Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Statystyki - osiagnięcia 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 15:41
Posty: 121
Podziękowano: 93 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Statystyki - osiagnięcia
Jak powszechnie wiadomo, w statystykach postaci mamy taką opcje jak osiągnięcia. Statystki te od czasu przybycia do świata Taernu lodowego smoka obraziły się i nowych bosów, niestety nie liczą.

Czyli po pierwsze: fajnie by było jakby zostały dodane w osiągnięciach wszystkie bosy wraz z ich aktualnie ubitą liczbą.
Po drugie: mały bajer, który byłby w mojej opinii bardzo fajny:-) Ilość rarków z danego bosa.

Spoiler:


Ptaszki ćwierkają, że uaktualnienie osiągnięć to nie jest jakaś wielka robota i w sumie nie wiadomo dlaczego do tej pory tego nie zrobiono. Myślę, że dobrym rozwiązaniem wraz z dodaniem wszystkich bosów byłoby podawanie ile rarków dropło nam z danego bosa.

Pozdrawiam

_________________
GumiśKabi - Rycerz 128lvl s3

"Czasami czuję jak ten świat jest fałszywy
Ja nie potrafię jak on być taki sam
Jestem prawdziwy, zło i dobro w sobie mam..."

http://www.youtube.com/watch?v=6ggA85vjjD8


4 Lut 2013, o 20:15

Podziękowali: 6 AdiQ (9 Lut 2013, o 22:30), KGB (5 Lut 2013, o 16:18), Khar (5 Lut 2013, o 03:49), Krawiec (4 Lut 2013, o 22:24), mandaryn3d (5 Lut 2013, o 16:11), Masterkox (7 Lut 2013, o 17:31)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:22
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Dobry pomysł. Brakuje mi nowych bosów w osiągnięciach i jako zwykły gracz nie rozumiem czemu zostało to zaniedbane przez twórców gry. Ilość rarów z danego bosa to na pewno bardzo dobry dodatek. Jak najbardziej popieram ten pomysł i czekam na jego realizacje.

_________________
Gokhan S3 MO 109lvl


4 Lut 2013, o 20:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 11:52
Posty: 19
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Gumiś dobrze rzecze, polać mu!
Myślę, że każdy by chciał mieć swoją prywatną galerię osiągnieć, niestety póki co nie do końca może, gdyż brak aktualizacji w tej sprawie :)
Pomysł bardzo dobry i zastanawiam się, dlaczego tego już dawno nie zrobiono :)

_________________
DobryChemik, Ryc, s3 - rośnie w siłę.


4 Lut 2013, o 21:09
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012, o 11:04
Posty: 308
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: Bilbetta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Ja jestem jak najbardziej za, sama jestem ciekawa ile ich ubiłam i ile z tego mam rarków ;)

_________________
B I L B E T T A - łucznik s7


4 Lut 2013, o 21:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 14:02
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Popieram , podoba mi się ten pomysł, a ostatnio niewiele się w tej grze dzieje ( o ile się w ogóle coś dzieje....) :x


4 Lut 2013, o 21:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2013, o 23:05
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: co warto zmienić/poprawić/dodać - oczami graczy
Co do sprawy z podaniem ilości dropniętych rarów z danego bossa to jestem przeciw. Nie wiem po co dokładać zbędnych osiągnięć. Jest jedno, główne obejmujące całokształt zdobytych rarków.
Odnosząc się jednak do podpunktu a), jestem jak najbardziej za. Twórcy gry ostatnio mało się tym zajmują, działając tym samym na szkodę graczy.

_________________
Gothar
Druid s3
"Łowca Czempionów"


4 Lut 2013, o 21:39
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2011, o 16:44
Posty: 75
Miejscowość: Giżycko
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Statystyki - osiagnięcia
Co do osiągnięć można dodać ew. czempy oraz ilość zdobytych części setów. Nie każdy pamięta ile tego zdobył.

_________________
Nope.


4 Lut 2013, o 22:01
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Statystyki - osiagnięcia
GumisK napisał(a):
Jak powszechnie wiadomo, w statystykach postaci mamy taką opcje jak osiągnięcia. Statystki te od czasu przybycia do świata Taernu lodowego smoka obraziły się i nowych bosów, niestety nie liczą.



Obraziły się już wcześniej - tygrysa nie ma w osiągnięciach. To taki twój mały błąd :P

A co do samego tematu - wałkowane pewnie już setki razy, czekamy czekamy i doczekać się nie możemy na osiągnięcia z pozostałymi bossami. Co do ilości rarów z nich wydropionych - bardzo chętnie.

Pojawia się tylko problem - co z bossami, które dotychczas nie były zapisywane? Zostaną nagle dodane z ilością, którą już zabiliśmy? Rary były wliczane, bossy nie. Podejrzewam, że nigdzie nie ma danych odnośnie tego kto ile czego zabił, jeśli liczone nie było. Zostało tak chyba zrobione już kiedyś, że w osiągnięciach liczyły się bossy od momentu dodania, czyli z pominięciem całej historii. Jeśli tak miałoby być i tym razem - to zostaną naliczane nam rary dopiero od momentu wprowadzenia upa. A cala reszta w osiągnięciach nie zostanie wyzerowana, zatem nijak się to nie przyda do niczego. Co z tego, że mam kilka tysięcy bossów danego rodzaju, skoro obok wyskoczy mi info, że mam 1 rara dopiero gdy go zdobędę?


Mam sporo wątpliwości czy da się to ładnie zrobić, tak jak proponujesz. Jeśli da się odgrzebać całą historię gracza (w co wątpię: mam info o wygasaniu logów) i wrzucić to w osiągnięcia będzie świetnie. Znając adminów nikomu nie będzie się chciało, nie ma czasu, są ważniejsze sprawy, itd, itd.

Ogólnie pomysł podobny do wielu innych, ale dobry jak i wszystkie poprzednie. Tylko czy powtarzanie ciągle tego samego coś zmieni? Nie sądzę.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 5 Lut 2013, o 16:16, edytowano w sumie 1 raz



5 Lut 2013, o 02:08
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Statystyki - osiagnięcia
Popieram pomysł chodź gdzieś już o nim słyszałem :). Gdyby była możliwość wyświetlania ubitych wszystkich mobków/bossów, byłby to bardzo dobry sposób na ulepszenie tych peerków. Liczby rarów też popieram.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


5 Lut 2013, o 10:52
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Statystyki - osiagnięcia
Ludzie jeżeli pisze w osiągnięcia 631/30 Pogromca watahy to znaczy że ubiłiśmy 631 wilków to chyba logiczne, więc nie rozumiem zdziwienia jakoby nie było podanej liczby zabitych bossów stworków.

Co do liczby rarów pomysł trochę przegięty w kosmos. Ogólnie szkoda czasu na wprowadzanie tego typu rzeczy. Lepiej skupić się nad nowymi bossami, rarami, krainami, zleceniami, nowymi sposobami pozyskiwania złota, surowcami nowymi.
Bo nie ukrywam wysokie levele zaczynają się nudzić tą grą.


5 Lut 2013, o 16:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 458 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron