Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 [BUG] wzleceniu "Alchemia złota" 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Ja tutaj widzę tylko screen z informacją o niemożliwości wejścia do garnizonu dmother, zrobiony w lesie koldów. Czemu nie zrobiłeś to wtedy, kiedy zauważyłeś komunikat? Wygląda to jak oczywista prowokacja, co zwiększa prawdopodobieństwo, że bierze w tym udział plenty. Wiadomo, temat ze zleceniem u Taisha się nie udał, to trzeba szukać problemów, gdzie się da. Nawet, jeśli nie istnieje.
Plenty - każdy twój post to offtopic. Ani razu nie zbliżyłeś się do przedstawienia problemu. Ja już mam ciebie szczerze dość - takiego trolla nie było od blisko dwóch lat.
Jak chcesz się kłócić - priv.

Po prostu miałem etapy z biciem w jaskini na masywie. Wiem, jaki był znacznik. Dla mnie to czysta prowokacja.


13 Mar 2013, o 20:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
kyth, w tym momencie otrzymujesz ostrzeżenie.

urażona duma nie usprawiedliwia tego co robisz - brzydkich zaczepek w kolejnych zupełnie niezwiązanych ze sprawą tematach - to jest zwykłe trollowanie.

panowie, naprawdę proszę was obu, odpuśćcie. nie przekonacie siebie nawzajem że ten drugi jest trollem, a z pozostałych użytkowników kto miał sobie wyrobić zdanie to już wyrobił. naprawdę nie chcę więcej widzieć podobnych numerów.

no i szkoda że zrobił się bajzel w zgłoszeniu błędu... ja nie widzę powodu żeby zarzucać wallacowi kłamstwo, nawet jeżeli screenów nie ma - teraz wypadałoby to sprawdzić i ewentualnie naprawić.


13 Mar 2013, o 20:56

Podziękowali: 2 Ashbull (13 Mar 2013, o 20:58), Wallace (13 Mar 2013, o 21:00)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Jeśli interesuje kogoś jeszcze czemu poszedłem dalej nie zrobiwszy screena w tamtym miejscu odpowiadam iż powody były 2:

1 - zegar tykał więc poszedłem bić drugą drużynę szamanów w lesie orków
2 - myślałem, żeby zaciemnić mapę na screenie żeby żadna osoba cechująca się wątpliwym intelektem nie przyczepiła się tego że byłem już gdzie indziej i myślałem, że podkreślenie na czerwono tego co ważne wystarczy...

EDIT: dziękuję Ironko. Jeśli jeszcze raz zdarzy mi się ten wariant to zrobię screena już na lodzie żeby nie było więsej niedomówień.

PS. Kiedyś powiedziałaś, że nie jestem zdolny do dyplomacji tylko do ostrych słów - nadal tak twierdzisz? ;)

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


13 Mar 2013, o 20:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Wallace napisał(a):
Serwer: S3
Nazwa postaci: Panzer
Czas: ok. 13:30
Opis:
Chciałem zgłosić błąd w zleceniu - gra umożliwia wzięcie zlecenia na poziomie 55, natomiast co najmniej jeden wariant jest niewykonalny dla postaci poniżej poziomu wystarczającego na wejście na wyżynę Dmorther (bramka levelowa wpuszczająca od 65 levelu).

http://img28.imageshack.us/img28/4724/od65.jpg

Heavenmaker napisał(a):
(...)
a co do błedów to póki co błedów samych zleceń nie odnotowałem więc z łaski swojej nie sugeruj że testerzy schrzanili robotę bo tutaj wykonali ja bardzo dobrze - zgłoszenia które spływają dotyczą głównie sytuacji zgubionego itemu bo dropnął koledze z PT lub straconego przedmiotu bo plecak był przepełniony...

(z tematu viewtopic.php?f=70&t=26372&start=10 )

Chciałem podziękować testerom, którzy najwyraźniej nie zniżyli się do poziomu zwykłych graczy i zaniechali testowania zlecenia na poziomie choćby zbliżonym do minimalnego, skoro tego nie zauważyli.

Jednocześnie proszę o sprostowanie nieprawdziwych informacji, jakoby nowe zlecenia były gruntownie testowane przez graczy na poziomie 55 i w pobliżu. Nie były, lub były testowane niedokładnie. Nawet gracz na poziomie tak "wysokim" jak 64 NIE BĘDZIE W STANIE wykonać tego zlecenia gdy wylosuje ten wariant. Pragnę też podziękować za 3 sztabki łącznie ważące 300 udźwigu których nie mogę się pozbyć z plecaka do czasu aż będę mógł ponownie zrobić to zlecenie - po 4 godzinach


stanę w obronie Kytha bo ma prawo się czuć urażony bezpodstawnymi oskarżeniami osoby, która najwyraźniej pojęcia nie ma o tym jak przebiegały testy a informacje osób, które je przeprowadzały i organizowały traktuje jako niewiarygodne.
Podobnie jak Kyth mam wrażenie, że na siłę starasz się udowodnić, że zlecenie jest zbugowane... no więc nie jest i testerzy to bardzo dobrze przećwiczyli. Za to Ty najwyraźniej kompletnie mylisz miejsca na mapie znaczy masz buga orientacyjnego. Dwa krzyżyki pokazują jedynie dwie alternatywne drogi do miejsca, w którym czekała na Ciebie drużyna orków - jedna dłuższa a druga krótsza. Rozumiem, że jak na mapie widzisz 3 krzyżyki prowadzące do jednego celu (a tak też może być) to tracisz orientację i w panice zgłaszasz bug na forum...

Na zakończenie powiem tylko, że zleceń z dużą różnorodnością poziomów trudności będzie coraz więcej i nie będzie w nich żadnych ostrzeżeń o możliwości zgonu - tak jak dotychczas będzie komunikat o minimalnym lvl lub nie - każdy będzie sam decydował czy podejmie się wyzwania i zaryzykuje lub nie.


13 Mar 2013, o 21:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Nie proszę pana - gdy wziąłem zlecenie od Malusa były 2 krzyżyki - jeden prowadził do lasu orków i był tam mój mob do ubicia, a drugi, pozostały, ostatni krzyżyk wskazywał na bramkę przez którą nie mogłem przejść. Żadna z tych dróg nie prowadzi do jaskini o której wspominał Kyth Moire.

PS. Coś za dużo teorii spiskowych zakładasz moim zdaniem.

EDIT: Nie wiem czy jest jakieś przejście za jaskinią naokoło przez bramkę, ale nawet jeśli to osoba poniżej 65 poziomu nie musi o tym wiedzieć - od tego ma krzyżyki w zleceniach żeby wiedzieć gdzie trafić prawda?

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


13 Mar 2013, o 21:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Powiem tak. Albo pomieszały Ci się zlecenia, albo coś źle odczytałeś, albo zamiast na zlecenie patrzyłeś na krzyżyk od Questu, albo nie wiem co... ale na pewno nie mogłeś mieć moba do ubicia za bramką o której wspominasz. Poniżej lista lokacji które są losowane u Malusa:
Las orków – drużyna orków
Jaskinia na masywie – drużyna orków
Pieczara Argonitowa – drużyna koldów
Przedsionek - drużyna koldów
Las Koldów – środkowy – drużyna druidów
Ruiny Wieży – poziom II - drużyna druidów

Nic w nich nie było zmieniane od czasów ostatnich testów tj. jeszcze przed upkiem. dla mnie temat sie wyczerpał i podtrzymuję swoje zdanie:
Heavenmaker napisał(a):
(...)
a co do błedów to póki co błedów samych zleceń nie odnotowałem więc z łaski swojej nie sugeruj że testerzy schrzanili robotę bo tutaj wykonali ja bardzo dobrze - zgłoszenia które spływają dotyczą głównie sytuacji zgubionego itemu bo dropnął koledze z PT lub straconego przedmiotu bo plecak był przepełniony...


13 Mar 2013, o 22:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Aha czyli będziesz na siłę imputował "co może zrobiłem a czego nie" tak?

Spójrz na screena szerloku - masz napisane na nim też, że potrzeba alchemicznych katalizatorów tak? Wobec tego nie mogły pomylić mi się zlecenia.

Pytanie nr 2 do mistrza dedukcji: Myślisz że mogłem mieć jakiegoś otwartego questa którego mógłbym wziąć, a który prowadziłby mnie przez bramkę, która zakazuje mi wstępu bo mam za niski level?

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


13 Mar 2013, o 22:27
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
wchodzimy przez bramke>przechodzimy przez garnizon>na urwisko(to z chatką co q na 75/85 jest)>wychodzimy w lesie orków

Nie mam 65 lvla i wiem jak wyglądają ścieżki na garnizonie...


13 Mar 2013, o 22:32
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Miałam wczoraj zlecenie na ubicie grupki na masywie w jaskini tak jak jest tutaj w temacie opisane - na mapce nie było żadnych błędów z krzyżykami.

_________________
Żmijcia, ŁK 87 lvl [Ostlor]
Kraldjur , MO 67lvl [Ostlor]

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]


13 Mar 2013, o 22:35
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [BUG] wzleceniu "Alchemia złota"
Wallace napisał(a):
Spójrz na screena szerloku - masz napisane na nim też, że potrzeba alchemicznych katalizatorów tak? Wobec tego nie mogły pomylić mi się zlecenia.

No patrze, patrze, wręcz się gapie i nie widzę tam jedynej drogi prowadzącej przez bramkę, która jest dla Ciebie niedostępna. Widzę za to dwa krzyżyki prowadzące do Jaskini na Masywie i przynajmniej jedna z dróg (nota bene krótsza i bezpieczniejsza) jest jak najbardziej dla wszystkich lvl dla których dostępne jest to zlecenie.

Nie widzę też screena, na którym jedyny krzyżyk prowadzi Cie przez bramkę, za to Ty na silę wmawiasz wszystkim, że taki był i to było jedyne wyjście. Cóż, jak wspomniałem - dla mnie temat skończony. Jak będziesz miał faktycznie buga, to zrób SSa od reki, z bugiem własnie bo tak to niestety Twoje słowa/zdawało Ci się - przeciwko temu co ja widzę w bazie...


13 Mar 2013, o 22:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 322 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron