Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Platyna 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Platyna
Wiadomo platyna zródłem dochodu włascicieli, wiadomo tez ze platyna potrzebna jest w grze da sie grac bez ale jednak jest potrzebna, zaplatyne mozna naprawiac rzeczy , jest potrzebna dla petów dla ulepszen itp....Jest tez środkiem płatniczym

jednak moje spostrzezenie bardziej opłaciło by sie administracji... juz tulmacze

w grze istnieje zjawisko takie ze ludzie kupuja platyne a potem za nia wymieniaja sie za kase bo kolejna wiadoma rzecz to fakt ze pomimu wielu mozliwosci zarobienie złota jest piekielnie trudne...

Mój pomysł to, stworzenie cos w rodzaju Kantoru , gdzie kazdy z platyną mógłby przyjsc i wymienic ja na kase po stałym kursie bo kolejna wiadoma rzecz palta miedzy graczami ma straszne wachania... oczywiscie kurs mógłby sie zmieniac co jakis dzien dwa,

Plusy

- ustabilizowało by to cene platyny w grze
- chociaz troche umozliwiło by to szybszy rozwój postaci

Minusy

Nie napisze ze brak , bo jedyny minus to to ze na niskich lvl bo potem to było by i tak nieopłacalne minimalnie rozwój postaci zalezał by od wysłania sms i wymianie platyny na złoto i tym samym szybszej mozliwosci przebrania sie, co jednak dało by sie zniwelowac

robiac w takim kantorze dzienny limit wymiany.. oraz ciut wieksze ceny w sklepie



No coz pomysł pomysłem, moze sie nie podobac, ale fajenie by było, a teraz czekam na krytyke rzuff i reszty niezmienialskich ;p


10 Cze 2013, o 13:38
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
A co 2 dni będzie UpDate serwera, żeby zaktualizować kantor, a kolorowym się będzie chciało...
Nie obrażam tu Was. Rozumiem to :). Pomysł do bani. I tak możesz kupować od graczy..

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


10 Cze 2013, o 13:47
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
ale celu nie zrozumiales wogole...... tego pomysłu..

ustablilizowaa by sie cena platyny na poziomie kantora.... bo gracze nie sprzedawali by mega drogo bo ludzie woleli by sobie pujsc i w kantorze wymienic...

a update zadn nie poytrzebny , a co mobki ci sie pojawiaja w innych miejscach bo sie serwer aktualizuje?? a na jakiej zasadzie pojawia sie nowy towar w sklepie? samo sie robi tak i tu była by ponowna zasada....

ustawia sie szereg scenariuszy i sie odpala... działa samo


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 10 Cze 2013, o 14:22, edytowano w sumie 1 raz



10 Cze 2013, o 14:20
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
Pomysł oderwany całkowicie od rzeczywistości.

Wiesz czym skutkuje nieograniczony dodruk pieniądza?

Taki kantor spowodowałby straszną inflację i zalanie rynku nieograniczoną wręcz ilością złota.. ceny itemków w niedługim czasie nie byłyby wyrażane w tysiącach czy milionach, ale miliardach..

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


10 Cze 2013, o 14:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
Nie prawda przez limity o jakich wspomniałem nie doszło by do tego co mówisz a fakt ze ceny rarów minimalnie by spadły to duzy plus bo obecnie ceny sa brane z kosmosu i zupełnie nikt nad tym nie czuwa..... wogoele wcale....

Dla zasady po co widnieje na przedmiocie cena? skoro przebijacie ja nawet 100X hmm wiem wiem wam sie nie podoba ze w cos co jest pozostawione same sobie staram sie ingerowac, no coz , jednak ktos powinien granice jaks ustalic, bo ceny rosna zamiast spadac to chyba kazdy widzi..


10 Cze 2013, o 14:24
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
W takim wypadku chyba PODNIOSŁY...

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


10 Cze 2013, o 14:31
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
Crazyzdf napisał(a):
Nie prawda przez limity o jakich wspomniałem nie doszło by do tego co mówisz

Zdajesz sobie sprawę że te limity musiałyby być bardzo restrykcyjne, tak restrykcyjne że nie opłacałoby się tworzyć tego Kontorka..

Crazyzdf napisał(a):
a fakt ze ceny rarów minimalnie by spadły

Czemu miałyby spaść?

Crazyzdf napisał(a):
bo obecnie ceny sa brane z kosmosu i zupełnie nikt nad tym nie czuwa..... wogoele wcale....

Nie z kosmosu tylko z rynku..

Crazyzdf napisał(a):
wiem wiem wam sie nie podoba ze w cos co jest pozostawione same sobie staram sie ingerowac, no coz , jednak ktos powinien granice jaks ustalic, bo ceny rosna zamiast spadac to chyba kazdy widzi..

Komuno wróć...

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


10 Cze 2013, o 14:39
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
czemu miałby by spascno niech sie zastanowie bo sa z kosmosu?? Jaki rynek ? ? ?

koksy ( niechcacy sie czepiam ) wala takie ceny ze głowa mała bo moga cos dropnac a inni nie ... teoretycznie i w praktyce wyglada to tak ze za byle co daja cene 6 baniek i kupuj albo spadaj,, a potem sie dziwia ze nie kupuja ludzie i wszystko na przetop idzie, nie kupuja bo nie maja kasy proste to jest jak s...

mówisz komuno wróc, nieprawda... tylko jednak ktos z góry powinien sie i cenom itemków zajac lub dostosowac wten czas mozliwosc zarobku na nie który nie wiazał by sie ze zbieraniem siana przez kilka miesiecy jak nie lepiej bo to paranoja ,czy tylko ja te zjawisko widze?

wolny rynek tak, ale granice rozsadku jakies powinny byc, skoro gracze nie wiedza i nie znaja umiaru no to ktos za nich to musi ustalic...


10 Cze 2013, o 15:07
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
Tak długo jak gracze będą kupować platynę po kosmicznych cenach w przeliczeniu na złoto, tak długo platyna będzie tak droga. Tylko i wyłączenie gracze stanowią o cenie platyny i dają ciche przyzwolenie na takie ceny bo ją po prostu w takich cenach skupują.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


10 Cze 2013, o 15:53
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2013, o 13:10
Posty: 44
Miejscowość: Jasło
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: WitcherDr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platyna
desacred napisał(a):
Tak długo jak gracze będą kupować platynę po kosmicznych cenach w przeliczeniu na złoto, tak długo platyna będzie tak droga. Tylko i wyłączenie gracze stanowią o cenie platyny i dają ciche przyzwolenie na takie ceny bo ją po prostu w takich cenach skupują.

Zgadzam się z Desacred. Jeśli gracze nie skupywali by platyn po takiej wysokiej cenie jaka teraz jest to pewnie wartość platyn by spadła...

_________________
Image
Image


Dr 93lvl (ciągle rośnie)


10 Cze 2013, o 16:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 138 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron