Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 pomysł... 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Mar 2013, o 20:18
Posty: 1
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: pomysł...
barnostary napisał(a):
Eureka1987 napisał(a):
Jako, że ciągle pomimo ostrzeżeń administratorów, nadal są kradzieże kont, wpadłam na pomysł, że można by wprowadzić coś takiego jak "tymczasowe zastępstwa", już mówię co mam na myśli. Więc osoba, która np wyjeżdża na jakiś czas przekazuje zastępstwo komuś komu ufa, ale osoba biorąca takie zastępstwo nie ma dostępu ani do hasła ani do maila przez co nie jest w stanie zrobić nic z kontem, oczywiście może grać daną postacią ale tak żeby każdy widział że to jest zastępstwo można by np zmienić kolor nicku wyświetlający się nad postacią, oczywiście to musiało by być odpowiednio dopracowane... Ale w grze plemiona jest właśnie coś takiego i oczywiście i tam są kradzieże ale tylko wtedy gdy ktoś poda login i hasło... Grałam w to 4 lata i powiem że takie zastępstwa sprawdzały się świetnie, wiem że to zupełnie inna gra no ale myślę że warto było by spróbować... :roll:



Nagrało się dziecko w plemiona :D


Pewnie dziecko to Ty jesteś ;)

_________________
Profa: Rycerz
Serwer: 1
Lvl: 40
Gildia: ---



21 Mar 2013, o 20:17
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: pomysł...
Taern to nie RTS. Wylogowujesz się i nikt nie jest w stanie zniszczyć twojej postaci, ukraść Ci czegokolwiek, zniszczyć budynków w Gildii czy co tam jeszcze. Zasiadanie kont ma sens w grach które pomimo naszej nieobecności toczą się aktywnie dalej i możemy rano obudzić się z ręką w nocniku po kilku solidnych atakach. I tylko właśnie dlatego porzuciłem gry takie jak Ogame czy Ikariam na rzecz Taernu. Wylogowuje się i mam święty spokój.

To co proponujecie, to jawne oszukiwanie systemu - mam postać i gram nią z 3 osobami, jestem aktywny 24h i 24h experience rośnie. Tylko nijak ma się to do uczciwej gry. Wynika z tego nic poza późniejszymi lamentami "ukradli mi konto".

NIE. Żadnego wspierania zasiadania konta.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


29 Kwi 2013, o 11:57
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2013, o 13:43
Posty: 25
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: pomysł...
a ja już widze graczy na priv-wie: dasz pograć na zastępstwie plis

_________________
Image
Image
s5:
TeleTurkowy[turniejowy]-25lvl
CreativBarb-28lvl


6 Maj 2013, o 07:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 145 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron