Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 brak sensu przeprowadzania turnieji 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 14:00
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post brak sensu przeprowadzania turnieji
Witam mam taki apel odnośnie turniejów. Nie wiem jak to wygląda na innych serwerach ale np na s3 jest po prostu masakra. proszę mi wyjaśnić jaki jest sens organizowania turnieju 81+ jak wiadomo ze lvl od 81 do przynajmniej 100 nie maja nawet co marzyc o jakimkolwiek miejscu. wiadomo ze wygra jakiś wysoki lvl np 120. To samo np turniej 5vs5 61+. Cóż z tego ze jest ograniczenie zsumowania lvl jak i tak w tym przedziale znów spokojnie zmieści się ekipa trzy osobowa z np 120 lvl. I znów reszta może sobie pomarzyć a wynik z góry jest przesadzony. prosiłbym o wprowadzenie ograniczenia lvl i tak np w turnieju 81+ można byłoby ograniczyć do np 100 lvl wtedy są duże szanse ze inni gracze tez się trochę pobawić ,a o to chyba chodzi, a nie są z góry skazani na porażkę. Prosiłbym administracje o zmianę koncepcji turniejów a jeśli nie to prosiłbym innych graczy którzy mnie popierają w tej kwestii o bojkot i nieuczestniczenie w tych turniejach


15 Sty 2013, o 19:07
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Cze 2012, o 12:43
Posty: 58
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak sensu przeprowadzania turnieji
W turniejach nie dla wszystkich ważne są tylko czołowe pozycje. Są gracze, dla których jest to doskonała szansa sprawdzenia się. Poza tym za każde zwycięstwo jest nagroda, nie tylko za podium...

Swoją drogą nie wiem czy brałeś udział we wczorajszym turku, nie wiem czy go obserwowałeś, ale zapewniam Cię, że było tam co najmniej kilka nieoczekiwanych wyników, które same w sobie dają podstawę do organizowania takich imprez.

_________________
"Plany. Zrobimy te podklasy! Nie ma bata. Ciągle nam wyskakuje coś innego, ale obiecujemy: słowo Taernijczyka! Podklasy będą i to już w przyszłym roku. Słowo!" Torgerd 17.12.2012


15 Sty 2013, o 19:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak sensu przeprowadzania turnieji
ale turniej z definicji powinien być w miarę wyrównany, inaczej nie ma sensu.

temat dostosowania przedziałów lvlowych do aktualnego rankingu przewijał się już kilkukrotnie na forum, ale zdaje się że nie doczekał się żadnego odzewu...


15 Sty 2013, o 20:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 14:00
Posty: 20
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak sensu przeprowadzania turnieji
Ok czasem cuda się zdarzają ale iść na turniej i wierzyć jedynie w cud to dobre dla katolików którzy są do tego przyzwyczajeni całe życie. nie powiesz mi, ze jeśli wprowadzona była by górna granica jak wyżej wspomniałem np do 100 lvl taki turniej byłby ciekawszy. Takie turnieje na s3 to po prostu jawne finansowanie graczy(nie będę podawał nicków bo wiadomo o kogo chodzi) przez twórce tych turniejów.


15 Sty 2013, o 20:17
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Sty 2013, o 20:26
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak sensu przeprowadzania turnieji
Turnieje są spoko i ja bardzo chętnie na nie chodze tylko gdzyby było więcej na mały lvl


15 Sty 2013, o 20:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 448 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron