Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Pomysł na Turniej 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Mar 2013, o 14:28
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Pomysł na Turniej
Witam,chciałbym w tym temacie przedstawić moją ideę dotyczącą turniejów... A mianowicie sposobu jego rozgrywania. Chodzi mi o to aby klasyczny system rozgrywek zastąpiono systemem Brazylijskim. Wtedy nawet przegrany pierwszej rundy ma szansę na wejście do finału... Ponieważ często zdarza się że na turnieje mieszane bez MSL przychodzą lvle wysokie średnie jak i bardzo niskie dlatego przydałby sie tutaj System Brazylisjki,ponieważ gdy w pierwszej rundzie natrafimy na bardzo silnego przeciwnika to z drugiej strony tabeli mozemy zmierzyć sie z przeciwnikiem który ma level równy albo chociaz zblizony do naszego.

Wszelką pochwałę przyjmę z dumą,a wszystkie hejty z usmiechem na twarzy :D


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
MisiulekxD Barbarzyńca 40 lvl- ON

Realyyvd Vodoo 24 lvl Off


10 Maj 2013, o 20:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Sie 2012, o 16:19
Posty: 6
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na Turniej
Widze jeden problem...
Spowoduje to 2x wydłuzenie czasu turku... juz teraz czas oczekiwania na 2 runde to ok 15-20 min (chyba ze tylko mi tak wolno leci :P) a cały turek trwa jakies 1.5h

Po takich zmianach było by jeszcze dłuzej.
Osobiscie pomysl mi sie podoba, bo zdazało mi sie trafic na PT "nascie" lvl wyzsze... ale warunkiem jego skutecznego wprowadzenia jest zwiekszenie "mocy przerobowych" areny tak zeby przy turkach z duza iloscia druzyn all rozgrywało sie w 1 rundzie.


10 Maj 2013, o 20:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron