Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 pytanie o pomoc. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post pytanie o pomoc.
Serwer: S3
Nazwa postaci: .
Czas: .
Opis:
Witam mam pytanie male mam nadzieje ze Administracja szanowna mi na nie odpowie ; )

podam sytuacje i prosił bym o ocenę kogoś z Administracji co powinna zrobić osoba uprawniona (czytajcie GM itp itd.)

od razu dodam ze sprawa tyczy się s5.

Wiec tak jesteśmy na jaskółce mamy wyczyszczona inste do samego wejścia lecz barb padł na ostatniej grupce (2x ptaszory) i poszedł przy okazji po bufki i odpocząć i wylogowało go wiec wychodzi po niego luk i gdy wskakuje do party luka zaraz przed wejściem do insty łuka wyrzuca z gry gdy wyskakuje mo z insty i zabiera do party luka i barbe po czym tez dostaje loga... i tak każdy z nas i w końcu straciliśmy inste i powie mi ktoś co w takiej sytuacji powinna zrobić osoba uprawniona ? ;)


9 Kwi 2013, o 21:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: pytanie o pomoc.
widze ze administracja jest skora do pomocy i odpowiedzi ?:)


14 Kwi 2013, o 15:06
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: pytanie o pomoc.
Ta, po 2-3 przypadkach niespodziewanego wyrzucenia z gry kolejne osoby dalej z chęcią popełniały ten sam błąd. Każdy inteligentny człowiek wybuchłby śmiechem na widok takiej sytuacji. Normalnie, niczym owce na rzeź.
Czego oczekujesz? Odpisać "buhahaha" byłoby nieuprzejme. Nie jest to zgłoszenie błędu, nie widać też by wystąpił kiedykolwiek ponownie.
Chyba że oczekujesz, że pisząc do GM można zmyślić sobie historyjki i oczekiwać wobec tego korzyści. Jeśli chcesz zgłosić błąd, zrób to jak należy. Jak chcesz rekompensaty, zapewne jej nie dostaniesz. Za to jak ładnie będziesz zgłaszał błędy, możesz dostać nagrodę w postaci platyny, o własnej satysfakcji nie wspominając.


14 Kwi 2013, o 18:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: pytanie o pomoc.
po co mam oszukiwac jak wszystko jest w logach i poproszony o pomoc gm zobaczyl ze tak faktycznie jest ale nie moze nic pomodz ;) bo z "insty sie nie wychodzi na odpo" :D a że barba polecial bo bufki to juz nie wolno i tyle :D


14 Kwi 2013, o 21:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 164 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron