Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Pump Master 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Maj 2013, o 23:06
Posty: 87
Miejscowość: Gliwice
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: Kesus
Odpowiedz z cytatem
Post Pump Master
Witam.
Prosiłbym o przywrócenie szansy pump mastera jak atakuje lvl x2 większy. Dlaczego ?
Np. Taki 70 - 100 lvl zaatakuje 40 lvl i pump nie wyskoczy to już 40 lvl są bez szans...
Ten Pump praktycznie nie istnieje...

_________________
Zapraszam do mojego pomysłu:
viewtopic.php?f=121&t=34535

Zapraszam do śpiewu gracza z S4 Sesiego!
viewtopic.php?f=70&t=34530


15 Cze 2013, o 22:56
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Pump Master
Pump czasem wyskakuje, czasem nie. Taka jego rola. Musisz sobie radzic w grze :) nikt nie bedzie patrzyl czy jestes nowy czy co :). Jak w prawdziwym zyciu. Musisz przezyc i sie rozwijac :). W realu nie wyskoczy Ci pump jak Cie zaatakuja paru bandytow i nie bedziesz mial nietykalnosci przez 3 dni po pobiciu :)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


16 Cze 2013, o 01:21
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: Pump Master
Wotaher napisał(a):
Pump czasem wyskakuje, czasem nie. Taka jego rola. Musisz sobie radzic w grze :) nikt nie bedzie patrzyl czy jestes nowy czy co :). Jak w prawdziwym zyciu. Musisz przezyc i sie rozwijac :). W realu nie wyskoczy Ci pump jak Cie zaatakuja paru bandytow i nie bedziesz mial nietykalnosci przez 3 dni po pobiciu :)

Nie porównuj życia do prawdziwej gry. Z gry każdy chce czerpać przyjemność, a nie tylko High lvl, dla których bicie jest "odstresowaniem".
To takie pasożytnictwo, a największa przyjemność jest kiedy gracz pisze na priv. prawda ?


16 Cze 2013, o 10:37
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Pump Master
baloczi napisał(a):
Wotaher napisał(a):
Pump czasem wyskakuje, czasem nie. Taka jego rola. Musisz sobie radzic w grze :) nikt nie bedzie patrzyl czy jestes nowy czy co :). Jak w prawdziwym zyciu. Musisz przezyc i sie rozwijac :). W realu nie wyskoczy Ci pump jak Cie zaatakuja paru bandytow i nie bedziesz mial nietykalnosci przez 3 dni po pobiciu :)

Nie porównuj życia do prawdziwej gry. Z gry każdy chce czerpać przyjemność, a nie tylko High lvl, dla których bicie jest "odstresowaniem".
To takie pasożytnictwo, a największa przyjemność jest kiedy gracz pisze na priv. prawda ?

Co racja to racja. Placz na priv zawsze najlepszy :) strata 2-3k expa raz na 3 dni? Co to jest? Ja tez bylem dedany jako lolek ale sie tym nie przejmowalem i gralem dalej. Nie mowie ze teraz mnie nie bija w 5 i ze sam tego nie robie, ale mimo ze trace 30k expa za ded to co to jest?? Wiem ze i tak wiekszosc z tych ludzi pokonam w 1vs1 i tyle mi starczy :)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


16 Cze 2013, o 11:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2012, o 16:35
Posty: 23
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: Pump Master
Wotaher napisał(a):
Pump czasem wyskakuje, czasem nie. Taka jego rola. Musisz sobie radzic w grze :) nikt nie bedzie patrzyl czy jestes nowy czy co :). Jak w prawdziwym zyciu. Musisz przezyc i sie rozwijac :). W realu nie wyskoczy Ci pump jak Cie zaatakuja paru bandytow i nie bedziesz mial nietykalnosci przez 3 dni po pobiciu :)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


Chciałeś powiedzieć że jak w prawdziwym życiu nawinie ci się 10 latek to go stłuczesz:D Kozak

_________________
Jam jest
Nagini


16 Cze 2013, o 15:45
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Dokładnie Nagini, ale to jeszcze nastolatek, hormony buzują. Wotaher nie zapominaj jak stałeś się high lvl-em. Ja się do tej pory dziwię,że bana nie wyłapałeś.

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


16 Cze 2013, o 16:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Kwi 2011, o 16:10
Posty: 12
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
a mam ptyanie: czy jesli mam blaszke i mnie zaatakuje czacha/neutralny z 3x wiekszym lv to nie mam szans na Pumpa? bo ostatnio mi Pump wszedł rok temu :O


16 Cze 2013, o 20:31
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Pumpmaster za slaby jest tyle, ale sily nie oplaca mu się dodawać, w końcu ludzie nabiją lvli, że nie będzie ich zabijać. Dajcie mu umiejętność grupowe oszolomienie, i niech przed każdymi akcjami daje to 5 razy.. a później ataki. Plus do zwiększenia szansa jego wskoczenia i ogolny system, aby doskoków także pilnował.


17 Cze 2013, o 11:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 454 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron