Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zakaz wjazdu z petem 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 20:44
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Zakaz wjazdu z petem
Jak w temacie. Denerwuje mnie, że płaciłem spora kasę za mojego zwierzaka a nie mogę wykorzystać go do wykonania niektórych zadań. Z założenia pet jest po to aby mógł towarzyszyć swojemu właścicielowi tam gdzie nie może udać się z drużyną. Dlaczego więc są miejsca/ zadania gdzie gracz musi odesłać peta. Chodzi mi głównie o postumenty na lodowym. W moim przypadku, a gram rycerzem ( 70) lvl mam ogromne problemy z ukończeniem najsłabszego postumentu. Skoro płaciłem za mojego peta sporo kasy zarówno tej wirtualnej jak i rzeczywistej uważam, że nie powinny mieć miejsca takie sytuacje gdzie peta muszę odsyłać.


21 Kwi 2013, o 00:35
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
to po co tak szybko się tam pchasz? rary z lodowego są na 75+

_________________
We are all the same, players in the game.


21 Kwi 2013, o 01:02
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
Bo może. Najważniejsze prawo :)


21 Kwi 2013, o 01:04
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
nie dam rady ale muszę, może coś akurat mi spadnie :P

_________________
We are all the same, players in the game.


21 Kwi 2013, o 01:08
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
No wiesz, musi zdążyć wydropić wszystko przed setką, a wiadomo jak to jest... setka valdków i nic. Ograniczenie dropu oznacza, że każdy powinien farmić insty jak najwcześniej :)
Ale temat dotyczy ograniczeń peta, jako jednego z elementu wyposażenia gracza. Bez znaczenia, czy używa go 70 lv ryc, czy 120+ łuk.


21 Kwi 2013, o 01:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 20:40
Posty: 129
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
O! Aż tak zrobili graczy w bambuko? xD

A ja dotąd myślałem, że lista wad dotyczących petów jest skończona a tu proszę - ciągle coś dochodzi...

Zamiast bez sensu zabraniać zabierania peta w pewne miejsca lepiej by zrobić trudniejszą wersję miejsc w które w tym momencie nie można zabierać peta.

Trudno się nie zgodzić że takie zabranianie jest nie fair wobec graczy

_________________
"To nie bug. Tak ma być..."
"Procenty działają"
Pety dopracowane
Podklasy zrobione


21 Kwi 2013, o 10:59
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
Czy poza postumentami na lodowym występuje gdziekolwiek indziej taka sytuacja? Bo kojarzę tylko to miejsce.
W różnych miejscach, instancjach występują różnego rodzaju utrudnienia, obowiązek robienia solo (czyli bez pomocy peta) postumentów na lodowym traktowałam zawsze jako ich charakterystyczną cechę. Dla mnie jako druida i ryca (na niższych lv) również było utrudnieniem, że nie mogę mieć peta, bo robienie postumentu po prostu bardzo długo trwało. Jednakże był to ich swego rodzaju urok, bo było to jedyne miejsce w grze gdzie trzeba było być całkiem samemu. Wszyscy wiemy, że w momencie kiedy ostatnio przez pewien czas można było wejść tam z petem, postumenty zrobiły się znacznie łatwiejsze, i jak dla mnie było to bez sensu.

Co do tego ze nie dajesz rady - czyli albo jesteś tam za wcześnie, albo musisz pokombinować z postacią, jeśli inni twojej profy / lv dają radę a ty nie. Ale nawet jeśli nie chcesz nic zmieniać, ani przestać tam chodzić, to przecież też nie jest to problem - na porządku dziennym jest, że komuś silniejszemu daje sie pieniądze i robi postument za ciebie (bo szybciej/bez ryzyka dedów/bo ktoś musi afk/ etc etc). Problemem by było gdyby to było ustawione tak, że KAŻDY z ekipy musi zrobić jeden postument. W momencie kiedy nawet i jedna osoba może zrobić za wszystkich - jestem przeciwna, żeby zmieniać tak, by można tam było znów wejść z petem...

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


21 Kwi 2013, o 11:33

Podziękowali: 2 Boogiboy (8 Maj 2013, o 10:21), rzuff (21 Kwi 2013, o 14:28)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
Instancja była robiona z myślą o solowym robieniu postumentów. Miała być wyzwaniem a nie kolejną instancją na "idź, zabij, wróć". Skoro się męczysz tam to widocznie za wczesnie dla ciebie na tą instancje ;)


22 Kwi 2013, o 11:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 20:44
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
Chodziło mi o to, że w mojej opinii nie powinno być miejsc niedostępnych dla peta. a nie o to czy powinienem chodzić na Waldemara czy nie.
Teraz jeszcze jedno małe pytanie. Nie chciałem zakładać nowego tematu może jeszcze ktoś tu zajrzy.
Czy to normalne, że mój pet podczas walki szczególnie jak trochę oberwie potrafi przestać 4-5 rund nie wykonując żadnego ataku? rozumiem, że po ubytku hp zwiększa defa. spoko. Ale żeby żadnego ataku..:)


8 Maj 2013, o 09:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zakaz wjazdu z petem
Może chodzisz na wysokie moby gdzie pet się ich boi :)

Edit Zgadzam się Kidda jak nie dajesz rady to poproś kogoś i poleci za Ciebie dorzuć 10k ekstra i każdy będzie zadowolony.
Właśnie jakiego masz peta może on rzuca uroki w tych rundach tak jak rzuff napisał.

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


Ostatnio edytowany przez Boogiboy 8 Maj 2013, o 10:27, edytowano w sumie 2 razy



8 Maj 2013, o 10:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 473 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron