Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Usunięcie Postaci 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Usunięcie Postaci
Kilka dni temu stworzyłem postać druida, tylko po to, żeby przyjrzeć się od środka jego umiejętnościom. To miała być postać, którą po chwili usunę, ale...

Do usunięcia postaci potrzebne jest hasło, a ja nie mam i nigdy nie miałem hasła, bo loguję się przez konto z FB. Nie to, żeby mi ta postać, jakoś specjalnie przeszkadzała (przynajmniej mojemu łucznikowi jest raźniej, jak jestem offline, chociaż gdybym wiedział, że tak będzie, to stworzyłbym mu kobietę ;) ), ale jak kiedyś się zdecyduję na stworzenie drugiej albo trzeciej postaci, to już będzie zawadzać.
Proszę więc o ręczne usunięcie albo instrukcję, jak mam to zrobić sam. Z góry dziękuje.

Postać: Jbgybh
s2


26 Sty 2011, o 02:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Usunięcie Postaci
Nick rzeczywiście dobrze przemyślany :P
Dodanie hasła do kont facebookowych jest na liście zdań i niebawem doczeka się realizacji :)


26 Sty 2011, o 02:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron