Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 2 Propozycje do wyboru 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
mikhell napisał(a):
Druga sprawa jest taka, że z tego tematu wynika, iż low lvle chciałyby walczyć pvp + mieć ochronkę od high lvli.
Proszę Państwa: albo rybki, albo akwarium... nie ma tak dobrze.

Poza tym temat podnoszony był już ze 100 razy: straty expa na deadach pvp są żadne, ochronka trwa 2 dni + istnieje pump, który CZASEM pomaga. Czego wy chcecie więcej? Poświęćcie kilkaset (lub parę tysięcy) godzin na grę, wtedy nie będziecie mieli takich problemów :)

no więc właśnie, czyli zdaniem high lvla, pvp to ma być zabawa tylko dla high lvli ;)

co do reszty, to jest tylko kolejny dowód na to że niezbędne są zmiany w systemie tarcz i czaszek.

@KGB, ja się mogę zgodzić że problem leży w graczach którym sprawia frajdę uprzykrzanie życia innym. tyle tylko, że na nich żadnego wpływu nie mamy, oni są i będą w necie zawsze. za to teoretycznie;) mamy wpływ na reguły gry, i dobrze by było tak je ułożyć żeby te 'mokradłowe trolle' miały nieco utrudnione zadanie, a cała reszta - możliwość cieszenia się wszystkimi elementami gry.


6 Gru 2012, o 15:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 2 Propozycje do wyboru
mikhell napisał(a):
A jak to wygląda z punktu widzenia high lvla?


A ja to niby z jakiej perspektywy pisałem? Początkującego?
Też z perspektywy high-levela, ale nie buraka.

ironka napisał(a):
@KGB, ja się mogę zgodzić że problem leży w graczach którym sprawia frajdę uprzykrzanie życia innym. tyle tylko, że na nich żadnego wpływu nie mamy, oni są i będą w necie zawsze. za to teoretycznie;) mamy wpływ na reguły gry, i dobrze by było tak je ułożyć żeby te 'mokradłowe trolle' miały nieco utrudnione zadanie, a cała reszta - możliwość cieszenia się wszystkimi elementami gry.


Ale kombinowanie kolejne z zasadami na zasadzie "ochronki, sronki, pumpmastery" niewiele zmienia. System pvp jest zły, a te wszystkie ochrony, patrząc z boku są po prostu głupie i nienaturalne. Ni w kij, ni w oko nie pasują.

Rozwiązaniem byłoby, gdyby bycie zabójcą oznaczało faktycznie BYCIE ZABÓJCĄ. Ergo: jest list gończy, a za zabicie takiego kogoś jest nagroda (złoto, prestiż), w zależności od liczby jego ofiar. A tak to tylko czaszka nad łbem.


6 Gru 2012, o 18:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 426 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron