Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Mam Kilka Pomysłów :) 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:22
Posty: 11
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Mam Kilka Pomysłów :)
Po 1 :
Chciałbym zaproponować jakąś przerwę między walkami gracz vs gracz tj. po zakończeniu walki miałaby miejsce krótka przerwa na odsapnięcie ew dojście do odpoczynku żeby nie można było zaatakować danego gracza od razu po stoczonej walce.
Po 2:
Rozumiem podział tarcz i czach wszystko ok :) ale skoro już nastąpił taki podział to dane osoby były świadome swojego wyboru a więc czemu czaszka ma mieć gożej niż tarcza? Tj. czachy można atakowac na białym polu a tarcz nie, przecież można nie mieć ani tego ani tego, to dana osoba obiera sobie co chce nosić nad głową co nie zmienia faktu że nie jest fair co do czach które mają ewidentnie gorzej bo mogą być bite na większej ilości pól w grze.I mój pomysł jest taki aby to zbalansować i albo skasować możliwość bicia czach albo wprowadzić możliwośc atakowania tarcz na takich samych polach jak czachy :)
Po 3:
Chciałbym żeby ktoś zaczął wgl reagować na to co ludzie piszą a nie mieli to że tak powiem grzecznie w "tyłku" napisał sobie niech będzie. Więc może jakieś chociaż uwagi co do planów i propozycji a nie poprawy ortografii :)

Prosze o dodawanie sensownych postów które mają na celu poprawę gry a nie krytykowanie danych :) Z Góry Prosze o kasowanie tych anty wypowiedzi :)

_________________
Image


28 Mar 2013, o 21:04
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
1. Odsapnięcie to masz od razu po walce, kiedy są pokazywane statystyki etc.

2. Było. Czachy są złe, biją biednych, bezbronnych graczy i muszę być karane. Tarcze to ci "dobrzy" i muszą niszczyć złych. Ot co !

3. Z gramatyką pierwszego zdania pojechałeś do kosmosu...

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


28 Mar 2013, o 21:12
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:22
Posty: 11
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
2. Było. Czachy są złe, biją biednych, bezbronnych graczy i muszę być karane. Tarcze to ci "dobrzy" i muszą niszczyć złych. Ot co !

Wiesz stereotypy są ok :) Chyba że u was tak jest że tarcze bawią się w obrońców i rycerzy pomagającym tym Twoim biednym ^^ Idz się drzemnij :)

_________________
Image


28 Mar 2013, o 21:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2012, o 22:29
Posty: 65
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
Nie zawsze tarcze to ci "dobrzy" jak ty uważasz :). Wiele razy spotkałem "dobre" czachy i "złe" tarcze

_________________
Seq-66Druid
Image


29 Mar 2013, o 21:06
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Gru 2012, o 12:45
Posty: 41
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
Zgadzam się nie zawsze tarcze są dobre a czachy złe popieram pomysł z atakowaniem i czach i tarcz tych najlepszych (status pvp 800+) na białym polu

Było ale nie wprowadzone a jak dla mnie powinno wejsc i dlatego trzeba prubowac do skutku


29 Mar 2013, o 21:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 18:02
Posty: 82
Podziękowano: 65 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
Basfau napisał(a):
1. Odsapnięcie to masz od razu po walce, kiedy są pokazywane statystyki etc.

2. Było. Czachy są złe, biją biednych, bezbronnych graczy i muszę być karane. Tarcze to ci "dobrzy" i muszą niszczyć złych. Ot co !

3. Z gramatyką pierwszego zdania pojechałeś do kosmosu...



Z tym 2 to sie nie zgodze ... ostatnio widzialem Mo 14 lvl co wbil tarczke ... wiekszosc ludzi ktorzy maja tarczke najpierw nabijaja ja na czachach zeby pozniej moc spokojnie zabijac takich noobasów :P

_________________
Sheed KaishaN Duneb
Archer FakeBitti HC
1 Miejsce na turku 3vs3 msl 129
http://scr.hu/0hf8/5ltn5
http://scr.hu/0hf8/cvxok
Czerwiec 14 2013r.


29 Mar 2013, o 21:41
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Sty 2013, o 20:26
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
O tym z ortografią się zgodze bo admini zamiast czytać pomysł to jako pierwsze pouczają za błędy . Ludzie weście się ogarnijcie z tym pouczaniem .


29 Mar 2013, o 23:26
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2013, o 10:32
Posty: 70
Podziękowano: 170 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Mam Kilka Pomysłów :)
mat14 napisał(a):
O tym z ortografią się zgodze bo admini zamiast czytać pomysł to jako pierwsze pouczają za błędy . Ludzie weście się ogarnijcie z tym pouczaniem .


Pouczanie jest bardzo ważne! Bo wkońcu ktoś musi nauczyć tych idiotów poprawnej polszczyzny...
Jak widze czasem czat "kurczak" na S1 albo S5 to mnie krew zalewa.

A niech który mi spróbouje powiedzieć tekst typu: "karzdy morze se pisac jak se hce" to od razu mówie nie recze za siebie.

_________________
Scarface- 46lvl łucznik S1 [ON]

Bo z Taernem jest jak z Media Marketem... Nie dla idiotów...


30 Mar 2013, o 01:33

Podziękowali: TheCrasher (30 Mar 2013, o 09:05)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
jestem czerwoną czachą - mam 5minut ochrony, tarcze mogą mnie atakować na czerwonym, a nawet na żółtym, ja ich nie bo zazwyczaj większość ma ochronę, jeśli takiego zaatakuje to mam pecha bo wyskoczy pump, różnimy się niczym bo gdyby nie to że ktoś kiedyś wbił czachę to żadnej tarczy na serwerze by nie było
status 1000/-1000 da się wbić w 1-2 walki i to decyduje czy jestem zły czy dobry według wielu, często jest to przypadkowa walka, durne 1000 statusu przesądza czy jestem mięsem armatnim do zabicia przez 5 osób atakujących jednocześnie czy super koksem bo wbiłem tarcze zabijając złych ludzi w powyższy sposób
choćbyśmy nie wiadomo jakie argumenty przedstawili to i tak system czach i tarcz pozostanie taki jaki jest czyli do d

_________________
We are all the same, players in the game.


30 Mar 2013, o 02:43

Podziękowali: Carrot (31 Mar 2013, o 09:31)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam Kilka Pomysłów :)
eduardoo karzdy morze se pisac jak se hce i nieh cie slag jasny trafi krew jasna zaleje z tol waszol bulol !!!
i co skoro jak ktos mial powiedzmy 13-15 lat wyjechal za granicie i niepotrafi pisac poprawnie to dla cb jest debilem ? ty dlamnie ty jestes "debilem" skoro tak bo niepotrafisz tego jezyka co ja i proste pzdr


30 Mar 2013, o 22:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 473 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron