Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Odpoczynek 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Odpoczynek
Padłem, odpoczywam, atakują mnie i mimo że miałem niby pełne hp, w walce okazuje się, że wcale nie ;)

Myślałem, że to naprawiono... Zawsze istnieje możliwość, że coś mi się pomieszało ;) Jutro potestuję może.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


30 Sty 2011, o 02:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Odpoczynek
O tej godzinie wszystko może się zdarzyć :D

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


30 Sty 2011, o 02:52
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odpoczynek
Ech, zdarza mi się to co chwilę :? Coś się zwaliło...

EDIT: Tu jeszcze napiszę, że ciągle ten błąd z niekończeniem się walki po zabiciu (pvp) występuje, dzisiaj parę razy.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


30 Sty 2011, o 20:03
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odpoczynek
Odświeżam kotleta, bo "nikt go nie zjadł".

Przy okazji dodam, że po wyjściu (akurat teraz ucieczka) z takiej walki pasek hp jest taki jak sprzed ataku, czyli pełny, a ognisko wciąż płonie (ta ikonka w menu). Dopiero po wyłączeniu/włączeniu odp i ponownym włączeniu/wyłączeniu (bo nie wiem co się wykonało jako pierwsze..) pokazuje się prawdziwy stan rzeczy.

Byłoby miło gdyby ktoś to chociaż zauważył w końcu ;) O tych instancjach w chatce też pisałem bez odzewu :P

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


10 Lut 2011, o 17:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Odpoczynek
Widziałem tego buga w różnych jego postaciach. Czasem prawidłowa wartość była wczytywana po ruchu, czasem dopiero w walce, czasem faktyczny stan widniał tylko w podglądzie drużyny.
Może zostało to naprawione, ale nie we wszystkich miejscach?

Gdzie jest błąd? Może to kwestia laga - gdy klikamy odpoczynek i wyświetla nam się grafika odpoczywania, a serwer wcale nie dostaje zadania regeneracji. Z tego co pamiętam regeneracja nie przebiega tak jak jest to wyświetlane, ale po odkliknięciu odpoczynku dodaje odpowiednią ilość hp, many i kondy na podstawie czasu odpoczynku. Może gdy klikniemy zakończenie odpoczynku w czasie laga serwer nie dostaje danych o czasie zakończenia?

W każdym razie stawiam na tracone pakiety.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


10 Lut 2011, o 17:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odpoczynek
Wg mnie tu chodzi o ten mechanizm regeneracji - ze wszystkiego wynika, że wygląda on tak, jak mówisz, ale albo zapomniano o jego zapisywaniu przy czyimś ataku, albo faktycznie jakiś lag. Tak czy inaczej przy każdym ataku na mnie odpoczywającego dało się buga zauważyć - nie było tego wiele, ale...

EDIT: Pamiętam, że kiedyś podobny problem występował z mobkami, które się atakowało po fikcyjnym odp - ale to się zdarza teraz jedynie w pvp.

EDIT2:
Zauważyłem albo coś mi się pomieszało, że gdy ktoś dołączy do bijącej się grupki, to ciągle ma ochronę.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


10 Lut 2011, o 17:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 242 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron