Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Procenty XD 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Mar 2013, o 16:21
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Procenty XD
Witam serdecznie
Na wstępie chciałbym powiedzieć że chyle czoła twórcom tej gry ,
ale żeby nie było różowo to chciałbym zgłosić jeden z błędów podejrzewam że nie tylko mnie to irytuje XD
Chodzi o procenty gra jet super i w ogóle extra itd.itp .ale nie może tak być że ja nie mogę trafić 3 razy z rzędu na 95 procentach a przeciwnik trafia na dwa ataki dwa na 18 procentach nie trzeba być uczonym żeby wiedzieć ze to nie możliwe a jednak w taernie możliwe
Są trzy wyjścia z tej sytuacji jeżeli nie możecie sobie z tym poradzić
Pierwsze
jeżeli przeciwnik mnie trafia na niskich procentach to ja muszę trafić na wyższych jest to logiczne XD i proste
Drugie
Moim zdaniem jest proste zlikwidujcie je i po problemie Xd
Trzecie
Najbardziej skąplikowane nauczyć się procentów i nie tłumaczyć prostych rzeczy ze to na tyle razy wychodzi tyle
Można prościej skoro jest 5 ataków po 20 procent to jeden trafia jeżeli mniej niż 20 to 0/1 atak i tak cały czas w górę zrobię jaśniej bo może się to skomplikowane wydawać wiadomo uczeni
do 20 procent ataki wykonane 5
0/1 trafiony
50 procent
2/3 trafione zakładam zawsze 5 ataków jeżeli mniej no to jak procenty mówią
(ciekawe czy zakładając lokatę w dwóch różnych bankach na taki sam okres i takie samo oprocentowanie dostaniemy inne odsetki XD)
Wiec nie tłumaczcie że to inne procenty bo to by dopiero było XD
Pamiętajcie procenty były i jak na razie są tylko jedne wiadomo na tej grze jest wszystko możliwe
Pozdrawiam


2 Mar 2013, o 16:51

Podziękowali: Artkallek (8 Mar 2013, o 17:21)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Procenty XD
Odsyłam do zagadnienia o nazwie prawdopodobieństwo.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


2 Mar 2013, o 16:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Procenty XD
rzuff nie raz już udowadniałem matematycznie że ta gra nie ma czegoś takiego jak zgoda z rachunkiem prawdopodobieństwa... procenty leżą i kwiczą....

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


2 Mar 2013, o 17:54
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Procenty XD
Wallace napisał(a):
rzuff nie raz już udowadniałem matematycznie że ta gra nie ma czegoś takiego jak zgoda z rachunkiem prawdopodobieństwa... procenty leżą i kwiczą....


Na jakiej próbie?

Były kiedyś statystyki z kilkunastu minut dla całego serwera.. i zgadzało się idealnie.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


2 Mar 2013, o 18:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Procenty XD
buahahahaha.. no oczywiście że tak bo się wszystko uśredniło (skoro to dane z całego servera)


EDIT: poczytaj sobie: viewtopic.php?f=70&t=22218

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


2 Mar 2013, o 18:53
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Procenty XD
Cytuj:
przeciwnik trafia na dwa ataki dwa na 18 procentach nie trzeba być uczonym żeby wiedzieć ze to nie możliwe

uczonym to ty na pewno nie zostaniesz
według ciebie 18%=0%, no ale skoro tak sie to irytuje ustawiaj ataki na 18% to na pewno wszystkie trafisz bo przeciwnik też trafia
jest sporo tematów o procentach polecam sie zapoznać, jak i z książką od matematyki, słownikiem z resztą też

_________________
We are all the same, players in the game.


3 Mar 2013, o 14:06
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Procenty XD
Fakt było poruszane milion razy, albo i więcej, drygu pokazywał taki test na którym wynikało, że wszystko jest ok. Jest tak, że na początku może się nie zgadzać, ale po bardzo dużej ilości ataków % okazują się dobre.
To, że twierdzisz, iż nie jest możliwe trafić na 18% dwa razy to co najmniej jest śmieszne nie rób z siebie błazna. Procent to procent możesz trafić 5x na 1% i nie trafić na 99% 5x, przecież w teorii jest to jak najbardziej możliwe, nie możesz trafić na 0% i nie trafić na 100%, nie wiem czemu takie coś trzeba tłumaczyć.
To, że akurat nie trafiasz na 95% to akurat pech, właśnie na tym polega losowość, że nawet osoba o wysokich % może przegrać z osobą mającą niskie %, wszystko zależy od szczęścia i wyżej już wspomnianej losowości.


3 Mar 2013, o 18:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Mar 2013, o 16:21
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Procenty XD
Ta odpowiedz jest dla pana koperka
uczonym nie zostanę pewnie pan zostanie i do naszego rządu pójdzie XD takich tam sporo co tak rozumuja bo skoro ktoś mówi że na 18 procentach trafie a na 95 nie to krótko omg XD i trzeba się nauczyć też czytać wiec polski matematyka się kłania.
18 procent to na 5 ataków max 1 trafienie i koniec dyskusji to są procenty XD jak by ktoś nie wiedzial
Żadne wyliczanie tu nic nie da a skoro nie raz temat był poruszany oznacza to ze coś jest nie tak


4 Mar 2013, o 17:07
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2013, o 10:32
Posty: 70
Podziękowano: 170 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Odp: Procenty XD
No i jak grochem o ściane... Uprze sie takie i od swojego nie odstąpi... Jak sie nauczysz co to są procenty to wróć...

Jeszcze jedno... nie mów innym o nauce języka polskiego skoro sam nie umiesz złożyć logicznego i spójnego zdania... I na dodatek wszedzie wstawiasz te "xD".

Teraz zabawie sie w wróżke.. Zgaduje że chodzisz do drugiej klasy gimnazjum :) (wnioskuje po stylu twojej wypowiedzi) nie martw się wyrośniesz z tego... ;) ja też przez to przechodziłem... :)

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk

_________________
Scarface- 46lvl łucznik S1 [ON]

Bo z Taernem jest jak z Media Marketem... Nie dla idiotów...


4 Mar 2013, o 17:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Post Re: Odp: Procenty XD
Eduardoo napisał(a):
No i jak grochem o ściane... Uprze sie takie i od swojego nie odstąpi... Jak sie nauczysz co to są procenty to wróć...

Jeszcze jedno... nie mów innym o nauce języka polskiego skoro sam nie umiesz złożyć logicznego i spójnego zdania... I na dodatek wszedzie wstawiasz te "xD".

Teraz zabawie sie w wróżke.. Zgaduje że chodzisz do drugiej klasy gimnazjum :) (wnioskuje po stylu twojej wypowiedzi) nie martw się wyrośniesz z tego... ;) ja też przez to przechodziłem... :)

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk

Co ? To jeszcze w drugiej gimnazjum nie uczą pisać?
Co do tematu: było poruszane i czas najwyższy to zakończyć. Wszystko działa już jak trzeba.


4 Mar 2013, o 17:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 132 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron