Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Umiejętności petów 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Lut 2012, o 12:56
Posty: 239
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 162 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Umiejętności petów
witam, mam taki pomysl ze jak wcisniemy okienko petów to bedzie mozna wcisnac przycisk umiejętności - http://scr.hu/3mw/cdo8a

i jak wcisniemy umiejętności to bedą umiejętności danego peta, ja np. mam uwięzionego - http://scr.hu/3mw/oeoyo to oczywiscie przyklady, wiemy ze raczej uwięziony nie ma okrzyku na 1 :)

2. mozemy ulepszac umiejetnosci peta (oczywiscie to tylko dodatkowe to z ulepszaniem)
.. mamy psa 8 lvl i np ma gryzienie na 1 i jak otrzyma 9 lvl bedzie mial 2 pkt umiejetnosci i gryzienie na 2 bedzie wymagalo 2 pkt. 10 lvl psa, 2 pkt umiejetnosci, 3 lvl gryzienia - 3 pkt itp.. moga byc rozne umiejetnosci. a jak mamy nietoperza to np ma gryz na 1 i zeby na 2 to 21 lvl musi miec i 2 pkt i inne pety.. ogar 2 gryz-2pkt-31lvl, plox na 50 lvl ma 4 szpile, 5szpila-51lvl-5pkt bądź 4. i tak inne pety...

dz, moze sie podoba?.

_________________
Image Image

Pomoglem? kliknij Kufelek Image


3 Mar 2013, o 19:33
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: Umiejętności petów
Pomysł odrzucony. Na przyszłość używaj opcji szukaj ;)
Pet ma być pomocnikiem a nie kolejnym graczem.


3 Mar 2013, o 19:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 269 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron