Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Sty 2011, o 14:32
Posty: 56
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Witam
W ubiegłym tygodniu 30 maja o godz. 18:00 zrobiłem inste AQUA.
Dziś po tygodniu 6 czerwca przed godzina 14:00 chciałem upewnić się ile dokładnie czasu mi zostało.
W ten zaskoczyłem się nie miło bo przeniosło mnie bezpośrednio na instę pomimo braku upływy tygodnia czasu.
A teraz tak:
/rename
01.06.13 17:08 Thanator - Gzerg
W ciągu tygodnia zmieniłem nick i sądzę że to jest powodem że każdy kto ma więcej platy może nieograniczoną ilość razy wchodzić na tą instancję.
Proszę o stosowne zmiany w kodzie gry oraz jako że wpadłem na ten wspaniały bug wyzerowanie mi instancji :D


6 Cze 2013, o 14:05
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
Ten bug jest znany przez administracje więc w sumie "Ameryki nie odkryłeś" i chcę wiedzieć czy wchodziłeś na inste po tygodniu żeby znowu ją przejść?

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


6 Cze 2013, o 14:09
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Sty 2011, o 14:32
Posty: 56
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
Chciałem sprawdzić czas a wszedłem sam na inste solo po czym opuściłem, liczę na możliwość ponownego wejścia bo ja osobiscie o tym bugu nie wiedziałem a jeżeli administracja wiedziała można było gdzieś o tym napisać.


6 Cze 2013, o 14:19
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
to nie jest bug, po prostu nie ma możliwości sprawdzenia ile czasu pozostało ci aby móc kolejny raz tam wejść, bardzo wątpię że zresetują ci czas :P

_________________
We are all the same, players in the game.


6 Cze 2013, o 16:37
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Sty 2011, o 14:32
Posty: 56
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
Jeżeli widzę problem to go zgłaszam i oczekuję w tym pomocy bo wina nie leży po mojej stronie a dostawcy.

Natomiast jeżeli nie zresetują to wykorzystam skrzętnie tą możliwośc wejścia na tą instę tyle razy ile się da - plata nie jest dla mnie problemem.
Dostawca daje taką możliwość więc nie widzę problemu by z tego nieskorzystać bo po pierwsze płace za to po drugie nikt z administracji nie raczył do tej pory odpisać co może oznaczać że temat został zlany, a może mają taki przykaz w końcu może generować to im dodatkowy przychód.


6 Cze 2013, o 17:43
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
GZERG napisał(a):
Jeżeli widzę problem to go zgłaszam i oczekuję w tym pomocy bo wina nie leży po mojej stronie a dostawcy.

Natomiast jeżeli nie zresetują to wykorzystam skrzętnie tą możliwośc wejścia na tą instę tyle razy ile się da - plata nie jest dla mnie problemem.
Dostawca daje taką możliwość więc nie widzę problemu by z tego nieskorzystać bo po pierwsze płace za to po drugie nikt z administracji nie raczył do tej pory odpisać co może oznaczać że temat został zlany, a może mają taki przykaz w końcu może generować to im dodatkowy przychód.

Spokojnie, minęło dopiero niecałe 6 godzin, na pewno ktoś się odezwie. Nie ma co wyciągać pochopnych wniosków że temat został zlany.

I nie kieruj się proszę postem @koperka, który chyba nie do końca zrozumiał istotę problemu, a na pewno nie jest tu decyzyjny :P

Poczekaj proszę cierpliwie na wypowiedz osoby decyzyjnej, która może to naprawić.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


6 Cze 2013, o 18:18
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2011, o 17:14
Posty: 278
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Tolnor
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
osoby decyzyjnej nie ma a gracz nie moze skorzystac z nowego elementu gry jakim jest instancja aqua, niech ten NPC ma dodatkową kwestię, która pozwoli na sprawdzenie czasu do następnej wyprawy i już, załatwi problem, ale wspomniany gracz niestety musi czekać


6 Cze 2013, o 18:57
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
viewtopic.php?f=121&t=28927

_________________
We are all the same, players in the game.


6 Cze 2013, o 19:40
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Sty 2011, o 14:32
Posty: 56
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
Koperek misiu kolorowy :) rozumiem że twój post jest odpowiedzią na post Jacha, bo mój problem dotyczy tematu: czy zasadne jest latać na inste AQUA jedną osoba która zmienia nicki bez czekania na upłynięcie 7 dni ?


6 Cze 2013, o 19:50
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: Bug z AQUA i możliwośc przywrócenia insty
wiem, odnosiłem się do tej pierwszej części z twojego otwierającego temat posta :P

_________________
We are all the same, players in the game.


6 Cze 2013, o 19:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron