Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Garnizon 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
@Torkil otóż to, jakoś nie widzę tabliczki "Nie właź tam, bo nie wrócisz" przed wejściem na urwisko z Lempami.
Eksplorowanie krain to naturalna i tak oczywista kolej rzeczy, że aż szkoda tracić czas na rozwodzenie sie nad tym tematem. Skoro ktoś w taki właśnie sposób wyladował w miejscu z którego wrócić nie sposób, w dodatku jeden jedyny raz zabłądził, to ja nie widze powodu, żeby miał byc zlewany przez GM'a. Właśnie chyba do ich obowiązków należy pomoc mniej doświadczonym graczom - poprawcie mnie jeśli się mylę(a sorry, nie przekonacie mnie że każdy gracz levelowo expiacy na orkach wie, że jak wyskoczy na mapę wyżej, to resp zaliczy w miejscu-bez-powrotu).

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


15 Maj 2013, o 10:10
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
Torkil napisał(a):
desacred napisał(a):
Trafiłeś na uprzejmego GMa, ja na jego miejscu wlepił bym knebla za spam na privie.


rzuff napisał(a):
Całkowicie się z Tobą zgadzam, moda to nie powinno obchodzić, dlatego powinieneś gnić w garnizonie skoro się tam pchałeś.


Eh.
Do tej pory miałem Was za jednych z najrozsądniejszych ludzi na tym forum, a tu taka niemiła niespodzianka. Jednym słowem :arrow: brzydko.[...]


Rozsądek nie ma w tym wypadku nic wspólnego z odmiennym zdaniem na dany temat :mrgreen:
Moja opinia opiera się na własnych doświadczeniach - jeśli gdzieś "polazłem" to na własne ryzyko i na własną rękę musiałem kombinować jak wrócić a nie spamować na priv do GM że nie przejdę z powrotem ;)
Reasumując - jeśli jesteś na tyle odważny żeby zwiedzać rejony nie przeznaczone dla Twojego lvl postaci to przyjmuj niedogodności na klatę a nie szukaj pomocy ze strony administracji 8-)

Pzdr.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


15 Maj 2013, o 14:27
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
Dlatego byłoby najlepiej skorzystać z mojego pomysłu w innym temacie :P

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?t=27870&p=195043#p195043


15 Maj 2013, o 15:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
Matilon napisał(a):
Dlatego byłoby najlepiej skorzystać z mojego pomysłu w innym temacie

viewtopic.php?t=27870&p=195043#p195043

coś takiego w najbliższym upku własnie wejdzie - Twój pomysł mnie zainspirował i zmobilizował i na s0 testerzy już śmigają z tym mechanizmem od tygodnia. Niestety nie wzbudza entuzjazmu bo podobno lepszy od wieży teleportacyjnej, która nie ma skoku na Posterunek - ale negocjuje z jej konstruktorem, żeby dokonał lekkich modyfikacji, tak żeby wilk był syty i owca cała :D


15 Maj 2013, o 15:39

Podziękowali: Matilon (15 Maj 2013, o 17:21)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
rzuff napisał(a):
Jestem pewien, że autor tego tematu nie robił tego jeden jedyny raz.. wracamy do początku, stąd taka moja odpowiedź.


No cóż, ja po przeczytaniu tego tematu mogę domniemywać, iż autor zrobił to jeden, jedyny raz, gdyż nie widzę zbyt wielkiego sensu by robił to powtórnie wiedząc, że będzie miał problemy z powrotem. Poza tym, wierzę że człowiek uczy się na błędach (czy to wiara uzasadniona? Żadna taka nie jest, dlatego jest wiarą) i nie będzie pchał łapy do ogniska, jak już raz się sparzył.
Nie mniej jeśli spojrzeć na to z Twojego punktu widzenia, tj gracza który łazi tam co chwila i zawraca dla GM-a/Moda głowę, to rozumiem i popieram. Tyle tylko że takie zachowanie byłoby dla mnie alogiczne i kompletnie niezrozumiałe.
Poza tym jak napisał Desacred:
desacred napisał(a):
Rozsądek nie ma w tym wypadku nic wspólnego z odmiennym zdaniem na dany temat :mrgreen:
Pzdr.

więc zwracam honor Wam obu. :oops:

desacred napisał(a):
Moja opinia opiera się na własnych doświadczeniach - jeśli gdzieś "polazłem" to na własne ryzyko i na własną rękę musiałem kombinować jak wrócić a nie spamować na priv do GM że nie przejdę z powrotem ;)
Reasumując - jeśli jesteś na tyle odważny żeby zwiedzać rejony nie przeznaczone dla Twojego lvl postaci to przyjmuj niedogodności na klatę a nie szukaj pomocy ze strony administracji 8-)

Pzdr.


Tak, masz rację. I gdyby nie jeden mały fakt, nie dałoby się tu nic wtrącić: Skąd gracz, który gra pierwszy raz, to jego pierwsza postać (mniej więcej jak ja) ma wiedzieć, że jak tam wlezie to nie da rady wyjść? Ma pytać na czacie czy tam jest bezpiecznie? Ja nie mogę otrzymać wiadomości o orientacyjnej cenie rarów, nie zawsze wszyscy są pomocni, a ci co są, nie zawsze mają czas by śledzić czat. Sam go wyłączam gdyż mam za mało miejsca na ekranie, może to się zmieni kiedy się w końcu ogarnę.
Gdyby była tam brama jak dla low lvl do alarilu, albo jakieś inne ostrzeżenie, to wtedy takie "płacze" byłyby nieuzasadnione, ale w tym wypadku zgadzam się z autorem.
Gdyby nie ten temat, możliwe że sam bym się wwalił w taką "pułapkę", ale teraz przynajmniej wiem, żeby zawsze być czujnym :D

Heavenmaker napisał(a):
coś takiego w najbliższym upku własnie wejdzie - Twój pomysł mnie zainspirował i zmobilizował i na s0 testerzy już śmigają z tym mechanizmem od tygodnia. Niestety nie wzbudza entuzjazmu bo podobno lepszy od wieży teleportacyjnej, która nie ma skoku na Posterunek - ale negocjuje z jej konstruktorem, żeby dokonał lekkich modyfikacji, tak żeby wilk był syty i owca cała :D


Sądzę, że to powinno zadowolić autora tematu i wyczerpać dyskusję :)


15 Maj 2013, o 16:12
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
desacred napisał(a):
Crazyzdf napisał(a):
No GM teleportuja postac z takich miejsc co udajesz zaskoczenie, jedynie trzeba truc dośc sporo ....

I nie nie powinienem tam gnic, a zwiedzac nikt nie broni , jesli by nie było wolno to bramka już w lesie orków powinna działac..


Trafiłeś na uprzejmego GMa, ja na jego miejscu wlepił bym knebla za spam na privie.

na szczescie nie jestes gm ^^
@@@ po co sie pchałes do garnizonu tak zapytam chciałes zwiedzic ja bym radził szybowac po wiki ;)
ja zawsze chciałem zebrac pt na htage miałem 30 lvl i zbierałem rok * metafora * nie warto chodzic skoro widzisz lempo (100 lvl ) to jak spasc z 11 piętra ;)

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


15 Maj 2013, o 19:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
Ja tam lubię zwiedzać i mnie nie musi gm przerzucać :D

Ale bramki nie pozwalają już sobie pochodzić :/

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


15 Maj 2013, o 20:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Maj 2013, o 14:23
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
Proponowałbym jakieś infantylne zlecenie.

Cytuj:
*stoi ziutek, jakiś nowy npc*
- Widzę, że utknąłeś tu na dobre, hee.
- Noo.
- Hee, na twoje szczęście mamy do ubicia interesy w Kemenak, będziemy mogli Cię podrzucić.
- *.*
- ..ale nie za darmo.
- ._.
- Bo za darmo to nawet w pysk nie dostaniesz. HEE, TO ZAWSZE ZA DARMO
- To co mam zrobić?
- W magazynie zalęgły się szczury, ostatnio szukając dla chłopaków gorzały po skrzyniach, jeden tak mnie uciął w palec, że nieba myślałem że liznę. Idź i wybij to w piździec, może być tuzin, albo więcej, jeśli masz ochotę, HEE. Do tego czasu powinniśmy się wyrobić z wyszykowaniem wyprawy.

I bijemy mobki jakie mamy okazję zobaczyć idąc na halit, po skończonym zleceniu przenosi nas pod Kemenak.


17 Maj 2013, o 14:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
problem jest rozwiazany ...... od tego upa , ale oczywiscie nie do konca.. bo kto imperiałów nie ma i tak dalej jest w czanej d.... ;)


9 Cze 2013, o 21:05
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Garnizon
Crazyzdf napisał(a):
problem jest rozwiazany ...... od tego upa , ale oczywiscie nie do konca.. bo kto imperiałów nie ma i tak dalej jest w czanej d.... ;)

Z tego co kojarzę to imperiały można kupić u kogoś kto jest w garnizonie, więc zostaje kwestia posiadania złota na zakup


10 Cze 2013, o 10:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 447 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron