Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Questy bug 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Gru 2010, o 22:11
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Questy bug
Witam, otóż 'zablokowały' mi się questy mam aż 4 między innymi mam iść do jaskini za zamkiem poszukać Loyda przeszedłem całą jaskinie i Loyda nie ma następnym questem którego nie mogę zrobić jest skażony kryształ idę do górników rozmawiam i nic quest nie znika limetyt też nie, Huberta Zenevre też nie mogę znaleźć, a o dziwo całą jaskinie przeszedłem od dołu do góry... Czy szanowni admini mogli by mi te questy anulować albo cuś ? nick w grze : Crimmus św.1 =)


29 Sty 2011, o 18:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Questy bug
Sprawa w toku.

Edit
Pisz do Custus i nie afkuj. ;)

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


29 Sty 2011, o 18:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Gru 2010, o 22:11
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Questy bug
Czy to długo potrwa? Nad tymi Questami się akurat męczyłem, żeby na końcu q mieć buga :|


30 Sty 2011, o 17:52
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Questy bug
Nie odpisujesz mi w grze, zagadywałem 4 razy o różnych porach, poddaje się. ;)

Wypisz tutaj tytuły questów i tytuły ich etapów, w których utknąłeś.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


30 Sty 2011, o 18:35
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Questy bug
Nie zakladam nowego watku, ale tez mam jakiegos buga w quescie. chodzi o questa, ktory sie pojawil niedawno (tydzien temu?) - do wziecia u Darko, od 33 lvlu. postacie "mlodsze" widza ten quest, ale z racji niskiego lvlu nie moga go wziac (to jest ok.). Ale mam postac na 33 i niestety, jak zagaduje do Darko to nie wyswietla sie nawet ta opcja w dialogu... Tak ze nie wiem nawet jakiego questa to dotyczy :(


30 Sty 2011, o 21:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Gru 2010, o 22:11
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Questy bug
Esamo ja Cię zaprosiłem do znajomych :O więc tak :
-Sprawa Kolda mam kryształ, ale nie mogę dać tym górnikom ... [zobacz, czy ten kryształ nie musi być skażony. Wczoraj robiłem tego questa na s2 moim Neutrino i wszystko śmigało - trgrd]
-Urodziny Darko Gnarla nie ma tego Huberta... - [jak wyżej. Wszystko działa. Czytaj opisy etapów dokładnie - trgrd]
-Zdrajca, Loyd jest podobno na początku jaskini u mnie go nie ma :| - ["Tego taernijskiego prekognitę znajdziesz na bagnach za zamkiem." To cytat z opisu etapu, więc o jaką jaskinię Ci chodzi??? - trgrd].
-Ciemne interesy Darko Gnarla również nie ma pana któremu mam dać list ...- [prawdopodobnie uruchamia Ci się instancja z typami, którym masz dać kryształ. Zrób najpierw jeden quest, potem kolejny. Ten typ od listu (jeśli dobrze rozumiem Twoją wypowiedź chodzi o etap Idź do Berta z listem) jest w tej samej jaskini co geodeci, których masz wykurzyć, dlatego Ci się nie pojawia - trgrd].


30 Sty 2011, o 22:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Questy bug
Cr1mmus
Coś tam zadziałałem, zobaczymy. W razie czego - raportuj.

magus
Powinien tutaj wypowiedzieć się Torgerd.

Torgerd się wypowiada:
Na serwerze testowym quest Darko Każdy ma swojego dłużnika, który jest od 33 poziomu, wyświetla się poprawnie i jest jak najbardziej do wzięcia. Nie jest wymagany żaden wcześniejszy quest do zrobienia.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


30 Sty 2011, o 23:26
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Questy bug
Wypowiedziałem się powyżej.


31 Sty 2011, o 15:52
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Questy bug
Rzeczywiscie, niby jest ok. - mam ta misje w wykonanych. a mozna wiedziec co sie w niej robilo - bo za cholere nie pamietam zebym cos takiego robil po osiagnieciu 33 lvlu... chyba ze wczesniej byla dostepna na nizszym poziomie.

ok. dowiedzialem sie. na pewno nie robilem tego questa.

u orkow bylem raz (jakis zimowych) i padlem w pierwszym starciu, jeszcze chyba przed 30 lvlem (pomagalismy cala druzyna komus w quescie). i raz zabilem orka ale zielonego, na planszy druidow... i to cala moja stycznosc z ta rasa. czy jest mozliwosc "zresetowania" tego questa?

Jaell na serwerze pierwszym.


31 Sty 2011, o 19:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Questy bug
Cytuj:
Rzeczywiscie, niby jest ok. - mam ta misje w wykonanych.
[ciach]
ok. dowiedzialem sie. na pewno nie robilem tego questa.


Od kogo się dowiedziałeś? Skoro masz w wykonanych to robiłeś. Wcześniej ten quest był dostępny na niższym levelu. Wcześniej nie trzeba było lać orków, tylko bandytów (jeszcze w wersji beta, kiedy orków po prostu nie było ;).


31 Sty 2011, o 21:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 251 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron