Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Pytanie odnośnie klas postaci 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Gru 2012, o 01:18
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Pytanie odnośnie klas postaci
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Witam nie wiem czy to dobry dział, ale jakoś najbardziej mi do tego pasowało. Otóż prosiłbym doświadczonych graczy o pomoc przy wyborze profesji. Zazwyczaj w grach MMO grywam łucznikami i głównie tejże profesji będą dotyczyły moje pytania.

Czy łucznik często jest brany do drużyny?
Czy jest pomocny podczas questów i wypraw na bossy?
Jak to jest z grą solo łucznikiem?

Jeżeli nie łucznik to jaka inna profesja nadawałaby się świetnie dla kogoś kto lubi grać w teamie ale gdy nie ma z kim to nie pogardzi grą solo, oraz preferuję grę PvM, a od PvP ucieka jak najdalej.


30 Gru 2012, o 01:01
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Pytanie odnośnie klas postaci
Każda profa jest brana do wypraw tak naprawdę, ale do każdej wyprawy zawsze brany jest rycek i druid również expienie nimi solo jest dobre.
Łucznik też jest dobry na wyprawy zamiennie brany z voodoo bo to dwie profesje typowo pod klątwy, jednak łucznik jest dużo mocniejszy od vd bo to profesja fizyczna, dłużej ustoi niż vd.
Jeżeli zawsze lubiłeś grać łucznikiem to zrób sobie łucznika, na wyprawy na pewno będziesz brany solo też da się expić, jak każda profesją, różnią się tylko mobki, bo dla niektórych profesji łatwiej na jednych expic dla innych na drugich.
Również w pvp łucznik jest bardzo dobry jeżeli gracz dobrze go zrobi i ogarnia nim grę.

Zakładaj łucznika i bij lvle nie ma się co zastanawiać zagrasz to się sam przekonasz.


30 Gru 2012, o 01:11
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: Pytanie odnośnie klas postaci
rycem solo się łatwo nie expi, jest to monotonne i nudne, niestety tak samo w drużynie: ochrona, tarcza, rozkaz lub 5x potęzne...

_________________
_______
Image
Image


30 Gru 2012, o 01:14
Profil WWW
Post Re: Pytanie odnośnie klas postaci
Na początku jest fajnie a potem expienie robi się monotonne :/
Lepiej grać druidem lub shedem :)
Vd jest fajniejszy od Łucznika ^^


30 Gru 2012, o 01:18
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Pytanie odnośnie klas postaci
MaxMar napisał(a):
rycem solo się łatwo nie expi, jest to monotonne i nudne, niestety tak samo w drużynie: ochrona, tarcza, rozkaz lub 5x potęzne...


Nie napisałem nigdzie, że się łatwo expi, druidem też się wolno expi i długo się bije, natomiast magiem szybko się bije, ale za to często się pada, każda postać ma jakieś minusy i plusy. Dla jednego będzie dobre jeżeli ma nic nie robić na wyprawach, ustawi sobie i siedzi albo ogląda tv (ryc,mo) a dla drugiego będzie lepsze jak musi cały czas coś robić (dr,vd).


30 Gru 2012, o 01:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Post Re: Pytanie odnośnie klas postaci
Co do wyboru druida, jesli nie masz duzej cierpliwosci i tolerancji do innych graczy to sobie odposc ;) mo na np dz ktorzy tylko stoja i wala kulka potrafia tak (baaaaardzo lagodnie mowiac) zirytowac czlowieka ze masz tylko ochote wyjsc... lecz i z innymi klasami sie z tym spotkasz ;) ja jak moge pod koniec oram takich ludzi albo nigdzie wiecej sie z nimi nie zabieram. Co do luka jesli grasz caly czas ta klasa z pewnoscia bedzie Ci ja latwiej poprowadzic nizeli takiego barbe ktorym nie ma nic wspolnego przez Ciebie preferowana klasa :)

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


31 Gru 2012, o 01:46
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 160 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron