Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 puste okienko w eQ = skrzydla 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Yoshi Koshi napisał(a):
i na co by były ci wtedy gildie kiedy byś mogła się teleportować za pomocą skrzydeł ? i pozatym kozaki co ubiły cie w 5 by cały czas uciekały więc gdzie tu jest sens ?

ja nie mowie o przeskakiwaniu np: z wawozu na np:zamek tylko o jedna mapke bez potrzeby dreptania np ubili cie na wawazie i tam dojdziesz to masz mozliwosc dzieki szkrzydlam przeskoczenia od razy na plaski
POZATYM MOZE PRZECZYTAJ MOJ WCZESNIEJSZZ
Y POST ZAMIAST OD RAZU NEGOWAC BO TO JEST NA TOPIE :mrgreen:

pozatym jak jest oblawa to np blachy i tak czaja sie na nastepnej mapie

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


Ostatnio edytowany przez Vera, 22 Maj 2013, o 22:06, edytowano w sumie 1 raz



22 Maj 2013, o 21:53
Profil
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
1.Nikt Ci nie każe mieć czachy/tarczy
2.skoro to dla Cb taka wielka roznica to uzyj teleportu i wejdź na płaski przez Garnizon :lol: :lol:
3.Tematów na zagospodarowanie wolnych miejsc były setki, można by się zastanowić czy skrzydeł nie było...
4.Gdyby szybsze chodzenie na mapce miało taki wielki sens to już dawno by były wprowadzone "wierzchowce" albo bonusy z premium
5.Twoje argumenty są słabe.... Od paru lat ludzie chodzą i expia, wykonują questy, a ty wyskakujesz z formą przyspieszenia....
6.To że jakiś item pasuje do jednej gry nie znaczy że będzie pasował do drugiej

EDIT:
sam nie mam gildi bo mi się nie opłaci poza wakacjami więc coś o tym wiem, jak narazie nie odczuwam żeby mi inni gracze blokowali drogę na płaski... Gorsze są chyba sople blokujące drogę/4 orki


Ostatnio edytowany przez seba11pl, 22 Maj 2013, o 22:16, edytowano w sumie 1 raz



22 Maj 2013, o 22:05
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
9*(
seba11pl napisał(a):
1.Nikt Ci nie każe mieć czachy/tarczy
2.skoro to dla Cb taka wielka roznica to uzyj teleportu i wejdź na płaski przez Garnizon :lol: :lol:
3.Tematów na zagospodarowanie wolnych miejsc były setki, można by się zastanowić czy skrzydeł nie było...
4.Gdyby szybsze chodzenie na mapce miało taki wielki sens to już dawno by były wprowadzone "wierzchowce" albo bonusy z premium
5.Twoje argumenty są słabe.... Od paru lat ludzie chodzą i expia, wykonują questy, a ty wyskakujesz z formą przyspieszenia....
6.To że jakiś item pasuje do jednej gry nie znaczy że będzie pasował do drugiej




tak SAMO NIKT NIE ZMUSZA PODOBNO DO BYCIA W GILD i korzystania z tp a takie male ulatwienie moim zdaniem bylo by ok(oczywiscie mozna podpiac to pod premium ale czy takie PO-traktowanie przyspozy nam graczy??

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


22 Maj 2013, o 22:10
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Skrzydła... Taaaak. Dobra wróćmy na ziemię :mrgreen:
Szybsze przemieszczanie jest już zaimplementowane (jak by ktoś miał problemy z pamięcią szybkość chodzenia zmieniała się 2x w ciągu ostatniego roku żeby skrócić czas maszerowania po mapie). Ponadto są teleporty. A jeśli ktoś uważnie czyta forum to w jednym z postów HM wspominał o jeszcze jednej opcji związanej z przemieszczaniem się po Świecie gry :roll:

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


22 Maj 2013, o 22:21
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Monia Bitn napisał(a):
Basfau napisał(a):
Były już wielokrotnie tworzone tematy o wolnym okienku - odrzucane. A dublowanie tematu = ostrzeżenie.
Sądzę, że pomysł wzięty z innej gry, jeśli tak to domyślam się jakiej...
A tak wgl, jak mają wyglądąc skrzydła pod peleryną ? Tony pierza pod kawałkiem materiału.

Jak napisał ten Pan, że są odrzucane! A po za tym, zapytaj się jakiegoś kolorowego o zdanie.

hahahah :lol: :lol: :lol: a jaby kolor wypowiedzial sie na tak to reszta bezmyslnych baranow bylo by na tak! :mrgreen:

desacred napisał(a):
Skrzydła... Taaaak. Dobra wróćmy na ziemię :mrgreen:
Szybsze przemieszczanie jest już zaimplementowane (jak by ktoś miał problemy z pamięcią szybkość chodzenia zmieniała się 2x w ciągu ostatniego roku żeby skrócić czas maszerowania po mapie). Ponadto są teleporty. A jeśli ktoś uważnie czyta forum to w jednym z postów HM wspominał o jeszcze jednej opcji związanej z przemieszczaniem się po Świecie gry :roll:
czytasz wogole co pisze czy tylko nie bo nie?! to niema nic zwiazanego z tp i z szypszym dreptaniem po mapie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie pisz postu pod postem.
- desacred

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


22 Maj 2013, o 22:23
Profil
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Skoro nie będziemy chodzić szybciej i nie będziemy się teleportowac to co zaoferują te skrzydła? Latanie poza granicami mapy? :lol: :lol:
PS:myślałem że ma to coś wspólnego z poprawną pisownią


22 Maj 2013, o 22:29
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011, o 01:27
Posty: 99
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
caly czas mowie o przemieszczaniu sie o 1 tylko mape do przodu wiec niema porownania z tp

_________________
JA CHCE GRAĆ A NIE STAĆ>VD OFF

TERAZ DRU 80+ LATARKA I bogiem TU JESTEM XD


22 Maj 2013, o 22:30
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Vera wrociła z kolejną garscią bezsensownych pomysłow...


22 Maj 2013, o 22:36
Profil
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Chcesz mi powiedzieć że to nie jest teleportacja?
nawet nie rozpisalas czy mogłyby to być przedmioty do ladowania jak epiki/przedmioty eteryczne, jak je zdobyć, od czego zależał by użycie mocy(o ile to przedmioty do ładowania/eteryczne) np od ilości graczy na inscie...


Ostatnio edytowany przez seba11pl, 22 Maj 2013, o 22:40, edytowano w sumie 1 raz



22 Maj 2013, o 22:36
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: puste okienko w eQ = skrzydla
Wkrotce wejdzie moj pomysł z firmą przewozową i to powinno Cię zaspokoic :p


22 Maj 2013, o 22:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 409 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron