Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu gry 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 14:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu gry
Serwer: S3
Nazwa postaci: Crouch
Czas: 02:40
Opis:
Prosiłbym o dokładniejsze wypisanie listy kar odnoszących się do czatu gry, gdyż w regulaminie jest napisane to bardzo chaotycznie i nie wiadomo jaką karą gracz może zostać ukarany za jaką czynność. Ja np dostałem dzisiaj bana (nie wiem nawet na ile) po wcześniejszym ukaraniu mojej głównej postaci (knebel 60min niby za spam), następnie kolejnej postaci ((10080 min "zgiń przepadnij trollu"(czy jakoś tak)) i jeszcze jednej postaci po napisaniu 2óch wersów na czacie (wymiar kary jak wyżej 7 dni "knebla") a skończyło się na banie, za jeden wers wytłumaczeń na czacie ogólnym i namową innych graczy "dajcie mu bana na całę konto!" i w tym momencie pytam sie co to ma wgl byc?
Bo to wygląda na faworyzowanie innych graczy i na bezmyślne posunięcia członków ekipy. :!:


23 Gru 2012, o 04:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
wypowiem się jako user.
dostałes ostrzeżenie i nadal spamowałes knebel
Wejscie na inne konto i ominiecie kary dłuższy knebel
Wejscie ns nast. Konto ban

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


23 Gru 2012, o 09:38
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 14:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
Aha czyli gdy dostane knebla na jednej postaci to potem automatycznie na wszystkich na które sie zaloguje tak? ("Wejscie na inne konto i ominiecie kary dłuższy knebel") śmieszne ale ok. Lecz dalej nie wiem nawet na ile dostałem tego bana i chce w regulaminie uszczególnienie tych kar, bo teraz kary mogą być rozdawane na "widzi mi się". takie jest moje zdanie :)


23 Gru 2012, o 13:39
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
Gdy dostajesz knebla, logujesz się na inną postać i dalej ciągniesz dyskusję, to omijasz knebla. Nie byłoby wydłużonej kary, gdybyś dostał knebla za cokolwiek innego.


23 Gru 2012, o 15:18
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 14:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
Dobra, gdzieś mam knebla i bana tylko chce wreszcie zobaczyc odpowiedz na temat... Jeden wielki chaos!Bo np. kary na forum są opisane i jeżeli mają być stosowane tak samo na czacie gry to zostałem zbanowany niesłusznie.


23 Gru 2012, o 16:14
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
Kary są przyznawane wg. wewnętrznego taryfikatora kar. Nie są upubliczniane, gdyż każda niestandardowa kara jest przydzielana na podstawie wielu czynników. Skoro dostałeś bana, to cała rzecz już była dyskutowana na szczeblu GM. Ewentualne odwołania możesz przesyłać na support, gdzie wiadomość zobaczy szersze grono administracji, więc szansa że zostałeś ukarany ze złośliwości jest minimalna.

Po co ci opis kar? Żebyś mógł łamać regulamin, a potem się wykłócać że powinieneś za to dostać co najwyżej nieistotnego knebla? Nie łam zasad, a będzie wszystko dobrze...
Stworzenie jasno skonstruowanego prawa skutkuje powstaniem mend wykorzystującym luki i prawników, broniących tych, którzy zasłużyli na kary. Wolę już regulamin bazujący na zdrowym rozsądku.


23 Gru 2012, o 16:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
crouch, to nie był 'niby spam'. wklejałeś cytaty z wiki zajmujące całe okienko czatu. knebla pod tytułem 'zgiń przepadnij trollu' przyznałam ja i nie uważam żeby to była przesada, ponieważ była to któraś kolejna kara za to samo* i dokładnie to robiłeś - trollowałeś, wykłócając się o nic i przeszkadzając wszystkim innym użytkownikom.

gradację kar już wyżej wytłumaczono, ja dodam że inni gracze wielokrotnie prosili cię o zakończenie tematu, prosiłam i ja, ale dowiedziałam się że 'przykro ci ale tego nie zrobisz, masz 60 charów i w nosie nasze kneble' - prawda?

odnośnie pytania - nie wiem na ile dostałeś bana, decyzję podjął gm. ale mogę ci powiedzieć w sekrecie że zwykle w takich sytuacjach wystarczy się wyspać, pójść po rozum do głowy, przeprosić i obiecać poprawę i jest po sprawie. pomyślałeś w ogóle o takim rozwiązaniu?


*edit - wyszczególnię, bo z twojego posta można odnieść nieco inne wrażenie - pomijając zwykłe upomnienia był warn, potem dwa kneble 60, potem jeden 720, potem dwa 10080.


23 Gru 2012, o 17:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 14:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Dokładniejszy regulamin -szczegółowa lista kar dot.czatu
To że dostałem 5 knebli to może i racja ale te ostatnie dostałem za to że wkleiłem definicje trollingu to troszeczkę moim zdaniem nie na miejscu bo to było sprostowanie bo byłem wyzywany od dysmózgow (chociaż autor tekstu sam nim jest bo pisal przez "z" xD) itp. A temat ciągnąłem dalej bo nie pozwolę siebie obrażać. I praktycznie za każda odpowiedz do "napinaczy" dostawałem knebla chociaż już skończyłem trollować więc? może im też pasowałoby coś powiedzieć... ('przykro ci ale tego nie zrobisz, masz 60 charów i w nosie nasze kneble') w nosie mam kneble bo ważniejszy jest honor od bana w grze :) A z tymi karami to trochę bezsens... w polskim kodeksie karnym są uwzględnione wszystkie kary i to chyba jest lepsze rozwiązanie iż zostało zastosowane "dla całego kraju" więc byle idiota sobie tego nie wymyślił.


"PS. Na ile dostałem tego bana? da się to jakoś sprawdzić czy tego też nie "ogarnęliście"?


23 Gru 2012, o 19:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 209 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron