Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Podwyższenie progu lvlowego chatu 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Nietopyrz napisał(a):
W Twoich przykładach nie było nic o próbie druidów, a rzuff słusznie zauważył, jak i kilka osób wcześniej, że takie rzeczy (może i nie dokładnie takie, ale chodzi o ogólną głupotę) piszą różni gracze, niezależnie od poziomu i naprawdę w większości to gracze z wysokimi poziomami zaśmiecają globa. Zaznaczyłeś nawet pytanie rocka ollona (z błędem, ale błędy są wszędzie spotykane). Czemu? Tak Ci przeszkadza, że ktoś tego nie wie? W Dzień czy dwa po upie co rusz się ludzie pytali kim jest on czy mag.
Argumenty tych osób, na które nie potrafisz odpowiedzieć po prostu zbywasz milczeniem i powołujesz się cały czas uparcie na tą pełną byków próbę. Wbiłeś jakiś tam lvl (już nie mówiąc o tym, że dostałeś bana) i nagle stwierdziłeś, że poniżej 40 lvla są same patałachy. Patałachem jest się cały czas, niezależnie od lvla, a ten kto nim nie jest to już po osiągnięciu tego 20 poziomu bez problemu będzie się potrafił przyzwoicie zachować na głównym czacie.

Nie mówimy o sprawach "w dzień czy dwa po upie" ale o ciągłym życiu w Taern. Niskie lvle cały czas zaśmiecają ogólny chat swoimi "rozmowami" "och jak to mnie swędzi kutasss"
PRAWDĄ jest, że kto ma wyższy lvl potrafi się zachować. To jest zyciowe wbijasz lvl zdobywasz doświadczenie nie tylko mierzone w punktach statystyk, ale i w rozumie. I tka większość high lvli, siedzi sobie grzecznie na chatach gildyjnych, wiec nie eksponuj tutaj swojej wiedzy na ten temat.
A co do bana dostałem go w innej sprawie i osoba z którą było to powiązane także jest zbanowana.
I nie zbywam milczeniem po prostu nie siedzę 24 na dobę online.


16 Cze 2013, o 20:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lis 2011, o 16:42
Posty: 26
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
baloczi ledwo z kołyski wyszedłeś a już się uważasz za pana taerna :P skoro tak ci graczxe przeszkadzają może taern to nie gra dla ciebie ? :P czy tylko ja zauważyłem że twoje tematy to przeważnie płacz na wszystko i wszystkich po koleji ?

_________________
Yoshumiitzu -S1 Vd 59+ BAN znowu
Paczotniik - S1 MO 16+ Off
Yoos S7 VD


17 Cze 2013, o 10:09
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Yoshi Koshi napisał(a):
baloczi ledwo z kołyski wyszedłeś a już się uważasz za pana taerna :P skoro tak ci graczxe przeszkadzają może taern to nie gra dla ciebie ? :P czy tylko ja zauważyłem że twoje tematy to przeważnie płacz na wszystko i wszystkich po koleji ?

Ja widzę, że ktoś tu chyba ma kompleksy. Akurat to ty w każdym temacie dotyczącym pvp uważasz, że bicie innych jest normalnością, i nie powinno być zmieniane. Nie wjeżdzaj mi w takim razie z manią wyższości, bo widać nawet nie wiesz o czym mówisz.

Przytoczę jeszcze raz definicję z wikipedii, bo co niektórzy nadal nie rozumieją niektórych spraw ja widzę. Chociaż udawaj, że jesteś obiektywny.
http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82acz


17 Cze 2013, o 11:24
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lis 2011, o 16:42
Posty: 26
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
ale ja nie rozumiem po co mam udawać jak czat główny jest także od tego zeby ci gracze z h-lvl pomagali tym low-lvl :) więc nie widzę na jakiej podstawie ten temat stworzyłeś chyba tylko zeby się poużalać nad tym że tobie nikt czasu nie poświęca tyle co low-lvl :)

_________________
Yoshumiitzu -S1 Vd 59+ BAN znowu
Paczotniik - S1 MO 16+ Off
Yoos S7 VD


17 Cze 2013, o 12:09
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 12:56
Posty: 38
Miejscowość: Łuków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: KicinskY
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Możemy uznać, że 30 lvl jest progiem doświadczenia/dojrzałości gracza, bo na tym poziomie może mieć wszystkie umiejętności i od tego lvl zrobić global.

_________________
Postacie:
KicinskY S5 Stworzony 15.06.2013r.



Jeśli pomogłem?------>Image


17 Cze 2013, o 17:09
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Yoshi Koshi napisał(a):
baloczi ledwo z kołyski wyszedłeś a już się uważasz za pana taerna :P skoro tak ci graczxe przeszkadzają może taern to nie gra dla ciebie ? :P czy tylko ja zauważyłem że twoje tematy to przeważnie płacz na wszystko i wszystkich po koleji ?

Nie udzielaj się jak nie rozumiesz idei pomysłu.
@Up tez tak myślałem, ale nie wiem czy to nie za nisko, chociaz byloby to logiczne, wszystkie umiejętności- dojrzałość gracza.


17 Cze 2013, o 21:10
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
baloczi napisał(a):
Nie mówimy o sprawach "w dzień czy dwa po upie" ale o ciągłym życiu w Taern. Niskie lvle cały czas zaśmiecają ogólny chat swoimi "rozmowami" "och jak to mnie swędzi kutasss"
PRAWDĄ jest, że kto ma wyższy lvl potrafi się zachować. To jest zyciowe wbijasz lvl zdobywasz doświadczenie nie tylko mierzone w punktach statystyk, ale i w rozumie. I tka większość high lvli, siedzi sobie grzecznie na chatach gildyjnych, wiec nie eksponuj tutaj swojej wiedzy na ten temat.
A co do bana dostałem go w innej sprawie i osoba z którą było to powiązane także jest zbanowana.
I nie zbywam milczeniem po prostu nie siedzę 24 na dobę online.


No no, a ile to różnych ciekawych tekstów sypią się między osobami 100+ na globalu, które nie mają nic wspólnego z życiem tearnijskim tylko życiem prywatnym?
Wiele już było takich sytuacji, że część (wg Ciebie) "doświadczonych" graczy rąbie taką tematyką na globie, że ręce opadają z automaty, a Ty zastanawiasz się "czy to nabyte, czy też wrodzone".

Twierdzicie też, że wraz z lvlem człowiek nabiera rozumu? O Cie proszę, czyli mam rozumieć, że skończony kretyn itd. który w wieku 25 lat ma odpały jak szczyl z podstawówki w wieku 27 lat będzie miał już w głowie poukładane?
Ciekawa teoria ;)


18 Cze 2013, o 07:40

Podziękowali: rzuff (18 Cze 2013, o 09:07)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Ta teoria nie jest prawdziwa ale zwykle Hlv są "grzeczniejsze"... ;)

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


18 Cze 2013, o 07:47
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Nie chce mi sie juz cytować Sibula, ale to cos jak Gondolf pisze. Wyższy lvl wie jak ma sie zachowywać za czacie. Co najwyżej swiqdomie łamie regulamin, bo go zna. Moge sie założyć, ze 90% osob do 30 lvla (ich najwyższe postacie) nie zna regulaminu. I nie chodzi juz, że skoro nie zna regulaminu bedzie karany, ale chodzi o zasmiecanie, i po prostu brak gotowości do pisania na czacie ogólnym.


18 Cze 2013, o 12:39
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwyższenie progu lvlowego chatu
Jeśli tu chodzi o samą tematyke chatu to naprawdę by się przydało rozdzielenie go na 3 części na przykład,chociaż pewnie można i na więcej,globalny chat zostawić na rozmówki i dodać 2 osobne,jeden do wypraw i jeden do pomocy z questami,troche by rodzieliło syf jaki powstaje na chatach(wiem,że już były nawet i tematy ale warto znowu to poruszyć).

Jeśli chodzi o grę i złą pisownie rarów jak drengil,stupang itd itd to sądze,żeby lepiej by było jakby trochę zmusić graczy do zapoznania się z poprawnymi nazwami,przecież aż tak trudno nie jest przepisać z wiki poprawnej nazwy rara (jeśli chodzi o kupno),bądź spojrzenie na rara jak się nazywa i też przepisać,jak zauważyłem i przepisywanie jest trudnym elementem ale no cóż,co prawda bywają trudniejsze nazwy ale pisać terzec durungil i inne ciekawe rzeczy to niestety razi bardzo oczy :)


18 Cze 2013, o 15:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 493 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron