Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 3 pomysły na poprawe jakości gry 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2011, o 18:20
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post 3 pomysły na poprawe jakości gry
Pierwszy pomysł:
Bardzo czesto wkurza mnie to, że zlecenie zostaje anulowane po relogu. Dlaczego? Co to za pomysł by tak było? Zupelnie bez sensu.
Proponuje aby zlecenie podobnie jak instancja nie anulowala sie od razu tylko po parominutowej nieobecnosci (np. po 5 minutach, lub gdy poprostu zlecenie sie samo skonczy bo czas na jego ukonczenie by sie nie zatrzymywał przy off-line, leci tylko ten pomiedzyzleceniami).
Bardzo by to uprzyjaznilo gre, nikt nie chodził by jak na szpilkach ze podszas robienia zlecneia dobowego (1400min) server zerwie z nim polaczenie na 1 sek i wszystko psu w pysk poszlo do tego bez otrzymania nagrody nie moze wziac ponownie przez dobe czasu.

Drugi pomysł:
Aby kanclerz miał możliwość w gildii dawania takich małych knebli (do 30minut) ktore tyczyly by sie tylko czatu gildiowego. Ustalic moze ktore rangi maja tez taka mozliwosc, np. stratedzy.
Natomiast dziwi mnie to że ogolne kneble z czatu ogolnego działają na czacie gildiowym, nie powinien ten knebel działać na czat gildiowy, no bo dlaczego w ogole osoba z kneblem nie moze pisac w gildii, a na czacie druzynowym juz moze. Bezsens

Trzeci pomysł:
Aby przy spisie członków w gildi był status on-line off-line podobnie jak to ma miesjce w znajomych. Moze byc napisem lub za pomocą kropki (zielona czerwona) obok nicku.
Widoczn oczywiscie tylko dla czlonków gildii o odpowiedniej randzie (ustala kanclerz od ktorej rangii widac statusy).


Ostatnio edytowany przez aro777, 28 Mar 2013, o 20:57, edytowano w sumie 1 raz



28 Mar 2013, o 20:26
Profil
Post Re: 3 pomysły na poprawe jakości gdy
1.Było i to nie raz
2.Było już o modach gildyjnych, szukając na forum może znajdziesz coś o tym dlaczego tak wprowadzili, pewnie aby bardziej czuć kare, ja nie mam gildi więc mnie to raczej nie interesuje ( nie mam i nie zamierzam mieć)
3.też było


28 Mar 2013, o 20:29
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Mar 2013, o 12:53
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: 3 pomysły na poprawe jakości gdy
No popatrz niby niezainteresowany gildiami a wszystko wie... fascynujące:P


28 Mar 2013, o 20:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013, o 00:13
Posty: 16
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Kreitos
Post Re: 3 pomysły na poprawe jakości gdy
Myślę, że każdy z tych pomysłów jest dobry i powinien zostać wprowadzony do gry.
Chyba każdy zauważył, że ostatnio wyrzuca każdego tylko podczas wykonywania zlecenia.


28 Mar 2013, o 20:35
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2011, o 18:20
Posty: 26
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: 3 pomysły na poprawe jakości gdy
1 wiem ze duzo bylo o tych zleceniach, ale nei wiem czy akurat to by dzialalo jak tracenei insty (nie przy byleajki relogu)

2 ale kare bardziej odczuwaja czlonkowie gildii ktorzy potrzebuja sie porozumiewac, jest to niczym pw lub ten druzynowy

3 pewnie nie przeszlo bo szkoda marnowac takiego latwego zysku gdy trzeba wydac plate na miejscaw znajomych, a ze ulatwilo by gre, ogarnianie druzyn z gildii itd itp to juz nikt pod uwage nie bierze



Moze i bylo walkowane wiele razy, ale do tej pory nikt nic nie zmienił


Ostatnio edytowany przez aro777, 28 Mar 2013, o 20:44, edytowano w sumie 1 raz



28 Mar 2013, o 20:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013, o 18:30
Posty: 40
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: 3 pomysły na poprawe jakości gdy
aro opcja szukaj jest nad czasem polecam wpisać pare słów i zobaczysz ile razy bylo wałkowane

co do 2 problemu ja bym poszedł dalej knebel na wszystkie czaty

takie cos zauważylem s settlersach dostajesz banika(knebel u nas) i cio grac możesz ale wszystkie czaty w tym gildiowy masz rozłączone knebel to ma być kara a nie utrudnienie


28 Mar 2013, o 20:40
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: 3 pomysły na poprawe jakości gry
ja ten temat zamknę, bo to wszystko przewijało się już tyle razy że szkoda gadać...

zlecenie docelowo nie będzie się anulowało przy relogu, trwają nad tym prace, miejmy nadzieję że zostanie to wprowadzone jak najszybciej.

w dyskusjach o kneblowaniu przez kanclerza więcej głosów było takich że nie jest to potrzebne.
aro777 napisał(a):
dlaczego w ogole osoba z kneblem nie moze pisac w gildii, a na czacie druzynowym juz moze. Bezsens

nie jest to bezsens, kara ma być dotkliwa, ale nie uniemożliwiać gry.

statusu online na liście klanowiczów może się kiedyś doczekamy, to czeka na wolną chwilę jak dziesiątki innych przydatnych drobiazgów.


28 Mar 2013, o 23:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 434 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron