Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Problem z gildiowiczem... 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2010, o 08:23
Posty: 144
Miejscowość: 100Lublin
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Caroolinee
Serwer: Tolnor
Post Problem z gildiowiczem...
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas: Przeszło dwa tygodnie...
Opis:
A więc tak, gracz o nicku Ojej jest zbugowany w gildii Ghost Division, było to tak nasza gildia przyjęła tego gracza, na samym początku nie było problemu, po 2 tygodniach odszedł od nas, ale go przyjęliśmy z powrotem było normalnie do czasu, po relgonieciu Ojej stracił gildie, a w naszej gildii jest, jest obecny, nie można mu zmienić rangi wyrzucić , nie może korzystać z funkcji gildii, nie wbija presta nie może wpłacać surowców itp, http://scr.hu/8p6/32mhg http://scr.hu/8p6/wp6pp . Po pewnym czasie udało się go wyrzucić, po przyjęciu i relogu sytuacja się powtórzyła, pisałem do Gm'a na s1 sprawa jest "niby" u Dryga, miało być max do tygodnia a tym czasem to już trwa dwa tygodnie! No ludzie ile można czekać, gracz chce z powrotem do gildii ale nie można go wyrzucić, my jako gildia presta tracimy, a gracz się niecierpliwi, zróbcie coś z tym, bo tak nie może być no ludzie... Czekam na szybkie rozstrzygniecie sprawy, szybkie a nie miesiąc czekać...-.-

_________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.."


2 Lut 2013, o 20:23
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z gildiowiczem...
Powoli, spokojnie, bez nerwów...
A teraz bardziej poważnie: jakaś zmiana nicka była w międzyczasie czy cokolwiek co mogło spowodować zamieszanie w bazie?
W czasie najbliższego upka czyli tak koło 14 lutego zgodnie z blogiem myślę że sprawa będzie rozwiązana, najlepiej zgłosić rzecz na support w departamencie Emergency czyli sprawy związane z Ekipą to admini będą to widzieć i dopilnują.

_________________
Image
Image


2 Lut 2013, o 21:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2010, o 08:23
Posty: 144
Miejscowość: 100Lublin
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Caroolinee
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z gildiowiczem...
A jak mam by nie zdenerwowany, skoro sprawa miała być max tydzień a leci już drugi.... I widzę ze znowu trzeba czekać kolejne dwa tygodnie żeby cokolwiek ruszyło....-.- Nie żadnej zmiany nick'u nie było, tak jak by samo z siebie, problem był dwa razy podrzucany do Dryga, Ojej upominał się na supporcie i co? dalej nic... wszystko stoi w miejscu a gracz tak jak i gildia się denerwują.

_________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.."


2 Lut 2013, o 21:08
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z gildiowiczem...
Podeślij mi na pw ID zgłoszeń z supportu.

_________________
Image
Image


2 Lut 2013, o 21:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2010, o 08:23
Posty: 144
Miejscowość: 100Lublin
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Caroolinee
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z gildiowiczem...
Ja tego osobiscie nie zgłaszałem, raz pisalem do Sokolisko, dwa razy linkował do Dryga i Ojej pisał, z tego co mi mówił - to pisał


Wysłałem ID na pw.

_________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.."


2 Lut 2013, o 21:12
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z gildiowiczem...
24 stycznia Sokół napisał że zgłosił Drygowi więc tak się na pewno stało, skoro nie ma odp to może oznaczać że Drygu się za to zabrał ale zwyczajnie zapomniał odpisać GM, często tak się zdarza w natłoku spraw jakie ma na głowie. Naprawa takiego błędu praktycznie zawsze wiąże się z restartem serwera więc jest dokładana do najbliższego upka żeby od razu wrzucić jak najwięcej poprawek. Dopilnujemy żeby została sprawa załatwiona i proszę o cierpliwość.

_________________
Image
Image


2 Lut 2013, o 22:25
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 22:38
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z gildiowiczem...
blad powinien juz byc dawno naprawiony a nie po miesiacu prawie moze bedzie. mam nadzieje za dlugie czekanie i niektore dedy na bosach ktorych by nie bylo gdybym mila bufki ze swiatyni tez zostana jakos wynagrodzone


7 Lut 2013, o 19:20
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lut 2013, o 22:46
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z gildiowiczem...
ojej@ lepiej spuść z tonu tu za zwracanie uwagi MOD'om dostaję się bana,
Szczególnie wytresowany w tej profesji jest Twój rozmówca Nazgull, brakuje mu już ściany na odfajkowywanie banów
GRA JEST WSPANIAŁA


7 Lut 2013, o 22:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2010, o 08:23
Posty: 144
Miejscowość: 100Lublin
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Caroolinee
Serwer: Tolnor
Post Re: Problem z gildiowiczem...
Taa... Tyle ze problem miał być rozwiązany max w kilka dni, a to juz leci miesiąc... Sprawa powinna być rozwiązana natychmiastowo, a nie czekać na kolejnego up'a. A teraz kto wie... moze znowu zapomną i znowu trzeba będzie czekać na następnego up'a-.- Mam nadzieje ze ta sprawa będzie rozwiązana w tym up'ie... bo naprawdę się wkurze

_________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.."


9 Lut 2013, o 22:00
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lut 2013, o 22:46
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z gildiowiczem...
Jak się wkurzysz to dostaniesz bana, permanentny ban to ulubiona broń Nazgull'a :lol:


9 Lut 2013, o 23:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 154 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron