Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 [BUG] zlecko od brunona szulera 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Paź 2011, o 02:48
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post [BUG] zlecko od brunona szulera
Serwer: S3
Nazwa postaci: Falgarian
Czas: 11:10
Opis: Po wzięciu zlecenia u szulera zostałem normalnie przeniesiony na ring, porozmawiałem z NPC wyłożyłem 420k (wersja na 4 osoby) pojawił się fantom. Wyszedłem z insty po resztę składu i lipa. Insty nie ma, fantoma nie ma, kasy też...

p.s. Próbowałem wcześniej brać od razu z drużyną w plecaku i nie chciało przenieść na ring. Stąd rozmawiałem sam.

p.s.2 Wcześniej robiłem wersję dla 3 osób z kolegą ; bez problemu nas przenosiło na ring, z NPC podczas wykładania kasy musiałem tylko rozmawiać sam, fantom się pojawiał obok i wszystko działało tip top.

p.s. 3 proszę o zwrot :) ss z dowodami trzymam :)


4 Cze 2013, o 11:21
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: [BUG] zlecko od brunona szulera
witaj
a czemu wyszedłeś z insty? gdyby dawało sie wracać na inste to gracze braliby łatwe zlecenie dla 3 osób, wychodzili z insty, wprowadzali na nią 5 osób i robili zlecenie... Nie da się wrócić na tą samą instę ze zleceniem po wyjściu z niej a zlecenie możesz wziąć będąc na inście z towrzyszami.


4 Cze 2013, o 11:51
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Paź 2011, o 02:48
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: [BUG] zlecko od brunona szulera
Powtarzam ,nie miałem innego wyjścia gdyż próba brania zlecenia od szulera z drużyną w plecaku się nie udawała (to właśnie bug który zgłaszam...dwukrotnie próbowałem), a to że tam się robi instancja wyszło w praniu.


4 Cze 2013, o 13:49
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: [BUG] zlecko od brunona szulera
Falgarian napisał(a):
Powtarzam ,nie miałem innego wyjścia gdyż próba brania zlecenia od szulera z drużyną w plecaku się nie udawała (to właśnie bug który zgłaszam...dwukrotnie próbowałem), a to że tam się robi instancja wyszło w praniu.

to że sie nie da wziąć zlecenia pełnym party to nie jest bug tylko celowy zabieg - biorąc w party zlecenie otrzymuje je każdy członek drużyny i tym samym każdy może liczyć na nagrodę. Dlatego działa to tak, że wchodzisz na inste w party jakie przepuszcza szuler (3, 4 lub 5 graczy), podchodzisz do szulera na ringu, wychodzisz z party, bierzesz zlecenie reszta do Ciebie dołącza i bijecie...

Z tego co piszesz, nie dostrzegam tam żadnego buga tylko działanie mechanizmu tak jak został zaplanowany.


4 Cze 2013, o 15:54
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: [BUG] zlecko od brunona szulera
Jest dokładnie jak pisze HM. Szuler po przeniesieniu w odpowiednim party wyraźnie mówi, że zaprasza lidera drużyny.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


4 Cze 2013, o 16:39
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Paź 2011, o 02:48
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: [BUG] zlecko od brunona szulera
Powtórzę po raz kolejny, na ring nie chciało wcześniej przenieść razem z party, to że lider ma gadać sam to wiem, pisałem o tym wyżej.... nadal podtrzymuje, że nie działało jak powinno. Branie w pojedynkę i wyjście z instancji było szukaniem wyjścia z patowej sytuacji. Nieudanym niestety.


5 Cze 2013, o 03:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: [BUG] zlecko od brunona szulera
Poproszę o SSy potwierdzające fakt, iż byłeś w party zgodnym z wymogami a mimo to nie dostałeś zlecenia - chce zobaczyć jakie były komunikaty na bocznym i w sekcji dialogowej.


5 Cze 2013, o 07:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron