Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Zmiana obrażeń u Vd 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
wy chyba na prawde albo nie graliscie albo nic nie wiecie o tej grze xD VD ma porównywalny dmg do luka/sh? w jakiej bajce? gdzie hak w brzuch mocno bije? bo na pewno nie na gorzałkowych bossach przy szansie trafienia 10+% przy 1 pa, wszystko ma resy na uroki niestety...

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


26 Kwi 2013, o 10:15

Podziękowali: Boogiboy (26 Kwi 2013, o 10:40)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Już nic nie dam na temat Vd otworzyłem 2 tematy dymki i obrażenia i na tym koniec nie mam potrzeby otwierania nowych tematów bo tylko w tym leży problem nie wchodzą uroki( dlatego moim zdaniem każdy urok powinien coś z hp zabierać tak symbolicznie ) i dymki . Gdybym miał wiedzy 500+ też by mi szpilka wchodziła a staty mam pod maga czyli mocy pod rary a reszta w wiedzę Eureka1987 .Hak mam ale mi chodzi o coś takiego Luk strzela i zabiera pa i hp itp a vd przy otępieniu i zatruciu nic nie zabiera hp i ciężko je wrzucić na dodatek.

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


26 Kwi 2013, o 10:27
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
SoadMaster napisał(a):
wy chyba na prawde albo nie graliscie albo nic nie wiecie o tej grze xD VD ma porównywalny dmg do luka/sh? w jakiej bajce? gdzie hak w brzuch mocno bije? bo na pewno nie na gorzałkowych bossach przy szansie trafienia 10+% przy 1 pa, wszystko ma resy na uroki niestety...




Czy ja napisałam gdzieś że hakami bije w bosy czy na gorzałce?:x
Kłania się czytanie ze zrozumieniem, a skoro ciągle płaczą te same osoby gdzie już administracja i reszta ekipy tłumaczy ciągle, że będą zmiany a co kilka dni mimo to pojawia się nowy temat dotyczący VD to coś jest chyba nie tak... Ile może być tematów dotyczących jednej profesji? SKORO JASNO I WYRAŹNIE PISZE W POPRZEDNIM TEMACIE KOLEGI ŻE BĘDĄ ZMIANY?!

A co do Twojej wypowiedzi Boogi nie zawsze z wiedzą jest tak że jak się ma 500+ to wszystko wchodzi... To po 1 a po 2 co do różnych profesji i do przydatności danych skili każda profesja różni się właśnie tym od każdej... Gdyby VD zabierał dodatkowo pa czy hp to był by nie do pokonania... Łuk zadaje obrażenia z uroków? Nie- może jedynie wcisnąć szpile dodam że i Ty zabierasz szpilką hp, może zabrać pa? Tak ale Ty masz ukaz jako vd więc można spekulować w nieskończoność nie mówię że VD jest jakimś pro koxem bo zmiany są potrzebne ale ludzie dajcie już spokój z zakładaniem kolejnych tematów dotyczących vd bo pomysły na zmiany już są wystarczy cierpliwie zaczekać do testów..

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


26 Kwi 2013, o 11:09
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Jak juz koperek napisał trzeba cierpliwie czekać na zmiany u VD HM powiedział, że będą więc trzeba wierzyć, że coś wymyślą i VD będzie dobry na bossach. Co do PVP vd 1vs1 potrafi ogarnąć chociażby z haka, co do ukazania to to jest tak silny debuff w pvp, że jak nie masz druida który cię nie umyje to raczej się defisz bo masz tak niskie % że chce ci się płakać


tak jak rzuff napisał naucz się grać a swoje pomysły zacznij przemyślać i z nimi "spać" może coś w końcu uda Ci się, (byle nie przesadź i nie zamocz prześcieradła)

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


26 Kwi 2013, o 17:01
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2013, o 16:29
Posty: 49
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Więc tak.. Rozumiem, iż uważacie niektórzy, że krwawienie ze skilli sheeda jest mocne?? hehe błagam ludzie.. Sheeda krwawienie jest dużo słabsze od krwawienia u VooDoo.
Skille w tej grze jesli chcesz zmieniać, to musiałbyś zmienić u każdej profesji, aby zachować równowagę. VooDoo raczej ostatnio nie grywam, ale jest bardzo mocny na bossach i w PvP (ukaz,debuffy). Na low lvl bije z uderzenia cienia podobnie do MO. Także zanim dodasz kolejny bezsensowny temat, to się zastanów ;)

Pzdr.

_________________
s5 | nick Combo | profa Sheed | lvl 43 (postać Turkowa, PvP, również pod bossy, pod expa, pod czat handlowy, pod czempy, POD GRĘ..)
inne postacie to tajemnica, liczy się Combo - PJK


26 Kwi 2013, o 17:11
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lut 2013, o 21:08
Posty: 36
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
PJK napisał(a):
Więc tak.. Rozumiem, iż uważacie niektórzy, że krwawienie ze skilli sheeda jest mocne?? hehe błagam ludzie.. Sheeda krwawienie jest dużo słabsze od krwawienia u VooDoo.
Skille w tej grze jesli chcesz zmieniać, to musiałbyś zmienić u każdej profesji, aby zachować równowagę. VooDoo raczej ostatnio nie grywam, ale jest bardzo mocny na bossach i w PvP (ukaz,debuffy). Na low lvl bije z uderzenia cienia podobnie do MO. Także zanim dodasz kolejny bezsensowny temat, to się zastanów ;)


Nie wiem skąd żeś wyjechał z tym krwawieniem sh xD Ale nikt nie porównywał haka do kolana, tylko debuffy vd do debuffow sh/luka. Kolano jest bardzo mocnym debuffem i nie potrzebuje mocnego krwawienia.

A to że vd między 20-50 jest ok to nie ma żadnego znaczenia bo liczy się end game. 50 lvl wbija się w 200h ingame a 90+ już gra się tysiące godzin. Vd ma najcięższy początek ze wszystkich klas do 18 lvla a mimo to na eng game kuleje.


Tematy o vd były zakładane żeby zwrócić uwagę na problem, skoro devsi wiedzą że problem istnieje i pracują już nad nim to nie widzę sensu zakładania kolejnych.


26 Kwi 2013, o 17:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Supakille napisał(a):


tak jak rzuff napisał naucz się grać a swoje pomysły zacznij przemyślać i z nimi "spać" może coś w końcu uda Ci się, (byle nie przesadź i nie zamocz prześcieradła)


Takie pierdoły to zostaw dla siebie a nie zatruwasz mi temat nie chce Ci się pisać to nie pisz każdy ma swoje prywatne zdanie na temat Vd jak i z pomysłami więc o co Ci biega jak chcesz się podlizać kolorowym to nie na moim temacie . A co do zmian chyba każdy wie że będą tylko w jakim kierunku to już tylko oni wiedzą . Ja staram się tylko podpowiedzieć co można jeszcze poprawić. A ukazać to można ale na 80+ to już jest wyczyn nie biorę pod uwagę nie ogarów bez resów tylko postacie przystosowane pod pvp z full resami + wiedza . Supakille ty zdajesz sobie sprawę że żeby wrzucić uka trzeba najpierw 3 inne uroki dać . Z nie ogarem to mi kulka i szpilka wystarcza .

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


27 Kwi 2013, o 00:43
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 23:05
Posty: 144
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Masz ss z 3x rycami i kazdy padl od ukazu, nie powiem szczescie bylo po mojej stronie. Mi tylko chodzi ze nie znasz sie dobrze na vd a piszesz glupie (bo wedlug mnie twoje pomysly takie sa), to jest ostatni post w twoim temacie i nie, nie chce sie popisac przed kolorowymi to raz dwa sam zauwazyles ze zmiany beda wiec moze cierpliwie czekaj, admini wiedza co maja i jak porpawic


http://scr.hu/3zf/dd8lg

http://scr.hu/3zf/0os2o

http://scr.hu/3zf/tksue

_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."



21:26 GumisKabi: bo Nekro jest graczem ktory jest gmem a nie gmem ktory udaje gracza:P


27 Kwi 2013, o 11:02
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Supakille nie fochuj się ja nie oczekuje że moje pomysły będą jakieś genialne chodzi mi tylko o dyskusję z której zawszę się coś wyniesie . Jak wiesz wcześniej miałem temat o vd i mój pomysł nie był jakiś super a do czego to doprowadziło będą jakieś zmiany oraz buff dla vd jak będą podklasy . Tylko taki jest mój przekaz zwrócić uwagę na tą prove . Jak pisałem wcześniej żadnego tematu już nie daje na temat vd . Te rycki chyba coś słabo ogarnięte lub staty kiepskie i eq .

Przepraszam jeżeli uważacie że mącę wodę .

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


27 Kwi 2013, o 15:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana obrażeń u Vd
Boogi problemy VD istnieją od dawna i już od jakiegoś czasu były planowane zmiany, ale póki nie będzie porządnych testów nie zostanie nic zmienione a tworząc kolejne tematy nic się nie wnosi, prócz głupich spekulacji w zasadzie nad niczym... Myślę, że ekipa wie co ma robić, a "gdybanie" nad czymś co nie ma przyszłości jest zwyczajnie bez sensu. Nie powiem, bo każdy ma prawo założyć temat jeśli ma jakiś dobry pomysł ale rzeczy, które powtarzają się bez końca i przewalają z tematu na temat są zwyczajnie nie do przyjęcia. Dlatego wydaje mi się, że lepiej i prościej było by zgłaszać się z pomysłami do kolorowych zapytać o zdanie a następnie ewentualnie zakładać temat na forum :P


Ps. Przewertuj forum i poczytaj wszystkie tematy odnośnie VD i będziesz dokładnie wiedział o czym mówię i co mam na myśli ;)

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


27 Kwi 2013, o 16:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron