i tak nic do szczescia nie da jeszcze pogarsza sprawe...


15 Lis 2012, o 17:26
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Kwi 2012, o 14:34
Posty: 30
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
A ja tam uważam, że zmiana odczarowania jak najbardziej na + będzie zabawnie na natanku :D Kiedyś odczarowanie u druida było bardzo niedocenianą umiejętnością teraz kiedy druidzi bez odczarowania to nie druidzi, odczarowanie nabrało większego znaczenia. Wiadomo dla low lvli jest to duża strata, ale jak zawsze po upie potrzeba czasu żeby się przyzwyczaić. Wraz ze wzrostem lvli będzie odczar wchodził na 1pa i nie będzie problemu. Pojawi się kwestia wyboru co lepiej dać czy leczenie czy wtapianie czy odczarowanie pojedyncze czy podwójne - profesja druida od zawsze wymagała od gracza większego skupienia i poświęcenia większej uwagi niż np u ryca, który wrzuca standardowego hota i może iść robić 5tys innych rzeczy, czy mo który ustawia 5x kulke albo podpał. Teraz druid będzie musiał podejmować ryzyko i to jest bombowe, że nikt nie będzie wiedział co przyniesie następna runda, co za tym idzie więcej emocji więcej napięcia. W związku z czym trzeba będzie mieć do druida na prawdę duże zaufanie.
Mówcie co chcecie dla mnie zmiana w odczarowaniu to poniekąd konieczność przyjęcia nowych taktyk i systemu grania profesją druida :D

dziękuję i pozdrawiam

_________________
s3 Racja jest jak dupa każdy ma swoją.
Don't hate the player, hate the game! ;)
Czarne pole powinno zmuszać ludzi do walki


15 Lis 2012, o 17:26

Podziękowali: Zmijka (22 Lis 2012, o 11:25)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
zróbcie takie jakie było 30.08.2011 ...


15 Lis 2012, o 17:30
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
Ojeju płaczecie że teraz już druid w drużynie to nie bóg? Wcześniej wystarczyło przetrzymać hp, a odczar i leczenie samo poszło i na lajcie wszystko pięknie. Teraz chociaż trochę już nie jest tak nudnie i bravo dla administracji.


15 Lis 2012, o 17:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 10:57
Posty: 44
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 218 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Ikcylgyrg
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Nowe" odczarowanie
Shiraz napisał(a):
A ja tam uważam, że zmiana odczarowania jak najbardziej na + będzie zabawnie na natanku :D Kiedyś odczarowanie u druida było bardzo niedocenianą umiejętnością teraz kiedy druidzi bez odczarowania to nie druidzi, odczarowanie nabrało większego znaczenia. Wiadomo dla low lvli jest to duża strata, ale jak zawsze po upie potrzeba czasu żeby się przyzwyczaić. Wraz ze wzrostem lvli będzie odczar wchodził na 1pa i nie będzie problemu. Pojawi się kwestia wyboru co lepiej dać czy leczenie czy wtapianie czy odczarowanie pojedyncze czy podwójne - profesja druida od zawsze wymagała od gracza większego skupienia i poświęcenia większej uwagi niż np u ryca, który wrzuca standardowego hota i może iść robić 5tys innych rzeczy, czy mo który ustawia 5x kulke albo podpał. Teraz druid będzie musiał podejmować ryzyko i to jest bombowe, że nikt nie będzie wiedział co przyniesie następna runda, co za tym idzie więcej emocji więcej napięcia. W związku z czym trzeba będzie mieć do druida na prawdę duże zaufanie.
Mówcie co chcecie dla mnie zmiana w odczarowaniu to poniekąd konieczność przyjęcia nowych taktyk i systemu grania profesją druida :D

dziękuję i pozdrawiam

Już wcześniej jeśli podejmowałem ryzyko w postaci nie wyleczenia kogoś do pełna, zwykle leciał hejt(przy pt złożonym z nieznajomych osób). Teraz sobie wyobrażam, wcześniej dosyć często miałem sytuacje w której musiałem kogoś: umyć, dać zr, wzmocnienie, dać 2-3 grupowe, najlepiej jeszcze wtopić. Teraz żeby ochronić przed soplem/ukazem muszę dać więcej myć(podejrzewam ze 2-3 załatwia sprawę). Taern podobał mi się jak miałem około 60lv, potem moje zainteresowanie grą powoli spadało(od tego upa chyba będę tylko zbierał surke, bo dalsza gra jest bezcelowa).

@topic Gram druidem i uważam, że potrzebuje osłabienia, ale TYLKO w 1v1. Proponuje limit leczenia na turę(jeśli walka jest 1v1; można się wyleczyć za maksymalnie dany % max hp), zmniejszenie celności uderzenia(osobiście używam do 1v1 i solo farmy), można rozważyć zmianę w obronie druida(dodać sposoby na łatwiejsze trafienie w druida, może jakieś modyfikatory do obrażeń działające pasywnie w walce 1v1 z druidem) albo ograniczenie niektórych umiejętności cooldownem(np. w 1v1 możemy użyć mycia raz na 3 tury).

_________________
"You have enemies? Good. That mean you've stood up for something, sometime in your life." - Winston Churchill
"There is no time to remedy our enemies' ignorance. Blast it out of them" - Aurelia


15 Lis 2012, o 17:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 233 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron