Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 skok farida i rozproszenie Holma 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013, o 18:30
Posty: 40
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
ja to bym jeszcze dodawal szanse na parola podwojne jak szalec to na maxa :evil:



ps. dzołk


9 Kwi 2013, o 20:54
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
wydaje mi sie ze mobom nie jedynie tym na instancjach np jak ptaszor na jasce :)


10 Kwi 2013, o 14:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
Developer napisał(a):
W zamian za? Za dodanie mobom szansy na skok farida i rozproszenie?:>
Czy po prostu chcesz o tak wzmacniać postać bez konsekwencji ;>


Niektóre moby już mają skok farida...


10 Kwi 2013, o 14:43
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
w sumie z bazowa iloscia to nie bylby taki zly pomysl, obecnie szerzy sie moda na tanki, taki druid ktory uzyska juz odpowiednia wiedze do wrzucania buffow na 1 pa nie musi juz w nia inwestowac, tak samo ryc by zalozyc eq itd. Ludzie-tanki mieliby wiekszy dylemat w co inwestowac
Powiedzmy porownajmy mo i druida, przy nabiciu levela dostaje kazdy 4 pkt statystyk, druid da je w zycie a mo powiedzmy w moc, te 4 mocy mimo, ze na ince i tak na resach nie pokryja sie za nic z tymi 40hp (wiem, ze chaotycznie napisane ale mam nadzieje, ze zrozumiecie), tak samo jest z sila/zreka.
Build tanka bylby bardziej skomplikowany, nie mowie od razu, ze to ma byc skok farida, albo rozproszenie ale temat dla mnie jak najbardziej w dobrym kierunku

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


10 Kwi 2013, o 14:50
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
kuki napisał(a):
w sumie z bazowa iloscia to nie bylby taki zly pomysl, obecnie szerzy sie moda na tanki, taki druid ktory uzyska juz odpowiednia wiedze do wrzucania buffow na 1 pa nie musi juz w nia inwestowac, tak samo ryc by zalozyc eq itd. Ludzie-tanki mieliby wiekszy dylemat w co inwestowac
Powiedzmy porownajmy mo i druida, przy nabiciu levela dostaje kazdy 4 pkt statystyk, druid da je w zycie a mo powiedzmy w moc, te 4 mocy mimo, ze na ince i tak na resach nie pokryja sie za nic z tymi 40hp (wiem, ze chaotycznie napisane ale mam nadzieje, ze zrozumiecie), tak samo jest z sila/zreka.
Build tanka bylby bardziej skomplikowany, nie mowie od razu, ze to ma byc skok farida, albo rozproszenie ale temat dla mnie jak najbardziej w dobrym kierunku

ale ja troche malo zrozumialem czyli ze np taki ryc niewiedzial by w co dac tak ? wlasnie mial by wybor zreka sila czy hp.
taki dr ma podobnie tyle hp co mo czasem jest taki 4k hp ale to z 1 na serwie wiec dalej niewiem wczym widisz problem :P :P


10 Kwi 2013, o 14:57
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
1 na serwie? ja co drugiego-trzeciego druida widze ktoremu hp podchodzi pod 3k, a pozniej musi leczyc 3-4 masowki zamiast 1-2 i musi zrezygnowac z dodania ze zrodla, kondy, wtopki czy czegos ;d

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


10 Kwi 2013, o 15:04
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 18:34
Posty: 85
Miejscowość: Mielec/Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
Show, Kuki napisał dosyć jasno... Ale łopatologicznie - bez kryta nic nie ubije druta, taki przykład.

Drut jak już ma to swoje xyz wiedzy to siepie w hp, bo po co więcej?: P (Taka moda na tanki jest). I MO, dla przykładu, daje sobie 4 w moc. Z tym, że 4 punkty mocy, nawet na rozkazie, wrażce i ince to dużo mniejszy dmg niż 40 hp druida: P I chodzi o to, że takie tanki teraz latają - na s2 jest już kilka postaci w okolicach 4k hp, rekordzista chyba łuk 4,3k. I teraz pytanie - jak takim barbą/rycem/mo chcesz zabić takiego druta/łuka/sh z kolosalnym hp, unikami, debuffami, leczeniem (oczywiście w 1vs1)? No inaczej niż krytykami na 20% się nie da, a nie każdemu to wskoczy: P

I o to się rozchodzi, żeby za staty inne niż hp dawać jakieś bonusy do czegoś, to dobry kierunek rozwoju gry, odpowiednio nie skopany poprawi co nieco w grze: P

Tylko teraz byłoby pytanie - jakie bonusy, jaka wartość, za jakie staty, co ile i tak dla każdej profy. Oczywiście, dopóki konkursu nie będzie, to wszystko w strefie testera wyląduje... A potem testerzy muszą to opracowywać, testować itp itd...

(I tak znając życie taernowe jeśli nawet w ciągu 30sek Drygu się popłacze i napisze, że plan mega i będzie wprowadzony, to i tak poczekamy z rok, dwa, trzy^ ^)


UP. No 3k hp to jest nietragicznie, między 2,5 a 3k to 50 punktów - dałby w wiedzę, przelicz sobie to na grupowe... dużo więcej by leczył, czyż nie?: P A za to te 500hp to dużo mniejsze ryzyko zgonu (i tak dalej sporawe). Ale gracze 110 i wzwyż, druidzi, debufferzy, to co mają robić?: P Nic więcej, to siepią hp na 4k. I usiep takiego w 1vs1, jak na resach zadasz mu dmg 5% większy niż on Tobie, z tym, że on wytrzyma "ciut" ciosów więcej: P Lub po prostu 1 turę dłużej... a w 1vs1wiadomo, jak jest, kiedy jakiś efekt zabiera ostatnie 40hp: P

_________________
Nie z krzyża jestem zdjęty - Bóg.
Ani czerwonej gwiazdy starzec.
Kocham czerń, kocham noc,
Pluję na prawo, bo kocham wolność.


10 Kwi 2013, o 15:08
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skok farida i rozproszenie Holma
nom dz :P
wszystko zrozumialem ale wydaje mi sie ze to wina nowych rarkow takihc jak np griv 400hp jednak zbyt wiele + inne staty moim zdaniem griv niepowinien dodawac tej many czy hp wrecz odejmowac bo teraz ubieramy np na sh ubiore 2 grivy tarcze miecz i mam ponad 3k hp na 90 lvlu :)


11 Kwi 2013, o 15:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 412 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron