Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2012, o 12:38
Posty: 12
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Pandasek
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
szkoper napisał(a):
Ja zalecam następnym razem postępować zgodnie z przyjętymi zasadami w takich sytuacjach czyli odwołać się na support, trochę pokory i chęci współpracy. Co do Chose swoją wypowiedź możesz nazywać jak tylko chcesz, chodzi o sposób w jaki ją napisałeś. Każdy gracz jest równy czy to 130 lvl czy 15, tak samo jak gildia mająca 10k czy 100k presta. Wysoki lvl nie uprawnia o zapominaniu o manierach i dobrym wychowaniu.


hahah a to ciekawe, bo nawiązując chociażby do dropu są równi i równiejsi.... jak widać w waszym mniemaniu wysoki lvl ma mieć gorzej i bardziej pod górkę, ale wszyscy są równi... brawo


11 Sty 2013, o 00:30
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Kwi 2012, o 16:42
Posty: 15
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
sam sobie zaprzecza tym co mówi :P

_________________
Blues Brothers

to jest siła
http://scr.hu/0pb7/2y39g

http://scr.hu/0pb7/ad1qw


11 Sty 2013, o 00:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Mar 2011, o 03:25
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
szkoper napisał(a):
Ja zalecam następnym razem postępować zgodnie z przyjętymi zasadami w takich sytuacjach czyli odwołać się na support, trochę pokory i chęci współpracy. Co do Chose swoją wypowiedź możesz nazywać jak tylko chcesz, chodzi o sposób w jaki ją napisałeś. Każdy gracz jest równy czy to 130 lvl czy 15, tak samo jak gildia mająca 10k czy 100k presta. Wysoki lvl nie uprawnia do zapominania o manierach i dobrym wychowaniu.

Każdy gracz jest równy, jednak nie równać się im do administracji...2 strony wcześniej pytałem gdzie Chose obraził Szkoper?które dokładnie słowa obraziły członka administracji?


11 Sty 2013, o 00:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Panda piszę tutaj o relacjach gracz-administracja między innymi karaniu, w takiej sytuacji nie patrzymy na lvl i nie udawaj, że nie zrozumiałeś co miałem na myśli.


11 Sty 2013, o 00:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Kwi 2012, o 16:42
Posty: 15
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
dlaczego sugerujesz ze jest źle wychowany ? Masz widocznie problem z przyjęciem krytyki pod twoim adresem

_________________
Blues Brothers

to jest siła
http://scr.hu/0pb7/2y39g

http://scr.hu/0pb7/ad1qw


11 Sty 2013, o 00:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lis 2011, o 15:44
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Witam tutaj nie chodzi o lvl jak widac tylko kto z jakiej G:)) są lepsi i gorsi bo niektórzy maja lepsze chody ale cóż zrobić życie to nie je bajka... Innym udaje sie wszystko a reszta ma po tyłku...Wiadomo że BoD i Sleep maja luzz Rodzia i te klimaty a jak nie to w BoD jest Effis i uchodzi im na sucho nawet multi. To jest właśnie ta sprawiedliwość nie ma w reg nic na temat wojny nic że nie można wypowiadac 3 razy na dobe i za wyrażanie opinii słusznej dostaje sie bana widocznie mało argumentów maja GM i reszta :P


11 Sty 2013, o 00:49

Podziękowali: gonzoep (11 Sty 2013, o 00:50)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Ludzie ja nawet nie wiem co Wy mi za nicki podajecie, nikogo z tych osób nie znam, nigdy z nimi nie grałem, nic nie zawdzięczam ani nie działam na korzyść żadnej z gildii. Między innymi dlatego nie gram aby być bezstronnym i sprawiedliwym w ocenach takich sytuacji. Kary nie zmienię, uważam ją za sprawiedliwą tak samo jak w przypadku odjęcia prestiżu jak i bana.


11 Sty 2013, o 00:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Kwi 2012, o 16:42
Posty: 15
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Szkoper Ty nie musisz ich znać.... Wystarczy że oni kogoś znają......

_________________
Blues Brothers

to jest siła
http://scr.hu/0pb7/2y39g

http://scr.hu/0pb7/ad1qw


11 Sty 2013, o 00:54
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Można się wypowiedzieć krytycznie, ale z szacunkiem, albo krytycznie bez kultury. Mnie się wydaję, że u was ta granica jest przesunięta nieco w niewłaściwą stronę, więc napiszę dobitnie:

Może się wam decyzja administracji nie podobać i możecie ją uważać za stronniczą/niewłaściwą/pozbawioną sensu (kilka gorszych epitetów) itp. itd. ale jak będziecie mu ubliżać, to zastaniecie ukarani i to surowo.

I jeszcze do tych, którzy uważają, że na szacunek trzeba zasłużyć - tu obowiązuje zasada, że szacunek należy się każdemu i albo się podporządkujecie, albo będziecie karani.

Przepraszam, że tak wrogo i agresywnie, ale nie wiem już jak inaczej to wytłumaczyć, by było zrozumiałe.


11 Sty 2013, o 00:56
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lis 2011, o 15:44
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
No i tutaj jest problem jak sie nie zna ludzi to łatwo można dac sie manipulować ale GM mają racje jak zawsze


11 Sty 2013, o 00:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 218 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron