Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Tarcza & Czacha i może psycho 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Mar 2013, o 10:04
Posty: 5
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
Pomysł mi się nie podoba. Patrzcie na post Kytha.

_________________
Barba 30 - OFF 4ever
Teraz udzielam sie tylko na forum.


23 Maj 2013, o 18:09

Podziękowali: BasMag (23 Maj 2013, o 18:41)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 17:22
Posty: 35
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Anezja
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
mI SIĘ PODOBA :lol:

sorki za capsa - Monia


23 Maj 2013, o 19:02

Podziękowali: BasMag (23 Maj 2013, o 19:02)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sty 2012, o 15:15
Posty: 79
Miejscowość: Wiesenbach [DE]
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: NacpionyRob
Serwer: Tolnor
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
Pvp to fajna sprawa,ale mysle ze to bylo by za dobre.Biorac pod uwage ze bedzie on zwiekszal obrazenia,nie bedzie "zakladany" tylko do pvp. Dobrze ujal to ktos wyzej,grupowe pvp to garnek,a nie owy helm. Bedzie on chyba czesciej zakladany do bicia slabszych bossow,anizeli uzywany w pvp. Ograniczenie do tarczy/czaszki samo w sobie nie jest zlym pomyslem. Jako ze za duzo nie bawie sie w pvp z racji niskiego jeszcze lvlu,pozostane neutralny w temacie. To tylko moje zdanie.

_________________
”Est Solarus Oth Mithas”

Nick: NacpionyRob
Gildia: WiecznyChillout
Poziom: 60+

Spoiler:


23 Maj 2013, o 21:49

Podziękowali: BasMag (23 Maj 2013, o 21:51)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 20:38
Posty: 21
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: BasRycek
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
Boomslang napisał(a):
Pvp to fajna sprawa,ale mysle ze to bylo by za dobre.Biorac pod uwage ze bedzie on zwiekszal obrazenia,nie bedzie "zakladany" tylko do pvp. Dobrze ujal to ktos wyzej,grupowe pvp to garnek,a nie owy helm. Bedzie on chyba czesciej zakladany do bicia slabszych bossow,anizeli uzywany w pvp. Ograniczenie do tarczy/czaszki samo w sobie nie jest zlym pomyslem. Jako ze za duzo nie bawie sie w pvp z racji niskiego jeszcze lvlu,pozostane neutralny w temacie. To tylko moje zdanie.



Zgadza sie ale jak juz pisałem jest to propozycja nie musi byc to hełm i nie musi miec takich stat jest to tylko moja propozycja a moze uda sie z pomoca graczy cos takiego zrobic

_________________
Image
Image
BasMag S4 OFF MO 89
BasRycek S4 OFF Ryc 98
Verdehile S7 Nadal trenuje


23 Maj 2013, o 21:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
Mi się podoba ale bym dał jakiś inny przdmiot niż hełm w puste pole w eq.

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


24 Maj 2013, o 17:22
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
Pomysł posiadania różnych itemów dodających punkty statystyk dla RS i BS uważam za fajny, lecz przedstawiony tutaj nie za bardzo mi odpowiada.

Wkrótce podobno ma wejść równouprawnienie BS i RS - otrzymasz dodatkowe statystyki (np. tylko w pvp), ale za to będą mogli Cię orać.


24 Maj 2013, o 17:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 12:04
Posty: 22
Podziękowano: 46 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Whis
Serwer: Ostlor
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
No pomysł fajowy tylko go dopracuj jestem na tak :)


29 Maj 2013, o 20:15
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
to i ja dorzucę swoje trzy grosze:
Nie lepiej zamiast tych rarów zrobić tak, aby po walkach z RS I BS nasze psycho (tylko psycho, nie epiki!) dostawały exp? Już tłumaczę:

W wypadku zaatakowania nas przez RS lub BS (nawet jesli nic nie mamy nad głową) i wygrania przez nas walki, nasz psychorar dostawałby 1 lub 2 punkty exp, w sytuacji gdybyśmy to my zaatakowali RS lub BS byłoby tak samo :D
- Jeśli jesteśmy sami, a atakuje nas gracz ze statusem nad głową, lub dołączy do tego kto nas atakuje, a my wygramy tę walkę do dostajemy exp.
- Jeśli jest więcej niż jeden gracz BS/RS nie ma to znaczenia, dostajemy exp jak za jednego.
- Jeśli mamy więcej niż jeden spychorar, exp jest losowany dla którego sprzętu przypadnie.
- Jeśli w zaatakowanej drużynie/drużynie atakującej BS/RS jest dwóch lub więcej graczy to exp jest losowany do którego z graczy idzie (idzie tylko do jednego)
- Jeśli zaatakowana drużyna/drużyna atakująca padnie, ale walka będzie trwała dalej poprzez dołączanie innych graczy, exp pójdzie do tych, którzy przeżyją walkę

Byłby to taki mały bonus, lvl by się na tym nie wbijało (kto ma psycho wie dlaczego), ale zawsze to byłoby coś.

A co do pustego miejsca, nie lepiej zamiast rarów dla BS/RS zrobić rarki (dla nowych bossów) które podbijałyby nam bonusy z setów?


30 Maj 2013, o 10:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Maj 2013, o 22:59
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
pomysl dobry i godny wprowadzenia :) ale nie wiem czy wtedy wiekszosc graczy nie bedzie latala z czaszkami lub tarczami.


31 Maj 2013, o 23:18
Profil
Post Re: Tarcza & Czacha i może psycho
Mi by się spodobało w formie takiej że w każdym PvP była by szansa na zdobycie kryształu obrońcy/zabójcy u jednego z "koldow" Landau można by ulepszyć dowolnie wybrany item za jego 10-krotność w złocie
item nie może być psychorarem/epikiem

szansa na zdobycie wystepowalaby przy określonych wymaganiach:
-przynajmniej jedną osoba po stronie wygranej i przegranej miała 100 lvl
-Szansa na zdobycie itema to 1% ale jest bonus/minus
np po stronie a walczyło 5 osób a po stronie b 10, strona a wygrała więc 10/5=2 więc 1%x2=2% na zdobycie kryształu
lub po stronie a 10 osób, b 5 osób, znowu a wygrała a więc szansa maleje o połowę

Kryształ zabójcy:
+5% dmg wszystkich ataków
można wylotac tylko przez tych którzy atakowali
Kryształ obrońcy:
-5% do otrzymanych obrażeń
tylko atakowani mogą zdobyć

Jedną osoba nie może nosić dwóch eq z krysztalami, poprostu bonus bd liczony tylko z jednego eq, ale można nosić 2 eq z dwoma różnymi krysztalami:
czyli jeśli mam hełm zabójcy i buty zabójcy na 1 lvl to nadal mam 5% bonusu
ale jeśli mam kryształ obrońcy na helmie a zabójcy na butach to otrzymuje bonus z obu, z tym że zabójcy działa tylko wtedy kiedy atakuje, a obrońcy kiedy jestem atakowany.

LvLowanie naszych psychorarow:
aby zlevelowac nasze eq należy dodać do niego kolejny kryształ, cena ulepszenia byłaby niezmienna ale bonus wynosiłby 1% do ataku i 0,5% do obrony za jedno dodanie, max lvl to 5.

Dodatkowo aby nasze psychorary działały wymagalyby esencji bitewnej, max ilość byłaby równa takiej jaką jest w epikach, esencja bitewna zabójcy zdobywana tylko przy atakowaniu że wzor: suma lvli przegranej ekipy / liczbe graczy z wygranej(wszystkich biorących udział w walce, nawet zabitych)

Myślę że to wszystko :) skoro już jest taki temat to chyba nie warto zakładać 20 aby każdy przedstawił swoją propozycje :D


31 Maj 2013, o 23:38
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 165 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron