Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 234 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 Postac VD 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Postac VD
Jawne oszukiwanie i mydleniu ludziom oczu ze Ekipa cos robi! Robi od kiedy?!!Odkiedy jest ten problem ?!!lekko mowiac od wejscia lodowej krainy! ile juz czasu minelo?!!! Gówno robi i Gowno zrobi a czekanie 2 lata na cud hahahah ciekawe kto jeszcze bedzie gral w ten syff co zrobi otworzy nowy server?!!! zrobi nastepna z dupy krainke gdzie znowy vd bedzie robil za tlo :lol: to wszystko z mojej strony koncze marnowanie czasu na ten badziew!! Dess mozesz robic sobie niespodziane mam to w dupie i bez wazelinki :lol:


ostrzeżenie za spam i brak kultury - ironka

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


20 Kwi 2013, o 13:06
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Postac VD
@up
w końcu...


ostrzeżenie za spam - ironka

jak ja za takie coś dostałem ostrzeżenie to ona powinna od razu bana wyłapać, swoją drogą dziwię się co ten temat robi w pomysłach

_________________
We are all the same, players in the game.


Ostatnio edytowany przez koperek 20 Kwi 2013, o 15:41, edytowano w sumie 2 razy



20 Kwi 2013, o 13:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Postac VD
@up true :(


skończyła się pobłażliwość dla trolli ^^ ostrzeżenie za spam - ironka

Rzeczywiście to że zgadzamy się z przedmówcą jest to spam... zamiast pisać srylion znaków o tym przyznałem racje komuś i odrazu to jest spam puknij się w głowę lepiej, jak bym nic nie napisał to świadczyło by że wszystko jest dobrze a tak wyrażam swój sprzeciw... - SoadMaster

To jest temat w dziale pomysły i propozycje a nie temat do wyrażania poparcia n-ty raz w jednym temacie. Jeśli nie przedstawiasz konkretnych propozycji zmian tylko bawisz się w klakiera to nie w tym dziale. Dostałeś warna zgodnie z moim postem na wcześniejszej stronie - desacred

Jasne koksie to nie twój temat ale twoje forum twoje zasady...

Nie graj pokrzywdzonego bo marny z ciebie aktor. Chcesz pospamować to załóż w karczmie temat do wylewania żali nad VD. Na 20 (edit - 24) stron tego tematu możne sumarycznie jedna zawiera jakiekolwiek pomysły - desacred

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


20 Kwi 2013, o 13:16
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: Postac VD
Vera, ja to ciebie nie rozumiem.
Najpierw wylewasz łzy, że VD jest do niczego, żeby go zmienić a jak już napisaliśmy że VD będzie zmieniany to ty z tekstem, że mydlimy oczy Oo. Jak napisałem że będą zmiany to znaczy że będą.

Testy niedługo się odbędą, żadne konkretne pomysły już nie padają i robi się tutaj zbiegowisko trolli, dlatego temat zamykam. Gdy już coś konkretnego opracujemy to zostaniecie poinformowani w osobnym temacie. Pozdrawiam


22 Kwi 2013, o 11:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 234 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 140 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron