Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Pump Master 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Maj 2013, o 22:46
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Pump Master
Proponuje żeby ulepszyć Pump Mastera bo jest za slaby by ochronić gracza.
np.ostatnio zaatakował mnie dr 100+ lvl i wyskoczył pump,dr zwiał bo pump ani razu go nie Trafił -,- i zaatakował mnie 2x i już pumpa nie było.Innym razem zaatakował mnie ryc 67 wyskoczył pump ale bił rycerzowi jedynie po 300 po bloku... Na to,że pump nie broni przed atakami obszarowymi np meteo czy grad strzał nie wspominam nawet... prosze o opinie.


21 Cze 2013, o 17:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2011, o 08:35
Posty: 263
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Już chyba było mówione o wzmocnieniu Pumpa.


21 Cze 2013, o 18:02
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 16:37
Posty: 71
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: SueSide
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Jedna rada nie wchodź na czarne/czerwone pole.

_________________
Druid 45 rośnie ;)


21 Cze 2013, o 19:00
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Legalizer

twoja rada jest idiotyczna....

Ps. podobno cos maja zmieniac w pvp zapewne i pump zostanie zmodernizowany... czytaj bloga... nadchodzacy up ma całkowicie zmodernizowac Pvp w grze.... ale co i jak nie napisali jeszcze.

a ostatni mini up , przynajmniej tak napisali, moze błednie..... wskakuje losowo obojetne na która strone... wiec teoretycznie a juz w praktyce miałem to zanim wogole to niby zrobili , ze pump moze wskoczyc nawet do atakujacego.... co nijak sie ma do Ochrony o jakiej wspomniałes...

no ale co kraj to obyczaj....


21 Cze 2013, o 19:19
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2012, o 18:43
Posty: 18
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Thorges
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Pumpmaster spełnia funkcję ochrony gracza. On nie ma służyć jako kat wobec agresora i karać go nieuniknioną śmiercią, lecz ma go odstraszyć i zmusić do ucieczki, co zresztą działa, bo każdy czmycha z walki gdy wyskoczy :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


21 Cze 2013, o 21:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Crazyzdf napisał(a):
a ostatni mini up , przynajmniej tak napisali, moze błednie..... wskakuje losowo obojetne na która strone... wiec teoretycznie a juz w praktyce miałem to zanim wogole to niby zrobili , ze pump moze wskoczyc nawet do atakujacego.... co nijak sie ma do Ochrony o jakiej wspomniałes...
drygu napisał(a):
- pumpmaster wskakuje do losowej strony zamiast zawsze do prawej przy pumpowaniu
czyli w przypadku kiedy ma bronić słabszych działa jak dawniej - zawsze wskakuje do strony atakowanej.

Thorge napisał(a):
On nie ma służyć jako kat wobec agresora i karać go nieuniknioną śmiercią, lecz ma go odstraszyć i zmusić do ucieczki
widać że kompletnie nie wiesz jakie były jego założenia;)


21 Cze 2013, o 23:43
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Pump Master
Cos mi sie wydaje ze wielu z was nie wie co pumpowanie i dlaczego PumpMaster zostal nazwany tak a nie inaczej. Do Crazydf mam mala prosbe, wbij lvl i naucz sie grac zanim cos napiszesz na forum. Widze doszedle do momentu w ktorym Cie nie stac na np Opoke itp wiec postanowiles przestac grac i wypisywac tutaj idiotyzmy :)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


21 Cze 2013, o 23:53
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 16:37
Posty: 71
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: SueSide
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Up zgodzę się z Tobą, Crazydf wypisujesz na tym forum bzdury jak leci.
W jakim sensie moja odpowiedź ma być idiotyczna ? Chcesz uniknąć atakowania przez h-lvli, nie właź na czarne/czerwone. Nie rozumiesz czegoś ?...

_________________
Druid 45 rośnie ;)


22 Cze 2013, o 07:03
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
idiotyczna wypowiedz to taka.. nie wlaz na czarne i czerwone........

a co cie obchodzi gdzie ktos chodzi, po co i dlaczeo? takie rady zostaw dla kolegów...

Ps jakie bzdury????? Ironka tez nie kminisz bazy ? Mówie jak jest.... Pump potrafi wskoczyc wciaz do atakujacego od tak poprostu... a ty gosciu malinowy skad wiesz na co mnie stac???????skad wiesz co mam w skrzyni, dlaczego chodze tak a nie inaczej ? a moze to morfy na podpuche zebys spróbował szczescia i zdziwko by cie wzieło ... A czy kazdy na 60+ ma w opoce latac? bo ty tak chcesz? kazdy gra jak chce.,,a głupoty to wy piszecie.. ja czasem moze nie dokonca wtrafie w temat ale pisze jak jest a ty?

jak za przeproszeniem gó**o wiesz.to nie pisz.... tak to zkwituje...


zapewne boli was fakt ze jestem przeciwnikiem PVP w obecnej formie i dlatego tak sobie na mnie wchodzicie, i dobrze wchodzcie ale reforma i tak bedzie i niektórym błaznom sie ukruci conieco, a nawiazujac do tematu, trzeba czekac na ten nowy UP wtedy sie wszystko wyjasni co i jak...

PS.... czy tylko ja za oftopy jestem tu karany czy ludzie co napisali wyrzej tez dostana nagrody ???? za spam ?


22 Cze 2013, o 08:11
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 16:37
Posty: 71
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: SueSide
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Błagam Cię chłopcze idź do szkoły, wyjdź na dwór albo cuś. Ta Twoja "ortografia" jest żałosna.
Crazyzdf napisał(a):
idiotyczna wypowiedz to taka.. nie wlaz na czarne i czerwone........

a co cie obchodzi gdzie ktos chodzi, po co i dlaczeo? takie rady zostaw dla kolegów...



Przez to zdanie omal nie spadłem z krzesła. Widać że zupełnie nie rozumiesz tego co napisałem.

_________________
Druid 45 rośnie ;)


22 Cze 2013, o 09:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 412 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron