Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Zlecenie od Taisha-Zielona komnata nie do przejścia -->S1<-- 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2011, o 02:15
Posty: 5
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie od Taisha-Zielona komnata nie do przejścia -->S
nie raz proszono mnie o pomoc w tym zleceniu. Rzeczywiscie dojscie tam przez jedna osobe w określonym czasie graniczy z cudem, szczególnie w porach gdy na serwerze jest mniej graczy. Załatwienie sobie "deda" zeby wyjść szybciej nie jest rozwiazaniem tym bardziej,że gracze należacy do gildii moga korzystac z teleportu. Miejmy nadzieje,że Administracja troszeczke pomyśli i rozwiąże ten problem na korzyść wszystkich graczy

_________________
Azada ryc s1 - 140 lvl


26 Cze 2013, o 22:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2013, o 22:46
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie od Taisha-Zielona komnata nie do przejścia -->S
no fakt,nie da się zrobić tego zlecenia,zdecydowanie radziłabym ten restart bo po restarcie się ułożą,i będzie git,zwiększenie czasu jest bezsensem bo i tak się mnóstwo potek traci zbędnie. Nowikov słusznie to zauważył i miło,że chociaż on chce coś z tym zrobić.

Pozdrawiam Asia z S1


26 Cze 2013, o 22:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie od Taisha-Zielona komnata nie do przejścia
Nowikov napisał(a):
Podwójny napisał(a):
Po 1 to nie ten dzial, wrzuc to do pomysly i propozycje Rzuf;P
Po 2 Moby byly tam zawsze tylko nikt tam nie zagladal
Po 3 zamiast estartu ktory nic nie da wystarczy:
a) Zmniejszenie czasu respu mobow
b) dodanie przewoznikowi teleportu za imperialy na/z tego miejsca
c) zmienienie etapu na inna mapke i tutaj sugerowalbym:
- Nora Dveirow
- chatka u Lesgara
- szalas

po 1 na ten dził mnie nakierował członek Ekipy
po 2 owszem-moby były tam od zawsze,nikt tam nigdy nie zaglądał,ale od czasu jak było tam zlecenie od Taisha lludzie tam często chodzą.Chodzi o to,ze po ostatnim restarcie ułożyły się baardzo niefortunnie.Wiem,ze jest oich taka sama ilość,ale są porozżucane po okolicach a teraz się znaczna ilość skupiła na jednej dróżce,co jest wielkim utrudnieniem.
po 3 estart może coś dać,bo po estarcie zmienią mobki swoje położenie,ale odpowiedzi
a)podoba mi się
b)zawsze to jakiś pomysł,ale to jest zlecenie na kase,przez imperiałły trza kupować plate a plate dużo osób kupuje za złoto-mniej efektywne zlecenie.
c)bardzo mądry pomysł,podoba mi się

A tak w ogóle problem dotyczy S1 dlatego,kolego może Ci się wydawać,ze u was jest wszystko ok,ale dzięki za poświęcenie czasu w napisaniu posta :D


Jeżeli masz czas umieść moje propozycje w dziale "Pomysły i propozycje"
U nas na S2 też jest zamulone dlatego g proszę o pomoc:D

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


27 Cze 2013, o 09:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 12:37
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie od Taisha-Zielona komnata nie do przejścia -->S
Z jednej strony popieram zdanie o zbyt wygórowanych wymaganiach do zlecka na kaske w zielonej,wczoraj nie dalismy rady z barbą 69,lecz z drugiej strony nawet qesty robi sie w 4-5 osób.Nie uwazam ze jest to zle pomyslane.jesli ja jako członek gildii musze poswiecic czas ,kase na moja gildie to dlaczego osoba nie bedaca członkiem zadnej gildii ma miec jakieklolwiek ulatwienia.Po to jest zrobiony teleport aby wlasnie ludzie poswiecajacy sie dla ogolu mieli ulatwienia a nie ludzie ktorym szkoda czasu i kasy na gildie.Pozdrawiam :mrgreen:


27 Cze 2013, o 17:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 00:04
Posty: 12
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie od Taisha-Zielona komnata nie do przejścia -->S
Szaloona napisał(a):
Z jednej strony popieram zdanie o zbyt wygórowanych wymaganiach do zlecka na kaske w zielonej,wczoraj nie dalismy rady z barbą 69,lecz z drugiej strony nawet qesty robi sie w 4-5 osób.Nie uwazam ze jest to zle pomyslane.jesli ja jako członek gildii musze poswiecic czas ,kase na moja gildie to dlaczego osoba nie bedaca członkiem zadnej gildii ma miec jakieklolwiek ulatwienia.Po to jest zrobiony teleport aby wlasnie ludzie poswiecajacy sie dla ogolu mieli ulatwienia a nie ludzie ktorym szkoda czasu i kasy na gildie.Pozdrawiam :mrgreen:

...właśnie o to chodzi,by gracze bez gildii byli traktowani dobrze,a nie jak śmieci.Przynajmniej ostatni up może świadczyć o tym,że ekipa chce dobrze dla "singli".Szaloona,nie każdy chce należeć do gildii a każdy chce zarabiać.Podchodzisz do tego bardzo egoistycznie i subiektywnie :(

_________________
Nowikov 85 lvl barba na S1(aktualnie nie grający)

Oswoiłeś mnie więc jesteś za mnie odpowiedzialny.Tylko serce widzi prawdziwe.


27 Cze 2013, o 22:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 120 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron