Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Losowanie 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Losowanie
Serwer: S3
Nazwa postaci: Crazyzdf
Czas: 00.00
Opis:
siema akurat konto premium 3 skonczyło mi sie po połnocy.... co uprawnia mnie do losoawnia, nie pojawiło mi sie te losowanie a po wylogowaniu juz mam typ zwykły....

wiec jestescie mi krewni jedno losowanie panowie... nie wiem jak to zrobicie


19 Cze 2013, o 00:29
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Losowanie
losowanie nowego dnia pojawia się dopiero po relogu. jeżeli zrobiłeś go już po zakończeniu premki, to niestety ale przepadło.


19 Cze 2013, o 00:40
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Losowanie
grałem cały czas....... gdzie jest napisane ze trzeba robic relog? Nie ma takiego czegos.....

wiem zawracam bupsko o głupie pare kluczy cz mikstur ale zawsze.... jak sie nalezalo to powinno byc.... a czy jak nie odbierzesz wypłaty danego dnia a ci sie nalezy to tez przepada???

takie tułmaczenia mnie nie przekonuja


19 Cze 2013, o 01:01
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Losowanie
skoro czas premki ci się skończył to znaczy że miałeś ją przynajmniej przez miesiąc, powinieneś był zauważyć jak to działa już dawno temu...

zresztą niezależnie od tego, bonusy wynikające z konta premium są dostępne w czasie jego trwania, później już nie, co w tym dziwnego?


19 Cze 2013, o 01:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2012, o 12:09
Posty: 119
Miejscowość: Demother
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Gondolf
Post Re: Losowanie
Premium nie działa w czasie ilości losowań tylko w jakimś okresie. Masz w statystykach pokazany czas pozostały do końca konta premium, a jak go już nie masz to nie losujesz.

_________________
Gram już tylko vd i mi z tym dobrze :)
Chętnie biorę udział w sesji fabularnej


19 Cze 2013, o 06:18
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Losowanie
nie zgadzam sie z tym co mówicie ale mniejsza o to...

premium to nie bonus, ani dodatki, jest napisane co sie kupuje na okreslony czas ( losowanie raz dziennie sie nalezy) to nie bonusy , wyraznie kupuje sie ta usługe , bo to usługa, przez nie zacheca sie ludzi do kupna premek. coz skoro jeszcze była premka po polnocy to nalezy sie losowanie tak czy siak , zapłacone było, a usługa nie została wykorzystana...

nie wiem jak dziwacznie rozumujecie , ze juz ci sie skonczyło to przepada, nie zgadzam sie poniewaz kupiłem te losowanie a go nie dostałem i nie uzyłem, pomijajac fakt ze ciagle grałem , nie relogowałem , to wciaz sie nalezało, a po relogu straciłem losowanie, to jest niczyja wina system tak działa , jednakze losowanie powinno tak czy siak sie odbyc nawet jak juz premka sie skonczyła a nie było losowanie uzyte , poniewaz miałem to zagwarantowane raz dziennie.....


ale widze ze na łatwizne idziecie i patrzycie na ta sytuacje dziwacznie bo co bo pierwszy raz pewnie takie cos ma miejsce, ?? no to mozecie zamknnac temat nie bede sobie flaków wyprówał za głupie pare kluczyalbo miksturek...

Jednak na koniec dalej uwazam ze nie jest to uczciwe podejscie. ale mniejsza


19 Cze 2013, o 10:07
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011, o 23:12
Posty: 102
Miejscowość: Tczew
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Wojpaw
Post Re: Losowanie
Crazy
Usługa „premium” jest określana czasowo, czyli od godziny i minuty w monecie zakupu przez określoną ilość dni czyli godzin.
Jeśli jak piszesz że skończyła Ci się usługa a nie robiłeś reloga to ikonka złotej korony widniała a usługi nie było.
Tak jest w tej grze.
Sam tak miałem już kilka razy.


Przykład:
Zakup premki na 30dni.
01-06-2013 godz.23:50 – zakup
01-07-2013 godz.23:50- koniec

Pierwsze losowanie masz już w dniu 01-06-2013 mimo że do końca dnia zastało 10min, po godz.24:00 przysługuje Ci losowanie za dzień 02-06-2013.

Jeśli w ostatnim dniu premka kończy się przed północą a ty nie robiłeś reloga to w podglądzie drużyny będzie znaczek korony, jeśli zerkniesz na podgląd postaci wyświetli Ci się że konto premium ma ważność 0 min.
W momencie reloga ikonka znika a w podglądzie postaci widnieje wtedy „typ konta: zwykłe”
Nikt tu nikogo nie okrada, zawsze jak kupujesz na 30dni masz 30losowań (jeśli twoja postać loguje się min. raz na dobę do gry)

Myślę że swoją wypowiedzią rozwiałem Twoje pretensje.
Pozdrawiam

_________________
Wojpaw(S3)(S7) Ostlor

________________
W grze od 26.08.2011
Rycerz lvl 140
Gildia: Sentencja


19 Cze 2013, o 14:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Losowanie
Crazyzdf napisał(a):
nie wiem jak dziwacznie rozumujecie , ze juz ci sie skonczyło to przepada, nie zgadzam sie poniewaz kupiłem te losowanie a go nie dostałem i nie uzyłem

a gdybyś nie logował się przez trzy dni w trakcie premki, to też chciałbyś potem rzucać kostkami cztery razy pod rząd? nie wykorzystasz to przepada, to jest taka sama sytuacja.

jedyna rzecz to jest to że kostki nie pojawiają się po północy bez reloga, ale i ten kij ma dwa końce - jeżeli zalogujesz się przed północą i zapomnisz rzucić (mi się to zdarza na okrągło;p) to możesz wykorzystać to losowanie i po północy (o ile właśnie nie relogniesz), więc ja akurat wolę żeby zostało jak jest.


19 Cze 2013, o 14:35
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Losowanie
jasne ze bym chciał.... to wszystko jest zapłacone....

no ale prosiłem zeby temat zamknac prawda?



póki jest o czym rozmawiać to nie zamykamy. skoro nie masz więcej argumentów - już mogę;) - ironka


19 Cze 2013, o 18:12
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 216 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron