Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 PVP w grze 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PVP w grze
Cytuj:
ja sobie natomiast nie zycze takich starc gdzie nie ma sie kompletnie sznas nawet na ucieczke


Omijaj czerwone pola ;)

Od zawsze było tak, że wartościowe pola są obarczone ryzykiem. Exp na zamku, szukanie wenda.
W niektórych miejscach exp na czerwonych jest bardziej opłacalny niż w innych miejscach, ale są to też pola obarczone ryzykiem. Nie chcesz padać, chodź po żółtych, ich też jest wystarczająco.
I na miłość boską, czy straty po zgonie w PvP są aż tak masakryczne?


24 Kwi 2013, o 11:27
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 15 Sty 2012, o 17:29
Posty: 166
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PVP w grze
ale jemu niechodzi oto ze straty wielkie czy cos poprostu padnie na zamku i niechce mu sie wracac spoworotem :P
pvp np 100 Dr bije 100 barbe i co sie dzieje ? barba powiedzmy bez resow dostaje korzen i stoi czekajac na smierc lub ze ktos bedzie mily i mu pomoze albo fartem dr nieda korzenia i zwieje mu.
wszyscy placza masowe mordy low lvli ale ci co maja teraz 100+ tez byli bici kiedys i co plakali zeby to zmienic ? nie wzieli sie w garsc dobili troche lvli i dali w morde dawnym wrogom :) wiec proponuje ci to samo


24 Kwi 2013, o 11:59
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PVP w grze
Developer napisał(a):
Omijaj czerwone pola ;)
ironka napisał(a):
a powiesz mi jak? ^^ bo ja nie chcę ginąć i chętnie omijałabym te czerwone pola, ale tak, na żadnego bossa nie pójdę, większości zleceń nie zrobię, questów tak samo, surowców nie pozbieram, nawet złota z halitu/dorszy. co mi zostaje na tym ~75 lvlu poza sulogiem i miśkami? serio to można nazwać 'grą'?
viewtopic.php?f=121&t=25451&p=176048#p176048

Developer napisał(a):
I na miłość boską, czy straty po zgonie w PvP są aż tak masakryczne?
ironka napisał(a):
moim zdaniem to w ogóle nie jest prawda, to powtarzane w kółko 'w taernie straty po zgonie pvp są bardzo małe'. te opisane na bocznym czacie owszem, ale nikt nie bierze pod uwagę straty czasu, często ekipy, całej wyprawy na bossa, zlecenia (szczególnie bolesne przy ostatnich z długim czasem oczekiwania, gdzie i tak dość trudno zmieścić się w czasie), zwierzaka (platyna albo znowu czas, i to długi), możliwości brania udziału w wyrównanych walkach (jeżeli uważacie że tego się nie traci, to nie powtarzajcie argumentu o ochronie).
viewtopic.php?f=14&t=27537&p=192158#p192158

powtarzacie na okrągło te same wytarte hasła, ale na kontrargumenty jakoś nikt się nie kwapi odpowiedzieć ^^


24 Kwi 2013, o 18:12
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2013, o 06:46
Posty: 63
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PVP w grze
Jeśli ci nie odpowiada PvP to walcz na arenie albo omijaj red , czarne pola

_________________
Kalazakk Dr 61 LvL Wciąż rośnie :)
S1


24 Kwi 2013, o 18:18
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PVP w grze
Powyżej: właśnie, nie opuszczaj Trentis, po co? exp na szczurach jest boski :)

Ja osobiście jestem stanowczo za wprowadzeniem czegoś w rodzaju dostosowania poziomu przeciwników, skończyłaby się samowolka, szczególnie teraz, w sytuacji, gdy wprowadzana jest nowość w postaci czarnych pól.

CHwała Bogu, że teoretycznie ma być wprowadzona modyfikacja pumpa. Jaka? zobaczymy.

Kolega Showtimee, który jak zwykle powala mnie erudycją, zwrócił uwagę, że setne lvle nie 'płaczą': moja odpowiedź jest krótka, chyba nie gramy w tę samą grę, popatrz sobie na global i zwróć uwagę, ile w nocy jest uwag z cyklu 'wyście byli we dwójkę' etc, z resztą te same osoby, które mówią głośno o zaciśnięciu zębów przez niższe lvle, jednocześnie podnoszą tematykę niesprawiedliwości w systemie pvp blaszek i czaszek. Jak dla mnie sytuacja jest porównywalna. Gdzie tu konsekwencja? Nie wiem.
( Nie żebym nie była za reformą Pvp, bo jestem w stu procentach, aczkolwiek myślę, że wypadałoby pod uwagę wziąć rację wszystkich graczy a nie jak w innym poście stwierdził Pan Showtimee tych 70 procent które lubia pvp, co prawda nie wiem, skąd wzięła mu się ta liczba, ankiety robił, czy co, ale nieważne, ponieważ pozostaje pozostałe 30 procent, które musi się cieszyć, że obrywa nie czerpiąc wcale przyjemności z tego typu rozrywki:)

Mam nadzieję, że twórcy gry przemyślą te kilka kwestii,
A i mam radę dla założyciela tematu, podkładaj się osobie, która cię walnęła ile wlezie, wracaj po kilkanaście razy, dziękuj za każdy dojazd serdecznie i zobaczysz, kto ewentualnie będzie bardziej wku...rzony :) Trzeba trochę cierpliwości, czasu i zbędnego expa, ale śmiechu jest co niemiara :)

Pozdrawiam Kaita s3


24 Kwi 2013, o 18:32
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 439 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron