Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 2 Propozycje do wyboru 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
Cieszcie się że jest ochronka, a nie narzekacie...
Z ochronka wbilem mojemu psu(40 lvl) 150k expa(dla porównania mam 59 lvl), chcialem sobie poexpic na masywie - poprosiłem kolegę o zabicie, bo chcialem włączyć psa - jeden ded i masz 2 dni spokoju...


22 Lis 2012, o 22:48
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2012, o 13:58
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
O widze walczysz o coraz wyższe miejsce w top zabójcach na moim serwerze.
Jak mnie dedniesz postaram się nie zapomnieć ci podziękować za ochronkę i jeszczer się z deda ucieszyć. :/

_________________
Druid 85lvl Frigia
Voodoo 55lvl Friggia
S3


22 Lis 2012, o 22:54
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: 2 Propozycje do wyboru
Widze znowu nie pyklo pvp? Macie ochrone na 2 dni wiec nie wiem jak mozna isc na icha, pasc, isc znow i znowu pasc od hlvl. To znaczy ze albo masz czache/tarcze albo walczyles w pvp. Wiec to jedynie Twoja wina. Bylo nie wbijac np takiej tarczy w walkach 5vs1 zeby pozniej plakac ze czaszki sie odwdziecza :)


22 Lis 2012, o 23:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
a ty czytasz czy nie bardzo?

w ten sposób pvp to zabawa wyłącznie dla najwyższych poziomów, bo reszta nie może sobie zbić ochronki.

i można iść na ichtiona, paść, przez dwa dni nie mieć czasu na grę, potem się zalogować i znowu iść na ichi i paść. to jest bardzo dobra myśl, żeby ta ochronka była liczona wg czasu spędzonego w grze a nie rzeczywistego ^^


22 Lis 2012, o 23:33

Podziękowali: plenty (24 Lis 2012, o 03:07)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 19:44
Posty: 56
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: 2 Propozycje do wyboru
Wotaher napisał(a):
Widze znowu nie pyklo pvp? Macie ochrone na 2 dni wiec nie wiem jak mozna isc na icha, pasc, isc znow i znowu pasc od hlvl. To znaczy ze albo masz czache/tarcze albo walczyles w pvp. Wiec to jedynie Twoja wina. Bylo nie wbijac np takiej tarczy w walkach 5vs1 zeby pozniej plakac ze czaszki sie odwdziecza :)



niech żyje zgrabność i czytanie ze zrozumieniem nie czyta się co 5 słowa ludzie chcą pvp ale ze swoim lvl czytanie nie boli
ironka napisał(a):
a jak ktoś chce uczestniczyć w walkach pvp, czyli nie biega ciągle na ochronce, to owszem może być ubijany co pięć minut.

i tu chodzi o lvl 100 ubijające lvl np 25


22 Lis 2012, o 23:40
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
ironka napisał(a):
a ty czytasz czy nie bardzo?

w ten sposób pvp to zabawa wyłącznie dla najwyższych poziomów, bo reszta nie może sobie zbić ochronki.

i można iść na ichtiona, paść, przez dwa dni nie mieć czasu na grę, potem się zalogować i znowu iść na ichi i paść. to jest bardzo dobra myśl, żeby ta ochronka była liczona wg czasu spędzonego w grze a nie rzeczywistego ^^


Zależy do czego dążymy, ja chce wyexpic psa, ty chcesz sobie polac bossy, nigdy nie widziałem cb na mokrych więc ...


22 Lis 2012, o 23:47
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: 2 Propozycje do wyboru
Czytam dobrze. Usmialem sie wysmienicie :) ja jestem za wywaleniem ochronki wogole. Jesli pakujesz sie w awantury to sie nie dziw ze jak wyjdziesz na reda to moze sie to zakonczyc tragicznie :) nie chcesz tego to nie zbijaj ochronki. Chcesz pvp ze swoimi? Biegiem na arene.


22 Lis 2012, o 23:51
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
seba, no właśnie dlatego mnie nie widziałeś, że jestem praktycznie wyłączona z walk pvp, również tych wyrównanych. i przyznam że nieco mnie to uwiera, ale zmusza mnie do tego konieczność szanowania ochronki (też ze względu na ogara).

Wotaher, ciężko się z tobą dyskutuje ^^ wierz mi albo nie, ale nie pakuję się w żadne awantury, a wyjście na czerwone bez ochronki kończy się błyskawicznym zgonem. ubić moderatora to nawet jeszcze większa frajda, nie? ;) a na arenie mało że jest limit walk, to jeszcze jest możliwe wyłącznie pvp 1 vs 1.


22 Lis 2012, o 23:55
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 19:44
Posty: 56
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: 2 Propozycje do wyboru
Wotaher napisał(a):
Czytam dobrze. Usmialem sie wysmienicie :) ja jestem za wywaleniem ochronki wogole. Jesli pakujesz sie w awantury to sie nie dziw ze jak wyjdziesz na reda to moze sie to zakonczyc tragicznie :) nie chcesz tego to nie zbijaj ochronki. Chcesz pvp ze swoimi? Biegiem na arene.



tylko czekałem aż ktoś wyskoczy z red polem heh dobra każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie red pole już było wymyśliłeś coś jeszcze? bo co do awantur lvl 100+ biją co się rusza z nudów nie wiem może u ciebie na serwie tak nie jest ale na s2 tak jest.Stoją stadami po 3 przed wyjściem z ichtiona i biją każdego kto się napatoczy no chyba że mają podobny lvl to nie atakują uważasz że jeżeli 100 lvl bije 30 to jest kox tak?
A mały lvl ma biegać do kolegi weź mnie zabij bo chce na bossy pochodzić przez 2 dni

ironka Przykro mi to mówić, ale nic chyba nie wskóramy będą pisać o red polu i ochronce jak zauważyłem piszemy, o co nam chodzi a tu każdy red pole i ochronka nic po za tym pvp jest tylko, gdy wbijesz 90 i do bicia małych lvl do niczego więcej tak wszyscy widzę twierdza tu i ewentualnie do robienia ochronek:/ patologia na wesoło


Ostatnio edytowany przez blood.18 23 Lis 2012, o 00:05, edytowano w sumie 3 razy



22 Lis 2012, o 23:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2012, o 13:58
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: 2 Propozycje do wyboru
Wotaher napisał(a):
Jesli pakujesz sie w awantury to sie nie dziw ze jak wyjdziesz na reda to moze sie to zakonczyc tragicznie :) nie chcesz tego to nie zbijaj ochronki. .

nie granie codziennie to zbijanie ochronki według ciebie? Bo dla sporadycznych graczy to jest właśnie gra bez ochronki cały czas, i nijak to się ma do zbijania jej.

_________________
Druid 85lvl Frigia
Voodoo 55lvl Friggia
S3


22 Lis 2012, o 23:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 458 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron