Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Idea - Item na miejscu tarczy. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Idea - Item na miejscu tarczy.
Witam wszystkich serdecznie!

Na wstępie mówie, że pomysł już częściowo był na forum ale został odrzucony ze wzgledu na brak balansu. chodziło mianowicie o laleczki VD jako item. Wraz z kolegą dumalismy nad jakims dopełnieniam na miejscu tarczy... dla kazdego, nie tlyko VD czy tycerza jak to aktualnie jest. w koncu żaden MO,VD czy druid nie nosi tarczy. pomijajac low lvlve. tak samo łucznik jest poszkodowany. Wpadlismy w koncu na pomysł obdarowania kazdego:

Rycerz: tak jak jest :) tarcze są OK, tarcze-rary są

VooDoo: jak poprzednicy pisali, laleczka VooDoo świetnie by pasowała na miejsce tarczy zwłaszcza ze grafika podczas walki wymagałaby tylko pokolorowania. Lalki mogłyby występować zarówno jako rary jak i zwykłe itemy.. już widze lalki wiszące na sznurku nad głową cyganki ^^.

Łucznik: wiele razy proponowany kołczan. zdaje mi się że pomysł z kołczanem upadł również z powodu braku zamiennika itemu u innych profesji.

Mag Ognia: pojawiła sie przeszkoda którą jednak kolega szybko przeskoczył. Na broni Maga mozna by umieścic płomień lub iskry przeskakujące po broni. Zaznaczam że ów itemy nie byłyby ograniczone samą bronią (jedno czy dwuręczna)

Druid: w naszej wizji, druid mógłby w wolnej ręce trzymać księgę. Róznokolorowe, innej wielkosci i stanie zużycia byłyby atrakcyjnym źródłem wiedzy i many których ponoć druidom nigdy nie za dużo :)

Barbarzyńca: no tu się nieźle namęczyliśmy. Kolega fantazjował z ostrzami na kolanach czy łokciach ale wiem że to nie przejdzie. Wymyśliliśmy bransolety. Niezbyt orginalne trzeba przyznać no ale jesli ktos ma jakieś sugestie chętnie skoryguje pomysł, pozatym aż tak źle nie jest.

Sheed: Tu również myślenie trwało o wiele dłużej. Wykombinowaliśmy.. coś w stylu gwiazdek ninja.. (wiem brzmi idiotycznie, tu tak jak w wypadku barbazyncy pomysł kuleje) mogłaby się ona aktywowac poprzez ,,zwykły strzał'' lub egzystować jako osobny skill przy podklasach.


Dziękuję za przeczytanie, komentarze i sugestie.

Pozdrawiam :)

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


Ostatnio edytowany przez KARIPLek, 15 Mar 2013, o 22:23, edytowano w sumie 1 raz



15 Mar 2013, o 18:07
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
Tarcza to tarcza, słyszałeś o czymś takim jak "smuga" ?
Pomysł mi się nie podoba.
Tarcze bardzo dobrze spełniają swoje role.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


15 Mar 2013, o 18:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2013, o 10:58
Posty: 58
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Raal
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
W ostatniej aktualizacji pojawiły się nowe rary - Smuga z Konstrukta v.2 i Urntsul z Modliszki (Smuga to pierwsza tarcza dla magów - nieobeznanych odsyłam na wiki). Myślę, że ten pomysł jest dobry i warty rozwijania.
Lalka i kołczan to pomysły całkiem fajne. Średnio podoba mi się opcja z książką. Iskrę dla mo nie bardzo rozumiem, a bransoleta dla barby i cośtam dla Sheeda to już zupełnie kiepskie propozycje dlatego ogólnie pomysł nie przejdzie.

A swoją drogą polecam 'kupić słownik'. Wyraz Barbarzyńca pisze się przez er-zet :)

_________________
Fajny mądry tekst.


15 Mar 2013, o 21:39
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
sora za literówke, poprawiona. Co to up, wiem barba i sheed lipne pomysły aczkolwiek nic innego nam nie wpadło do głowy, można by cos wspólnie wymyslic a nie marudzic ^^

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


15 Mar 2013, o 22:28
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
Smuga tarcza dla magow potrzebujaca 40pkt i dajaca 40pkt + resy.
Kazdy z magow moze ja nosic jezeli bron jest jednoreczna.

Twoja propozycja poprostu polega na tym by usunac bronie dwureczne i by wszystkie byly jednoreczne (toporek,kastety,luk)


15 Mar 2013, o 23:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
Skoro magowie maja ograniczenie w postaci wymagan typu 50sily to czemu ryce niemaja wymagan typu 50mocy w tarczach !!! Mozna zrobic tam miejsce na branzoletke ktora daje jakies wlasciwosci dla magow i silaczy tak zeby staty byly wywazone . Wiec do broni dwu recznej moze byc branzoleta a przy jednorecznej tarcza lub branzoleta.

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


20 Mar 2013, o 15:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
Boogiboy ponieważ żeby nosic tarczę trzeba mieć trochę siły, a smuga z bronią jednoręczną ma być tylko odpowiednikiem broni dwóręcznej.


20 Mar 2013, o 19:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:40
Posty: 22
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
pomysł ciekawy w przypadku paru prof , ja z kolei myślałem o http://scr.hu/0u6b/wutot zagospodarowaniu tego miejsca właśnie unikatowym przedmiotem klasowym , przedmioty te mogły by wypadać losowo z każdych bosów coś w stylu epików że mogą spaść losowo z tych lepszych, nie tworzyć typowych bosów pod to , no ale mówię to tylko pomysł ;D

-----------------

Boogiboy napisał(a):
Skoro magowie maja ograniczenie w postaci wymagan typu 50sily to czemu ryce niemaja wymagan typu 50mocy w tarczach !!! Mozna zrobic tam miejsce na branzoletke ktora daje jakies wlasciwosci dla magow i silaczy tak zeby staty byly wywazone . Wiec do broni dwu recznej moze byc branzoleta a przy jednorecznej tarcza lub branzoleta.


Ale oni muszą dodawać w wiedzę żeby się lepiej bronić i żeby ich buffki lepiej wchodziły , co dla mnie jest chore, Tarcza ma też resy sieczne obuchowe.. W każdych grach to Knight/Rycerz/Barbarzyńca mają lepszą obronę i defa , więc jak chcesz być fajny to musisz być jak reszta ;D A i posłuchaj http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc


nie wysyłaj jednego posta pod drugim, używaj opcji 'edytuj' - ironka


20 Mar 2013, o 21:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
Carrot napisał(a):
Boogiboy ponieważ żeby nosic tarczę trzeba mieć trochę siły, a smuga z bronią jednoręczną ma być tylko odpowiednikiem broni dwóręcznej.

To przecież mozna zrobic tarcze bez takich wymogow magiczna nie z metalu zeby niebyla ciezka :)

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


21 Mar 2013, o 10:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Idea - Item na miejscu tarczy.
Już kiedyś dałem pomysł co można wsadzić w slot obok tarczy nawet ładnie opisałem skąd można je pozyskiwać viewtopic.php?p=74827#p74827

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


21 Mar 2013, o 12:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 473 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron