Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Wendigo 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Paź 2012, o 15:53
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Wiwern
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Właśnie za potrzebowanie na rary z wenda strasznie rosną sami zobaczcie ile ludzi go łapie. Ciężko jest o kupno rarów z wenda i sa strasznie drogie jak już ktoś to powiedział w tym poście. Dobrze by było zęby zmniejszy czas jego respa albo zwiększyć procent dropa rara z niego oczywiście nie przesadzając :)


23 Lis 2012, o 22:05
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Ptomason napisał(a):
najlepszym wyjściem było by utworzenie osobnej instancji dla tego bossa, czyli zrezygnowanie z idei lotnego bossa, graczom z pewnością by się spodobało,

no chyba cpales.
powinno byc wiecej takich lotnych bossow. daje znacznie wieksza frajde niz te zwykle instancjowe bossy


23 Lis 2012, o 22:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Czemu wszyscy traktują rary jak podstawowy ekwipunek? Ludzie, opanujcie się, niedawno ktoś naisał, że to źle, że 50% nie jest stać teraz (po tej zmianie z dropem) na rary... Powinno nie być stać 80%... W końcu to RARY - przedmiooty bardzo rzadkie...


24 Lis 2012, o 10:33
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Maj 2012, o 21:23
Posty: 12
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Tak jak tu kolega zauwazyl to sa rary.Lecz chyba tylko te jest tak ciezko zdobyc.Ja jestem za tym zeby skrocic czas respu. W koncu mialbym szanse ubic takiego wenda.Nie raz szukalem lecz ciezkie poszukiwania zawsze na marne.Ogolnosciowo ja juz nie mysle o pasku bo i tak wiem ze go przed 100 poziomem nie bede w stanie dropnac czy kupic.

Przepraszam za wszelkie bledy. Wysylam to z komorki

_________________
Bzyczku 75 sheed :D s1
Gildia:Valhalla


24 Lis 2012, o 11:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Paź 2011, o 02:48
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Cóż tylko wendi spełnia ideę przedmiotu rzadkiego, więc niby ok. Z mojej i znajomych strony prosiłbym jednak o litość i skrócenie czasu na resp do 15 minut. Cały folklor polowań nie zniknie, a nie będzie najbardziej irytującej rzeczy w tej wystarczająco już czasochłonnej gierce - bieganie w kółko przez 30 minut uważam za syntezę wszystkiego co irytujące w taernie.


24 Lis 2012, o 12:29
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Ja osobiście jestem za wprowadzeniem większej ilości lotnych bossów, aczkolwiek jestem także za wyrównaniem szans dla każdej profesji, a na Wendigo rycerz ostro traci. Każda profesja ma finalną broń z normalnego bossa, więc może bić, aż spadnie. Rycerz ma z lotnego. Na s3 aktualnie rycerzy 70+ jest kilka razy więcej niż Lawin. I nie chodzi o to, by Lawina czy rary z Wendigo były bardziej dostępne czy popularniejsze, skąd. Chodzi o to, że rycerz to pokrzywdzona profesja względem innych.
Łucznik: Virral/Gjolmar
Barbarzyńca: Ognisty Młot/Batagur
MO, VD i Druid: Istav
Sheed: Buoriany/Fanga.
Rycerz: Lawina.
Każdy gracz 70 i 80+ nosi już finalną broń, tylko rycerze nawet 100+ często latają z Mieczem Pinari lub Isverdem, rzadziej z Ostrzem Haugura. Jeżeli chce się robić takie rzeczy, to dla każdej profesji finalna broń rarowa z lotnego bossa, a nie tylko jedną profesję krzywdzić. To dyskryminacja jest wg mnie. :) Osobiście obstawałbym za tym, żeby dać coś pośredniego między Isverdem i Lawiną, w nowym Alaril na przykład, bo Lawina jest dość mocna, by lepszej broni dawać nie trzeba było, ale jakaś alternatywa by się przydała. I nie mówcie o rzeczach ze sklepu, kiedy sami rary nosicie. Jak takie kozaki, to wymieńcie wyżej przeze mnie wymienione bronie na bronie sklepowe i wtedy gadajmy. ^^

_________________
Image
Image
Image


24 Lis 2012, o 15:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Dla tego ja jestem za wprowadzeniem większej ilości lotnych bossów^^


24 Lis 2012, o 15:18
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 20 Cze 2011, o 23:04
Posty: 526
Miejscowość: Kutno
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Wendigo jest jednym z wielu lootnych bossów jakie są ponoć w planach.
Ostatnie zmiany maja na celu zmniejszenia ilości rarów oraz ich dostępu...
W końcu przedmioty rare będą pełniły swoją role. Jeśli powstałaby instancja z Wendigo przedmioty te stałyby się ogólnie dostępne co zaprzeczy idei przedmiotów rare.

Moim osobistym zdaniem przedmioty z Wendigo jako jedyne są trudne do zdobycia za co muszę pochwalić naszą administracje. Liczę tylko, że następne bossy będą miały przedmioty równie ciężko dostępne:)

_________________
--
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cud trzeba chwilę poczekać ;)


24 Lis 2012, o 15:27
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 18:08
Posty: 145
Miejscowość: Wojnicz
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Ja się wypowiem na temat lotnych bosów:
Co w tym fajnego, że 30 graczy lata po lodowej i szuka chomika? Wprowadzenie większej ilości bosów lotnych zamieni tą grę w szajs. Nie rozumiem, was kręci klikanie w mapę przez x min i ciągłe lagi ? Według mnie lotne boski to porażka, ale jak już mają zostać wprowadzone to powinny też być alternatywne rarki (jak fangi) i losowy czas respa.

Administracja pisała o klimacie w grze.Co klimatycznego jest w tym co opisałem powyżej? :roll:

_________________
Sypię piaskiem, okazjonalnie wystrzelę coś z łuku.


24 Lis 2012, o 16:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 21:41
Posty: 16
Miejscowość: Przasnysz
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
@up

Zgaduje, że piszesz tak bo nigdy albo rzadko udaje Ci się zanleźć Wena i być w tej "piątce" szczęśliwców.
Zgaduje też, że nigdy nie udało Ci się zdobyć z niego żadnego wartościowego rara i...
i zgaduje też, że nie wiesz jaka przyjemnośc i radośc się z tym wiąże ;d

dlatego też w gole Cie nie rozumiem i nie popieram twojego postulatu

_________________
Dehu s2 Barbarzyńca 96lvl DELETED
dehu s2 sheed 101lvl DELETED
Dehuś s5 Barbarzyńca 62lvl DELETED


24 Lis 2012, o 17:15
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 226 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron