Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 [IDEA] Walki gildii. [B] 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Lut 2012, o 14:05
Posty: 48
Miejscowość: Jaskinia przy Wzgórzu goblinów
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
Moim zdaniem pomysł całkiem fajny :)

_________________
ehe


26 Lut 2013, o 16:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2013, o 14:40
Posty: 4
Miejscowość: Unin
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
Pomysł dobry, ale się nie zgodze z wcześniejszym komentarzem że drut jest niepokonany, jak wiesz jak podejść do walki to każdą profą dasz rade :) Sheed czy Barba z Promem drut nie ma szans :twisted:

_________________
Loludss 97 lvl sheed (s4)
LongHuo 35 lvl MO Turkowy 3vs3 i 5vs5 (s4)
LoludssGryz 29 lvl Barba Turkowy 1vs1 (s4)
LoludsSs 19 lvl MO Turkowy 2vs2 (s4)
Loluuds 19 lvl Barba Turkowy 1vs1 (s4)


26 Lut 2013, o 16:42
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2012, o 15:12
Posty: 16
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
Ja jestem przeciw. Nie chcecie długich walk- nie walczcie z innymi druidami lub ustalcie, że walka odbywa się bez leczenia.
Calipsis napisał(a):
Wyłączenie leczenia dru vs dru ok, ale to nie zmienia faktu, że druid jest nie do zajechania i to tu jest podstawowym problemem. Po raz któryś zwracam uwagę na konieczność zmian w tej postaci. Sory za offtop.

Może lepiej byłoby wzmocnić inne profesje? Ostatnia próba osłabienia druida wypadła wg mnie mizernie, bo popsucie mycia bardziej odbiło się na instancjach niż w pvp.
Druida da się zajechać, wystarczy odpowiednia taktyka i trochę szczęścia.


26 Lut 2013, o 16:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lut 2013, o 14:40
Posty: 4
Miejscowość: Unin
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
Karołke uważam tak samo, Druid to dobra profa ale da się ją pokonać, a zmiana w myciu okazała się błędem :/

_________________
Loludss 97 lvl sheed (s4)
LongHuo 35 lvl MO Turkowy 3vs3 i 5vs5 (s4)
LoludssGryz 29 lvl Barba Turkowy 1vs1 (s4)
LoludsSs 19 lvl MO Turkowy 2vs2 (s4)
Loluuds 19 lvl Barba Turkowy 1vs1 (s4)


26 Lut 2013, o 16:51
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
a ja bardzo proszę nie rozmywać tematu, ten dotyczy walk 1 na 1, druid vs druid - do narzekania na inne profesje załóżcie sobie osobny ^^

Przeprobest napisał(a):
A przecież wystarczy się przed walką umówić że bez leczenia

powodzenia. ja tam sama sobie często nie dowierzam, a jak miałabym zaufać komuś obcemu z internetu, kto do tego sporo zyska na zrobieniu mnie w jajo, to już wolę się dobrze rozpędzić i rąbnąć głową w ścianę;)

kerklis napisał(a):
jak to jest partyzant to sadze ze przez ta godzina czasu ktos z gildi jednak by zdazyl dobiec i pomoc w walce

nic nie stoi na przeszkodzie żeby zmiana dotyczyła tylko wojen w opcji honorowej. właściwie byłam pewna że tylko tego dotyczy ten temat.

Stachubrach napisał(a):
w wojnie mojej gildii była podobna sytuacja-coś ok. 260 rund tłuczenia się pomiędzy dwoma druidami(ponad 1h walki) aż w końcu ten z mojej gildii się poddał.

może nie o tej samej mówimy;) ja miałam walkę ponad 400 rund, jakieś 2,5 godziny wyjęte z życiorysu, aż wreszcie przeciwnik chyba stracił czujność. po tym obiecałam sobie że już nigdy więcej nie dam się tak strollować i

Karołke napisał(a):
Nie chcecie długich walk- nie walczcie z innymi druidami

no właśnie, sama nie atakuję, a kiedy ktoś napadnie mnie - uciekam w atmosferze hańby ^^ i czemu, skoro taka prosta i logiczna zmiana umożliwiłaby mi wygraną? ;p


26 Lut 2013, o 17:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
^^ dobre sobie:) Nie ma możliwości walki z wysokopoziomowym druidem ze względu na to, że co byśmy nie zrobili nie zrobi to na nim wrażenia. Powiedzmy, że właduję jakiś debuff i zabiorę 2500 HP. Czyszczenie, 2 leczenia, źródełko (wszystko 4 PA) i po biciu nie ma śladu. Zostaje 8 pa to 6 w def i 2 na jakiś atak. Many spalić się nie da, choćby sheed spalił do 0 wystarczy tyle co jest z regeneracji (mauremysy, obroża, na tym lev można zrezygnować z mocno rozwiniętego leczenia a i tak leczyć za ponad 1000. Druida trzeba zabić w rundę. Komu to się może udać? Sheed z fangą? Druid powyżej 2500 HP jest nieosiągalny. Rycerz z epikiem? Na buffach zdziała nieco więcej, ale nie sądzę, żeby był w stanie zabić druida mającego ponad 3000 HP. Barbarzyńca z epikiem? Nawet jeśli nie stanie w korzeniach (a to kwestia czasu) to też wiele więcej nie zdziała atakami za 1-2 PA (5 PA w def i wtapianie robią swoje). O VD i łuczniku nie wspominam. Jedynie wypasiony MO może coś zdziałać jeśli postanowi trafiać za 15-20%.
Przypomnę tylko, że w przedziałach o których mówię druidzi mają zwykle 2500-3000 HP a bywają mutanci mający ponad 4000. Dodajmy do tego stuna, odbieranie PA (oski działają najdłużej ze wszystkich ataków odbierających PA, do tego zadają bardzo przyzwoite dmg), niewyczerpane zasoby HP, many (niekoniecznie trzeba mieć epik) i kondycji, buff poprawiający obronę (jako jedyny coś takiego posiada, w zestawieniu z okrzykiem szansa trafienia takiego druida jest bardzo niska).
Powtórzę z całą stanowczością: druida od pewnego poziomu,jeśli ma odpowiedni build zabić się nie da, no chyba, że będziemy seryjnie trafiać na kilkanaście procent krytykami.
Bajki, że wystarczy dobra taktyka są w obecnej sytuacji wręcz śmieszne. Bajki o poprawieniu innych prof i nie ruszaniu druida są jeszcze lepsze. Poprawienie musi się sprowadzać do rozdania każdemu ogłuszenia i ze 2x mocniejszych ataków. Chyba nie o to chodzi.

Stoczyłam wiele pojedynków z druidami we wszystkich przedziałach levelowych. Udawało mi się wygrywać jeszcze na 70 poziomie (w czasach gdy nie było fang ani sprzętu z odp na korzeń jak choćby pinari). Gra się rozwija, pojawiaja się nowe przedmioty, gracze osiągają kolejne wydawałoby się nieprzekraczalne granice, mają coraz więcej pkt statystyk, teraz nowe właściwości (typu skok farida). Dmg graczy nie rośnie tak aż szybko.

Zgodzę się, że ostatni up to był niewypał jeśli idzie o osłabienie druida 1 na 1. Też go krytykowałam.

dość offtopu, trochę zbaczamy z tematu... mam tylko 1 pytanie. Walczą sobie 2 druidzi, 17 runda nie mogą sie leczyć. Wbija do walki inny gracz. Już nie jest to walka 2 druidów. Co wtedy?

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


26 Lut 2013, o 17:19
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
ironka napisał(a):
nic nie stoi na przeszkodzie żeby zmiana dotyczyła tylko wojen w opcji honorowej.

;p


26 Lut 2013, o 17:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
ironka napisał(a):

Stachubrach napisał(a):
w wojnie mojej gildii była podobna sytuacja-coś ok. 260 rund tłuczenia się pomiędzy dwoma druidami(ponad 1h walki) aż w końcu ten z mojej gildii się poddał.

może nie o tej samej mówimy;) ja miałam walkę ponad 400 rund, jakieś 2,5 godziny wyjęte z życiorysu, aż wreszcie przeciwnik chyba stracił czujność. po tym obiecałam sobie że już nigdy więcej nie dam się tak strollować i

To w takim razie rzeczywiście nie mówimy o tej samej ;) W tej o której mówiłem gdzieś przed 300 rundą mój kolega się poddał,a tłum pod kem aż wstrzymał oddech :D
Co do wojny z dołączaniem-myślę,że jakby ta osoba która wbiła padła i dopóki inna się nie pojawi mogło by tak być lub jak Ironka napisała-żeby w takich było włączone.

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


26 Lut 2013, o 18:08
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2012, o 15:12
Posty: 16
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
Calipsis, odniosłaś się do walk na pewnym poziomie lvlowym na którym druida faktycznie pokonać jest prawie niemożliwe, bo wszystko ma na 1PA, ale postacie z takimi poziomami to marny % wszystkich graczy, a jak wiadomo nie tylko hlvle lubią się bawić w pvp. Ja czasem zbieram baty od mo, z vd też różnie bywa. Jak mi korzeń na barbę nie wejdzie to ma mnie na 2hity.
Wracając do wojen, jeśli któryś z druidów uznaje że tak długa bitwa jest ponad jego siły, to może najzwyczajniej w świecie się poddać i przegrać, ktoś kto ma siłę i nerwy walczyć tyle czasu zasługuje na nagrodę.


26 Lut 2013, o 18:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Walki gildii. [B]
ale tu nie chodzi o siły, taka walka jest zwyczajnie niemożliwa do zakończenia w normalny sposób. jedyna opcja to czekać aż druga strona się podda / zaśnie / net jej padnie / rodzice się każą wylogować. chyba nie o to chodzi w wojnach?

i naprawdę proszę nie ciągnąć tu wątku balansu druida na tle innych profesji...


26 Lut 2013, o 18:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 506 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron