Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Błąd zachowania Potworów 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 22:43
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd zachowania Potworów
Gram na S3 jestem przedstawicielem Barbarzyńcow

my jako fizole domagamy sie sprawiedliwosci jak inni
juz mówie do czego pije : w 1 rundzie jak wiadomo potwory mają takie same ustawienia \
a więc podbijam do drzewca/kolda/orka/niedzwiedzia mam okolo 70 + % celności na 2 PA | mowie o 1 rundzie
dystansowiec w tym przypadku Znajomy Voodoo ma na tych potworach 80+ % celnosci /

zaczyna się runda 2 i co nastepuje
potwory ustawiają def
podbijam do takiego drzewca/orka/niedzwiedzia i ku mojemu zdziwieniu mam TYLKO 34 % celnosci
zaś kolega Voodoo ma celnosci o JEDYNE 20 % mniej i on sobie trafia 2/5 3/5 a ja 0/5 1/5 ...

jaka to sprawiedliwosc gdy potwor przykladowo na mnie ustawia 4 PA defa od fizycznych a na kolege 2 PA Defa od dystansowych

pragne sprawiedliwosci w mozliwosciach zdobywania doswiadczenia gdzie znajomy Voodoo chodzi na drzewce od 20 poziomu a ja 31 Barbarzyńca nie daje rady dla drzewca

jesli tak ma byc to chcialbym zostac poinforomowany z jakie racji i na jakiej to działa zasadzie

Proszę także o wypowiadanie się wszystkich w tego typu przypadkach by moje slowa zostaly potwierdzone lub zargumentowane negatywnie

dziekuję za uwage i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego jak i innych barbarzynców problemu
WYPRUWACZ (31poziom / 100Siły i 75 zręczności z eq) S3

dziekuję bardzo


6 Lut 2011, o 22:11
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Błąd zachowania Potworów
Niby celnosc nie jest ogromna, najatwiej nie mamy, ale coz taka postac. Ja z tym zyje i jakos leci

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Lut 2011, o 22:41
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Błąd zachowania Potworów
Moby w każdej walce reagują inaczej. Aby łatwiej je tłuc nie możesz ustawiać tylko ataków wręcz. Wrzuć mu urok, rzuć dla niepoznaki kamieniem. Wtedy prawdopodobnie rozdzieli swoje pa na obronie równomiernie a nie wpakuje wszystko w obronę wręcz.


6 Lut 2011, o 23:22
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Błąd zachowania Potworów
Zwykle ta taktyka nie dziala tak dobrze. Zeby jakis mobek zmienil defa trzeba dac przynajmniej 3 ataki dyst., po wrecz w 1 turze. O ile na bossach sie moge w to pobawic, o tyle na zwyklych mobkach w wiekszch grupach sie nie oplaca. Najlepiej zabic wszystko w 1 turze :D

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Lut 2011, o 23:28
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 22:43
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd zachowania Potworów
No właśnie wiem ze taka jest postac ale dlaczego znajomy wali 5x pod rzad z uderzenia cienia i mu potwor ustawia mniej defa niz jak ja jak wale 5 razy pod rzad z topora
rozumiecie o co mi chodzi prawda
po 2 w 1 turze ciezko zciagnac cos co ma 1200 albo 1000 hp jak sie nie ma 86% tylko 70 %

zresztą już raz pisałem moja umiejętność "furia" obniża celność a nie powinna naprawicie to
PS Furia powinna zmniejszac moją obronę (resy) tak wynika z opisu
nawet jesli opis jest zły to i tak dajcie nam tą satysfakcje trafiania 600 w moba z tą samą celnością

ja uwarzam że jak zawsze w kazdej grze nastąpiła faworyzacja magicznych postaci


@edit

przetestowałem waszą metodę na koldach (te krasnoludki) i tyle powiem że nic nie daje
w 1 rundzie uzylem wylacznie atakow wrecz 1 kolda zdjolem drugiego musnolem lekko
nastepnie byla 2 runda i zucilem 5 razy w kolda z kamienia
w nastepnej rundzie (3) dla potwierdzenia waszej tezy ze zmienia defa jeszcze raz obrzucalem go kamieniami lecz nie trafilem ani razu (ku radosci i jednoczesnemu zasmuceniu)
w koncu 4 runda podbiegam do niego i MIMO WSZYSTKO 40 % celnosci a w 1 mam 70 %
wiec jednym zdaniem Fizole Mają NAJGORZEJ I SĄ ZWALONE (Faworyzacja magów)


7 Lut 2011, o 02:35
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lut 2011, o 02:59
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd zachowania Potworów
Jestem za, co do faworyzacji to się nie zgodzę jeśli chodzi o zachowanie potworów bo mam tak samo, nawet jak podbiegam żeby go podpalić to i tak ma w kolejnych turach zwiększoną obronę na tyle ze ciężko trafić z dysta i z bliska, coś zostało zwalone w zachowaniu potworów, wcześniej było aż miło expic i chodzi w dalekie trasy a teraz bym musiał mieć dobry 1k many żeby poczuć satysfakcję z gry zamiast się wpieniać ze mi na 10 hitów wchodzi ledwo 5 przy wiedzy 70+

_________________
37 i Druid
39 MO


7 Lut 2011, o 03:06
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Błąd zachowania Potworów
Po prostu w dalszym etapie gry moby są trudniejsze i lepiej dobierają obronę. Nikt wam nie broni siedzieć wciąż na tych dla low-lvli jeżeli z tymi wam ciężko idzie :mrgreen:


7 Lut 2011, o 03:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 22:43
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd zachowania Potworów
znalazlem sposob jak lepiej expic ale nikomu nie powiem bo od razu papugi sciągną odemnie
ale nie zmienia to faktu że potwory ustawiają mniej defa na dyst gdy sie je atakuje z dysta niz z łapy jak sie je atakuję z łapy


7 Lut 2011, o 08:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 237 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron