Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Sprawa mnie w sumie nie dotyczy, ale mnie zaciekawiła.
Po pierwsze, skoro BB mówią ze Nazgull im kazał "poklikac", to może niech Naz się wypowie na ten temat jak to z tym było.

Po drugie ban dla ChoSe jest wg mnie lekko przegięty, chyba że naprawdę szkoper tak łatwo się obraża i daje sobie wjechać na psychikę byle tekstem :)

Po trzecie, ktoś tam z ekipy mówił, że każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i nie można porównywać jednej do drugiej. Pytanie czemu? Z mojej strony to wygląda faktycznie tak jak to mówili przede mną, że są równi i równiejsi, dlatego jednym damy taką karę innym trochę większą bo ich nie lubimy/nie znamy. Najpierw ustalcie jakiś przedział kar dla różnych przewinień, a później karajcie żeby była jakas sprawiedliwość, bo potem wychodzą takie nieporozumienia.


11 Sty 2013, o 04:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2011, o 02:32
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
asia nie jest w bod:D to pierwsza rzecz 2 rzecz uklady ukladami sa czy ich nie ma niewazne licza sie fakty a te sa takie ze kara jest za surowa zdecydowanie tym bardziej ze nasz gm pisal mi sobiscie zeby probowac z ta wojna przesadzilismy z tym spamem ale kara to przesada a ban dla chosego to juz wogole dziwna rzecz na zlocie dalo sie dogadac i i byliscie ogarnieci a tu teraz takie wyskoki domagaciesie szacunku i ja go mam ale przez takie zachowania go traca jest wina jest kara ale te 2 sa niewspolmnierne do winy pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na redzie dla wszystkich zaintersowanych axelrod sheed 117 s2 gildia blues brothers


11 Sty 2013, o 04:47
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
No to się wypowiem :) Pisał do mnie bodajże Axel i dostał odp żeby ustawić minimalne warunki i spróbować a jak nie pójdzie to skontaktować się z Buszcikiem i Integrą którzy badali wcześniejsze przypadki zgłoszone na support. Ot i cała tajemnica "GM kazał poklikać"... I teraz zadam pytanko:
czy druga strona została poinformowana przez kanclerza że są problemy z wypowiedzeniem wojny, czy były jakieś uzgodnienia między wami czy po prostu na zasadzie nie lubimy ich wypowiemy im wojnę?

_________________
Image
Image


11 Sty 2013, o 07:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2011, o 19:49
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
dla mnie temat został wyczerpany, jako że go założyłem prosił bym o zamkniecie tego tematu.
I chciał bym oficjalnie przeprosić Szkopeera za moje straszne zachowanie. Dziekuję

_________________
ChoSe [s2]
140 lvl łucznik
pet: Dave tluk 103 lvl
Angels of Death


11 Sty 2013, o 08:25
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Zgodnie z życzeniem autora zamykam, jak Szkoper będzie miał coś do dodania to doda :)

_________________
Image
Image


11 Sty 2013, o 09:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: wojna gildyjna-kara za zmienianie warunkow wojny
Witam,
Jeśli chodzi o bana w związku, że sprawa dotyczy bezpośrednio mnie przeprosiny mi w zupełności wystarczą, mam nadzieję, że więcej sytuacja się nie powtórzy, bana ściągam.

Edit:
A jeżeli chodzi o gildie jedyną i sensowną drogą odwołania jest support.


11 Sty 2013, o 12:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron