Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Wendigo 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Zgaduję też, że nie potrafi też walczyć o wenda. To jest właśnie w nim najlepsze; bywało że walki trwały półtorej godziny, by ostatecznie wendi znikł... ale najlepsze są przejęcia, zwłaszcza gdy wiążą się z dropem rara. Satysfakcja z tego jest niewiele mniejsza niż dropnąć epika właściwego dla swojej klasy :P


24 Lis 2012, o 17:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 18:08
Posty: 145
Miejscowość: Wojnicz
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Co do wenda i rarków: wenda biłem, ale już mi się nie chce szukać (napisz co w tym fajnego, klimatycznego..). Co do rarków: nie dropi mi nic od ponad miecha :)
Co do walk: wszyscy latają z ochro, a jak nie to zleci się topka i pozabija all i już mają ochro..
Chomik wymaga poprawy i nie pomoże tu pisanie, że ktoś nie był i płacze..

_________________
Sypię piaskiem, okazjonalnie wystrzelę coś z łuku.


24 Lis 2012, o 17:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Na wstępie: to nie sheed jest uprzywilejowaną klasą przy rarkach z chomika tylko rycerz jest pokrzywdzoną (lawina). Tutaj jednak mogą pomóc crafty, pomysł kilka razy się przewijał, nie wiem na jakim jest etapie, prawdopodobnie w zamrażarce.

Osobiście jestem za skróceniem czasu respa do +/- 15 min jak pisał kolega wyżej albo za tym żeby wprowadzić zupełnie losowy resp (raz co 5 godzin, raz co 10 minut, byle było tych 20 chomików dziennie).
Osobna instancja nie wchodzi w grę, musi być jakiś element ekwipunku który jest "rare".

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


24 Lis 2012, o 17:44
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 10:30
Posty: 87
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Phantom
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
A może by tak zwiększyć do 24 wendów dziennie i ustawić by resp był raz na godzine.
Wyglądałoby to tak że w ciągu każdej godziny może się pojawić wendi.np. od 12 od 13, następnie od 13 do 14 itd. Nawet mogłoby być tak że się resp jest o tej np. 15:58 a następny już o 16.01 :)

_________________
We think too much and feel too little.


24 Lis 2012, o 19:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Przeprobest napisał(a):
A może by tak zwiększyć do 24 wendów dziennie i ustawić by resp był raz na godzine.
Wyglądałoby to tak że w ciągu każdej godziny może się pojawić wendi.np. od 12 od 13, następnie od 13 do 14 itd. Nawet mogłoby być tak że się resp jest o tej np. 15:58 a następny już o 16.01 :)


Popieram^^
Ale jak dla mnie oprócz tego, żeby normalne rary też były tańsze trzeba pozmieniać wszystkie bossy, czempiony i zwykłe moby i zrobić nowe z inteligencją taką jak te nowe mobki, z petami zrobić to samo :) Jak krzyżak teraz już nie jest jaki słaby to co dopiero duszki :) Wtedy już nie będzie trudniej zdobyć z nich rary >>> będzie ich mniej >>> nie będą już takie tanie. :) A do tego zwierzaki będą bardziej przydatne, ale nie przekokszone.


25 Lis 2012, o 10:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Lis 2012, o 23:55
Posty: 4
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
haha chcesz zabić sobie wenda? loguj na serwer eu tam przy 66 lv ubijałem go pare razy i jedynym problemem jest skompletowanie drużyny xD a tak pozatym czas faktycznie powinien być skrócony, kiedy obmyślano jego czas respu było o wiele mniej h-lv w grze


25 Lis 2012, o 17:51
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Moim zdaniem lotne bosy jak wend powinne pojawiać się częściej np jak jest teraz 1 na 2h a chętnych co nie miara widzę 2 wyjścia z tej sytuacji no ale jeśli aktualny że taki stan rzeczy jest spoko to nie ma tematu. Nie każdy gra w ta gre by bic tylko lvl i lać ludzi w nierównych walkach pvp... jest pewna mniejsza bądź większa cześć graczy którzy graja dla przyjemności czytaj zabicia czasu. Mianowicie mój pomysł jest taki częstsze respienie wenda w bardziej losowych odstępach czasu - jesli wg was za duzo by dropili gracze zmieli szyli byście szanse na drop.. opcja druga zamiast 1 wenda na 2h można by było lać ich powiedzmy 10 ale z tym że jeden był by tylko z szansa na rar. no i fajnie by było powiększyć zasięg występowania tego bosa napewno było by to na +.

_________________
meee


27 Lis 2012, o 17:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Kwi 2012, o 13:44
Posty: 82
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
Wuzel marzenia to fajna sprawa ale tak jak jest napisane wyżej to jest nie możliwe:D
GM-i nigdy tego nie wprowadza tak samo jak i targowiska, niby jest w planach:P
W bambuko ładują:D

_________________
Roun 129
Sheed s1
Gildia: New Taern Order
AvE PvP
Pierwszy SH na s1

http://screenshooter.net/3350009/uprblld


28 Lis 2012, o 00:25
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2011, o 13:02
Posty: 75
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Marmolada
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
ja mam taki pomysł żeby było można wejść na wenda tak jak z tygrysem przy lodowym było by 40% na wendigo

_________________
Ryc 140lvl s1 :)
2018-4-5 18:38 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.
Washi


28 Lis 2012, o 14:55
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wendigo
dzemxd napisał(a):
ja mam taki pomysł żeby było można wejść na wenda tak jak z tygrysem przy lodowym było by 40% na wendigo
Jakieś fabularne uzasadnienie? Instancja Valdaroga to swoista smocza świątynia, ewentualnie więzienie, wendigo nie ma jak się tam przypałętać. Nie mówiąc, że subiektywnie pomysł jest do niczego.


28 Lis 2012, o 15:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 475 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron