Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Zmiana Adresu Email S5 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Kwi 2013, o 17:37
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Zmiana Adresu Email S5
Serwer: S1
Nazwa postaci: CrazyDildo
Czas:
Opis:
Witam

Od kilku dni piszę na support o zmianę adresu email. Tylko i wyłącznie z tego powodu że co dziennie na adresie mam próby zalogowania się z innych Państw itd czyli usilnie ktoś chce się dostać na tego meila . Udało mi się pozmieniać już ten adres na innych portalach gdyż jest to mój prywatny adres używany ogółem i mam go przypisanego też do Taern. Codziennie zmieniam hasło i dalej dostaje sms o nieudanych próbach logowania pisałem już w tej sprawie na support niestety zostaje odsyłany do google i poradników , a sytuacja dalej się powtarza więc co wtedy gdy w końcu utracę dostęp do adresu wtedy tez również do konta.Czy może mi ktoś pomóc w tej sprawie ?

Pozdrawiam


5 Kwi 2013, o 18:00
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Zmiana Adresu Email S5
przeskanuj komputer w poszukiwaniu programów szpiegujących i zapisujących wykorzystanie klawiatury, potem zmień sobie hasło na poczcie wpisując kombinacje znaki specjalne + cyfry + małe + duże litery - przy haśle na poziomie 8-10 znaków możesz być spokojny - o ile nie ściągniesz sobie jakiegoś syfu na kompa. Maili na życzenie nie zmieniamy.


5 Kwi 2013, o 18:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Kwi 2013, o 17:37
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zmiana Adresu Email S5
Zmieniam to hasło codziennie nie piszę też że chce sobie zmienić bo mam inny adres albo mi się nie podoba. Rzeczy napisane powyżej zrobiłem już niejednokrotnie. Niestety widzę że administracja gry zbywa mnie za każdym razem mogę zmienić adres w banku w czym chce a tutaj niestety nie jedni odsyłają mnie na support drudzy na forum i tak pół popołudnia spędzam nad tym czyli typowe wydaj kasę bądź kolejną statystyką na koncie jeżeli masz problem my nic nie poradzimy bo się nie da ? !!! No trudno założymy kolejną postać.

Dziękuje i Pozdrawiam

Temat do zamknięcia


5 Kwi 2013, o 18:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Zmiana Adresu Email S5
Podaj mi nick członka Ekipy, który odesłał Cie na Forum - dostanie po premii za niekompetencje. Takie sprawy załatwiamy tylko na supporcie.

Przykład z bankiem jest chybiony - o ile konto założysz sobie w sposób zdalny o tyle żadnych danych rachunku nie zmienisz bez wizyty w oddziale (w przeważającej większości banków w Polsce). W Taern nie da się zweryfikować czy np. nie kupiłeś konta od kogoś i obecnie nie próbujesz podając różne argumenty doprowadzić do zmiany maila. Nie twierdzę, że nie mówisz prawdy - pokazuje tylko dlaczego zmieniamy maile tak niechętnie i tak rzadko.


5 Kwi 2013, o 18:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 233 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron