Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Regeneracja 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
Dragonfire78 napisał(a):
Myśląc realnie- czy człowiekowi wraca życie? Wspomniałeś, że goją się rany ale nie w ciągu kilkunastu sekund. Inna sprawa są blesy w gildii, a zmiana nic nowego by nie wprowadziła, druid nadal byłby hard.

Skoro sila do wykonywania ruchów (kondycja) wraca, to energia życiową powinna także, jest to zastosowane w niejednej gdzie arcadowej... nie wiem czy w M.U.G.E.N.A.ch tak nie bylo. Z reszta to raczej normalne, wraca mi siłą, jak w COD-ie- łapie kilka kulek, chwilą za winklem, i biegne dalej.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


13 Kwi 2013, o 19:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 20:03
Posty: 6
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
A powiedz mi Zakrzew czy próbowałeś kiedyś trafić w druida z wtopką na 7, skokiem frida i ze 3k hp i jeszcze niech okrzyczy, nie potrzebne mu korzenie, dojedzie barbi na konde.


14 Kwi 2013, o 01:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 22:20
Posty: 143
Miejscowość: Cardiff
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
To zainwestuj w zwinkę, może trafisz ;-] siła+krytyczne to nie wszystko.

A poważnie, myślę że przydałyby się itemki dające regenkę życia, najlepiej jako % posiadanej. Może wręcz ulepszenia sprzętu dające 1 czy 2% (max 1 takie na przedmiocie).

_________________
"The meme for blind faith secures its own perpetuation by the simple unconscious expedient of discouraging rational inquiry"


14 Kwi 2013, o 03:28
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
Mogłoby to byc w przedmiotach, lub taka "wrodzona' regeneracja. Myślę, ze to drugie rozwiązanie byloby lepsze. Ceny rarów by sie poodwracaly, kazdy miałby napęd na itemy z regeneracją HP, i w koncu posiadaliby ja tylko najbogatsi, i najsilniejsi.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


14 Kwi 2013, o 08:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 22:20
Posty: 143
Miejscowość: Cardiff
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
Czyli socjalizm, każdy miałby coś za darmo ;)

Stać cię chyba na flasze, podbicie przedmiotów do ~+3 to nie jest wielki wydatek, a przynajmniej wymagałoby jakiegoś nakładu pracy i wyboru - dam w statystyki, czy regenkę?

Flasze regenki musiałby być oczywiście trudniejsze do zdobycia, musiałby być też limit ile można ich wbić w przedmiot, lub ograniczona maksymalna wartość regenki (15%?) powyżej której dalsze bonusy już nie działają.

_________________
"The meme for blind faith secures its own perpetuation by the simple unconscious expedient of discouraging rational inquiry"


14 Kwi 2013, o 12:28
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
Po co utrudniac - dac regeneracje w psychorary i tyle...


14 Kwi 2013, o 12:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 22:20
Posty: 143
Miejscowość: Cardiff
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
Nawet spoko, ale niech regeneruje % ze straconych w tej rundzie hp, i max. 60% (jak z regenką many czy kondy). Oberwałeś za 200, max 120 odzyskasz w następnej rundzie.

_________________
"The meme for blind faith secures its own perpetuation by the simple unconscious expedient of discouraging rational inquiry"


14 Kwi 2013, o 13:14
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Cze 2012, o 20:03
Posty: 6
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
[quote="plenty"]To zainwestuj w zwinkę, może trafisz ;-] siła+krytyczne to nie wszystko.

serio :o
uwierz mi testowałem wiele możliwości, różne buildy, pod wiedzę, zręke i pod siłę również
Druid jest prze kox i tyle
ale już nie zamulam bo odszedłem od tematu


14 Kwi 2013, o 15:31
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
plenty napisał(a):
Nawet spoko, ale niech regeneruje % ze straconych w tej rundzie hp, i max. 60% (jak z regenką many czy kondy). Oberwałeś za 200, max 120 odzyskasz w następnej rundzie.

No no, widze calkiem ciekawa wersja mojego pomysłu, to mogłoby byc dobre.

Radan masz rację "czysty" Barbarzyńca (siłą zrecznosc, żadnych badziewnych setów) nigdy nie ma szans z druidem. Co wiecej udziwniony barb (wiedza,pinari, miecz i tarcza) takze nie ma szans. Byle nieogarniety druid w pve, śmieje sie w twarz kazdemu barbarzyńcy o 20 lvli wiecej, że jest lamą.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


14 Kwi 2013, o 17:12
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regeneracja
Kwestia ulepszeń. Zdarzało mi się rozmawiać z barbarzyńcami - jak mówiłem że na 43 lv mam nawet 270 zręki, mówili że to całkowicie niemożliwe. Jak czasem chary 70+ miały mniej zręki niż ja... z czym tu do druida startować?
Do ~110 lv druid jest do pokonania, przy fuksie, ulepszeniach i doborowi sprzętu (set pinari + promuris). Dopiero potem druid może pokonać każdego nawet pomimo ewentualnych krytyków, gdyż może mieć więcej hp niż da się zabrać krytykami.

Regeneracja? W sumie, nie taki zły pomysł. Druid musiałby bić więcej, a więc zmniejszyć swój deff i odsłonić się. Niestety, regeneracja tylko części otrzymanych obrażeń nie spełniłoby swojego celu, tylko wydłużyłoby ewentualnie walkę. Wystarczyłoby może na turnieje (wytrzymać do 15 rundy), ale turnieje to nie wszystko.


14 Kwi 2013, o 18:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 420 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron