Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Walka Władca Marionetek 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 12:45
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Walka Władca Marionetek
Serwer: S3
Nazwa postaci: JabysPall
Czas: ok 11:30
Opis:
Witam.
Podczas walki z władcą marionetek wyskoczył nam(JabysPall-lvl44,kolega Oris-lvl64) błąd :ERROR TWEEN: frameC / Marionetka[type Function] - Prosimy o wklejenie tego błędu na forum.
nie brakowało nam wiele na zabicie moobów wiec próbowaliśmy dokończyć dzieła, w efekcie została 1 marionetka która przypomina rycerza(problemy z sheed pomijam), gdy zostało jej poniżej 200 hp zaczęła, atakować nas i odbierać po ok 300+ hp każde uderzenie celne, mimo że ustawiliśmy obronę na nie małe wartości. Koniec końców nie udało się zabić marionetki mimo usilnych prób. Poddaliśmy się, ja umarłem 5 razy kolega 2 wcześniej padł również pet kolegi nie wiem czy to ma związek.Proszę o naprawienie bug'a i możliwą rekompensatę :)

Przepraszam za opuźnienie miałem kłopot z internetem.


5 Lut 2013, o 14:12
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Walka Władca Marionetek
Najlepsze jest to, że ten błąd oznacza brak jakiejś animacji. Nie ma on wpływu na grę.


5 Lut 2013, o 14:15
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 12:45
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Walka Władca Marionetek
to powiedz mi jak 1 marionetka w 1 rundzie zabija 64 lvl barbe z obrona na 60-80% ? nie pierwszy raz bylismy na marionetkach zawsze bylo ok.


Ostatnio edytowany przez loki90, 5 Lut 2013, o 14:26, edytowano w sumie 1 raz



5 Lut 2013, o 14:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Walka Władca Marionetek
A jakim cudem ryc na wikingach trafia 8 razy i samodzielnie zabija gracza z 2.5k+? Też nie są to pojedyncze wypadki. Nowe moby/bossy są groźniejsze od bezbronnych biedaków z kiepskim AI, który od początku do końca walki niczym nie zaskakują.


5 Lut 2013, o 14:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 12:45
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Walka Władca Marionetek
nie wiem ale jak wale krytyka za 140 to to nie jest normalne może czas naprawić buga żeby nikt nie mial wątpliwosci i pretensji


5 Lut 2013, o 14:29
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Walka Władca Marionetek
Co w tym dziwnego, na niskim lv i na bloku? Wyjaśnij w czym tkwi problem, bo raczej nie w tym że mob trafia na 60-80%... Aktualnie żadnego bugu nie widać i raczej nie będzie to sprawdzane. Jedno niedokładne zgłoszenie to za mało... chyba że opiszesz je bardziej szczegółowo


5 Lut 2013, o 14:35
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Lut 2013, o 12:45
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Walka Władca Marionetek
Skoro to normalne to zycze podobnej sytuacji :) Naprawdę proszę o naprawienie buga a nie o wkurzanie sie na ludzi że wciąż wstawiają kod błedu w którym macie napisane aby go wstawic na forum to nie wersja testowa gry.


5 Lut 2013, o 14:48
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Walka Władca Marionetek
Czy trzeba ci powtarzać, że ten błąd wyskakuje tylko i wyłącznie podczas błędu animacji? Z grą jest wszystko dobrze, a twoje zgłoszenie jest bezpodstawne. No i opcja szukaj, co kilka dni pojawia się ten temat z marionetką.


5 Lut 2013, o 15:01
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Walka Władca Marionetek
Tak jak Kyth napisał, błąd Error który zgłaszasz, to jest brak animacji przy wykonaniu czynnosci. Nie jest to bug, tylko zabezpieczenie które jest wstawione by animator, po upie na serwer wiedział co sie nie wgrało.

I tak jak Kyth również napisał, nie powoduje on żadnych dziwnych smierci, ataków, procentów itp. jedynie brak animacji.

Przykład : podczas rzucania blok tarcza nie pojawi Ci sie nad głowa ikonka + ruchu nie zrobi postac, lecz tarcza normalnie wejdzie.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


5 Lut 2013, o 15:07
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Walka Władca Marionetek
Cytuj:
ja umarłem 5 razy kolega 2 wcześniej padł również pet kolegi


Cytuj:
atakować nas i odbierać po ok 300+ hp każde uderzenie celne.


Cytuj:
nie wiem czy to ma związek


Ja wiem, ma to związek. Z każdej śmierci Władca czerpię energię by podnieść poziom swojej drużyny, przy okazji ją lecząc.

Cytuj:
to powiedz mi jak 1 marionetka w 1 rundzie zabija 64 lvl barbe z obrona na 60-80%


No jak to jak? Siłą ciosów :)

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


5 Lut 2013, o 15:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron