Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Pump Master 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sie 2012, o 18:43
Posty: 18
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Thorges
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
ironka napisał(a):
widać że kompletnie nie wiesz jakie były jego założenia;)


Wiem jakie były jego założenia, wszak sama nazwa wskazuje, że miał działać przeciwko pumpowaniu : )

Jednak swojego zdania nie zmienię. Wiadomo, że od czasu gdy go wprowadzono czasy się zmieniły, po świecie biegają wyższe levele, jednak...

Ekipa za pomocą stworzenia czarnych pól oraz dodawania nowych czerwonych próbuje ożywić PVP, więc wzmocnienie Pumpmastera byłoby w tej dziedzinie strzałem w stopę. : )

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


22 Cze 2013, o 10:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 19:19
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
Ekipa pisała że kolejny up będzie pod PvP i wspomnieli że "rozważamy (dopiero rozważamy) wprowadzenie nowego trybu PvP" może warto dać im popracować nad zmianami w spokoju :?: bez koncertu życzeń ja chcę to a ja to, skoro nie wiemy co nam przygotują(Pumpa zmiany raczej też dotyczą bo jest to jeden z elementów PvP), za kilka miesięcy zobaczymy co wyjdzie i na pewno zostanie to ocenione przez Graczy.


22 Cze 2013, o 14:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
@Crazyzdf, spuść proszę nieco z tonu. można się z kimś nie zgadzać, ale niech to będzie merytoryczna dyskusja a nie krzyki, teksty typu 'gówno wiesz' i pouczanie moderatorów... a jak już się uspokoisz to możesz mi wyjaśnić czego 'nie kminię';)

natomiast argumenty o tym żeby nie wchodzić na czerwone również uważam za idiotyczne (żeby już nie szukać zbyt daleko odpowiedniego przymiotnika;), i pisałam o tym już dawno:

ironka napisał(a):
Pirek napisał(a):
jak nie chcesz ginąć to nie wchodź na red pola. Da się grać omijając je.

a powiesz mi jak? ^^ bo ja nie chcę ginąć i chętnie omijałabym te czerwone pola, ale tak, na żadnego bossa nie pójdę, większości zleceń nie zrobię, questów tak samo, surowców nie pozbieram, nawet złota z halitu/dorszy. co mi zostaje na tym ~75 lvlu poza sulogiem i miśkami? serio to można nazwać 'grą'?
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=25451&p=176048#p176048

owszem, twórcy gry najwyraźniej chcą 'rozruszać pvp', ale to wcale niekoniecznie oznacza że to niehonorowe. ja na przykład cały czas mam nadzieję że wprost przeciwnie.


22 Cze 2013, o 20:51
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Cze 2013, o 21:57
Posty: 15
Miejscowość: Insta Ichiego
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DargsSapper
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pump Master
ŻAL jak można nie wchodzić na czerwone lub czarne pole jak od 1-30 lvla na tych polach są jedyne zarobki,exp i q

1-30 - te lvle są najczęściej atakowane i najbardziej się skarżą na system PVP :?


kolor czerwony jest zarezerwowany dla administratorów - ironka

_________________
"Napisz więc to,co widziałeś,i to co jest,co potem musi się stać"*
* Apokalipsa św.Jana 1,19.


29 Cze 2013, o 12:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 407 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron