Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 12:25
Posty: 23
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
Serwer: 3
Nick: Exerwolf

Wczoraj wsadziłem do swojego depozytu zniszczony pierścień, nie miałem złota na jego naprawe a nie chciałem go przypadkiem stracić przy śmierci :) Skąd miałem wiedzieć że gra zrobi mi psikusa i strace go w chwili wkładania do depozytu ?
Huh, więc było tak: W chwili przeniesienia go z ekwipunku do skrzynki zniknął.. Nie potrafie opisać tego lepiej; w skrzynce miałem włączone okienko z broniami, w ekwipunku oczywiście z błyskotkami, przenosze pierścień, puszczam do skrzynki, przełączam się na okienko z pierścieniami amuletami itp. patrze.. nie ma, w ekwipunku też go nie ma.
Nie ma, nie ma, nie ma ! Może nie można wkładać do depozytu zniszczonych przedmiotów ?

+5 do zręczności
+57 hp
:(

PONADTO

Pojawiła mi się nformacja o stracie tego pierścienia przy pierwszej śmierci..
Nie było go w ekwipunku wcześniej, szukałem 100 razy a potem dla pewności jeszcze raz.


Mam nadzieję że administracja ma jak sprawdzić że pierścień rzeczywiście był włożony do skrzynki, a nie jedynie stracony przy którejś tam śmierci z rzędu. Jeżeli nie to rozumiem że temat od ręki poleci do śmietnika ?

_________________
S3 - Łucznik - Exerwolf


29 Sty 2011, o 16:05
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
Wygląda na to, ze nie przerzuciłeś go do depozytu. Może był już pełny? Postaraj się powtózyć taki błąd. Jak uda ci się go wywołać to dostaniesz pierścień z powrotem a do tego nagrodę w platynie :) Bez tego nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy rzeczywiście był jakiś błąd. O takim znikaniu pierwszy raz słyszę.


29 Sty 2011, o 16:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 12:25
Posty: 23
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
No dobrze.. zakładając że kiedyś uda mi się powtórzyć ten błąd.. Co wtedy ? Skoro teraz nie moge go udowodnić to jak zrobie to nastepnym razem ?
Miejsce z pierścieniami w depozycie było puste, jeżeli chodzi o ekwipunek to był to jedyny pierścień (nie założony, mam na myśli że był jedynym przedmiotem w plecaku w okienku z pierścieniami i amuletami)
Czy udźwig w skrzynce depozytowej szybko się wypełnia ? może nie było tam już udźwigu..
Pokombinuje, ale powiedz mi tylko co mam zrobić w momencie kiedy bug się powtórzy :)

_________________
S3 - Łucznik - Exerwolf


29 Sty 2011, o 16:46
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
Trzeba znaleźć zasadę kiedy taki bug występuję. Tak aby można go było powtórzyć za każdym razem. Albo chociaż jakąś poszlakę.


29 Sty 2011, o 16:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 12:25
Posty: 23
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
Huh.. OK :D
popróbuje dzisiaj

_________________
S3 - Łucznik - Exerwolf


29 Sty 2011, o 17:12
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 12:25
Posty: 23
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
MAM !
I proszę o reakcje. Zniknął mi kolejny przedmiot, może jest w ekwipunku, może w depozycie, nie wiem, on akurat był słabiutki, mieczyk kupiony u kowala na potrzeby testów, także jego odzyskanie jest mi zupełnie zbyteczne.
Powiem tak, bug raczej nie jest poważny ale jak widać na pierwszej mojej stracie, potrafi dokopać. Najlepsze że nie jest bezpośrednio waszą winą [(przynajmniej w tym jednym wypadku) tak mi się wydaje..].
Przy zniknęciu pierścienia nie pamiętam aby komputer mi jakoś mulił.. dziś włączyłem youtube, gg, winampa i Taern na Operze, ledwo potrafiłem coś zrobić, dodam że mam raczej stary komputer.
Przy którymś włożeniu przedmiotu do depozytu, zniknął !
W obu przypadkach miałem włączone inne okienko z przedmiotami; poprzednio miałem w depozycie włączone zbroje a przerzucałem pierścień; dziś miałem włączone zbroje a przerzucałem miecz (to jest niestety moja jedyna poszlaka ;f)
Zrobiłem reloga i przedmiot nadal się nie pojawił.
Aby dopełnić testów fajnie by było zginąć i sprawdzić czy przedmiot strace z pierwszą śmiercią (jak było ostatnio) ale po pierwsze nie wiadomo czy ostatnio nie był to tylko zbieg okoliczności a po drugie nie jestem z tych którzy przekładają spełnienie zawodowe nad finanse :D Nie no, po prostu nie chce tracić doświadczenia w ciemno. Proszę o sprawdzenie mojej postaci pod kątem jakiegoś mieczyka od kowala, nie wiem jakie miał statystyki ale nazywał się "zardzewiały miecz siły i formy".

_________________
S3 - Łucznik - Exerwolf


31 Sty 2011, o 18:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
Wg poszlaki jaką jest obciążenie łącza rozumiem, że haczyk tkwi w lagach; komunikacji między serwerem a komputerem użytkownika.
Proponowałbym potraktować to testami pod tym względem. Testerzy do boju! :)
Obciążenie łącza i jego granice możecie sprawdzić np. programem NetMeter.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


1 Lut 2011, o 00:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 12:25
Posty: 23
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przedmiot zniknął po włożeniu do depozytu S3
Hmm, czyli to koniec tematu ? ^.-

_________________
S3 - Łucznik - Exerwolf


6 Lut 2011, o 11:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 249 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron