Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 [Bug] 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post [Bug]
Serwer: S1
Nazwa postaci: DYRYC
Czas: @time
Opis:
Witam
tak wygląda mój
FIGHT STATS DEFENSE:
0-9: 0 / 0 = -
10-19: 2 / 6 = 33%
20-29: 12 / 48 = 25%
30-39: 36 / 106 = 33%
40-49: 38 / 84 = 45%
50-59: 27 / 42 = 64%
60-69: 2 / 6 = 33%
70-79: 8 / 14 = 57%
80-89: 9 / 9 = 100%
90-100: 227 / 227 = 100%

niby spoko tyle że nie widziałem ataków z przedziału 90-100 a jest ich najwięcej?!
to są statystyki z kilku wypraw na jaskółkę i co najzabawniejsze. Padłem w 1 rundzie na jaskółce od ukucia lalki mając około 70% na uroki 5 pa defa nie uniknąłem ani jednego ataku a było ich sporo aż do śmierci. Czy na pewno wszystko jest jak powinno? czy mamy tu do czynienia z przekłamaniem z tym co widzimy na ekranie a co w statystykach?! dodam tyle że przez cała zabawę nie widziałem by jakiś mob zadał choćby jeden atak z tego przedziału? to jak już tak robicie graczy w konia to może dodajcie opcje by te przekłamany cyferki z % na końcu można było by wyłączyć po co tyle absurdu w absurdzie :)
Pozdro.

_________________
meee


16 Mar 2013, o 16:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: [Bug]
Poczytaj o czynnikach wpływających na szanse uroku, może zmądrzejesz i przestaniesz marudzić, że obrywasz na 70% ...

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


16 Mar 2013, o 17:08
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [Bug]
obrywałem na 30%... i nie marudzę a to co zaobserwowałem jest nieprawidłowe! żaden atak na 90% i więcej nie miał miejsca... bo może dlatego ja tego nie widzę bo mi się wyświetlają takie też głupoty w postaci małych %.. Kiedy to ja jestem tak słaby i dostaje w tym przedziale.... ja jestem za tym by to wyłączyć po co gracza drażnić takimi głupotami!

_________________
meee


16 Mar 2013, o 17:56
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: [Bug]
Odsyłam do rachunku prawdopodobieństwa.
Po za tym nikt Ci ne kazuje wpisywać komendy /stats i /stasd

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


16 Mar 2013, o 18:03
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [Bug]
A czy ja piszę o rachunku prawdopodobieństwa?! Ja mówię o jednym a Ty widzę żę nić nie zrozumiałeś z tego co tu przeczytałeś.. nie skomentujesz tego ile razy "poszczęściło" się jaskółce mnie trafić na 30% około 5-7 ataków żaden nie chybiony? może ma to wytłumaczenie w rachunku prawdopodobieństwa o którym wspomniałeś?:) bo ja machając mieczem do mobów 5/5 ataków będę miał chybione na 100% ale to nie istotne istotne jest to że w grze nad łbami wyświetla się co innego a co innego w statystykach! rozumiesz dociera?

_________________
meee


16 Mar 2013, o 18:22
Profil
Post Re: [Bug]
Powiem ci że jak grałem shedem to uniki i KO szły mi do statsd i stats może z innymi profesjami jest podobnie


17 Mar 2013, o 12:25
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 10:54
Posty: 49
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [Bug]
owszem to by się akurat zgadzało ale sprawdziłem to na sobie toż można uznać że użycie tarczy jest takim przyjętym atakiem z przedziału 90-100% ok niech będzie ale celowo grałem bez tarczy bo dowieść tego że coś tu jest z tym nie w porządku. gram bardzo rzadko już tak bardzo mnie to nie razi że nie można się zajmować takimi czy podobnymi tematami ;) w sumie jak by się pojawiła opcja nie pokazywania tych wspaniałych przychylnych procentów na pewno bym z niej skorzystał :)

_________________
meee


1 Kwi 2013, o 19:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 22:20
Posty: 143
Miejscowość: Cardiff
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Post Re: [Bug]
Są nadal błędy działania /stats i błędy wyświetlaia % nad głowami, podczas ataku. Oba zgłaszane od dawna, część chyba nawet naprawiona, ale nadal jest źle :)

Administracja twierdzi, że sam PRNG działa poprawnie. Nie da się tego zweryfikować, skoro mechanizmy pozwalające na analizę (/stats i właśnie wyświetlanie procentów w walce) same mają nadal błędy; na pewno mechanizm losujący nie działa *bardzo* źle.

Prosiłem o lepsze mechanizmy analityczne, Drygu dał nam jedynie możliwość sparametryzowania przedziałów (/stats numer). Dobre i to.

_________________
"The meme for blind faith secures its own perpetuation by the simple unconscious expedient of discouraging rational inquiry"


14 Kwi 2013, o 03:44
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 196 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron